تخلیه سلتیکز کوتاه آمد تا به یوتا

به عنوان به خوبی به عنوان آنها انجام شده در انسان و دو انسان و پایین شرایطی در این فصل شاید قدرت تخلیه شروع به گرفتن تا سلتیکز.

یکی پس از دیگری خشن دفاعی عملکرد در نیمه اول و در عین حال دوباره به اندازه کافی به ثمر رساند کردن نیمکت سلتیکز بودند فرسوده در جمعه شب 99-94 دست دادن به ایالت یوتا است.

این بار گوردون هیوارد (زانو contusion) و Jaylen قهوه ای (همسترینگ) بودند تلفات با Jayson Tatum گل نشسته با دو تیم و blitzes تمام شب طولانی است. سلتیکز ستاره که تا به حال به ثمر رساند حداقل 32 امتیاز قبلی خود در پنج بازی ها تلاش خود را برای 18 امتیاز به لحن 7-برای-19 تیر اندازی.

هر چند مارکوس هوشمند با هم درهم 29-نقطه عملکرد از جمله 6-برای-15 گانینگ از مرکز شهر از آن دور بود از کافی است. Kemba واکر بازگشت به ترکیب پس از یک بازی موفق نبود و نمی توانست مدیریت خیلی بیشتر با 13 امتیاز در 5-برای-17 تیر اندازی.

به طور کلی سلتیکز شات 9-برای-35 از 3 نقطه محدوده نسبت به یوتا داغ 37.8 درصد (17-برای-45) تعداد.

اردن Clarkson بسته سه ماهه سوم با یک جفت از سبد برای یک 79-66 یوتا سرب و افتتاح چهارم با پایه بلوز بیش از واکر که در پاسخ با پنج امتیاز.

هوشمند بود و در وسط به معنای واقعی کلمه دردناک کشش هنگامی که پس از جذب یک ضربه به کشاله ران در یک درایو و باقی مانده بر روی زمین برای یک دوره طولانی از زمان او در ارزیابی ویژگی های ناپاک در راه خود را به نیمکت. هوشمند بخارپز کردن این فاصله با یک درایو و آمار دو پرتاب آزاد به قطع یوتا لبه به 84-73 تنها برای Bojan Bogdanovic برای ضربه زدن عمیق.

هر چند براد Wanamaker سه نقطه بازی به طور خلاصه کاهش جاز منجر به نه امتیاز یک جفت کانلی سبد از جمله 3-گر نگه داشته سلتیکز در اسلحه’ ظهر تا 2:33 چپ باز گوشه سه از هوشمند باعث اواخر 7-0 اجرا است که قطع جاز لبه به 96-89.

اما سلتیکز از دست رفته خود را سه بعدی عکس, از جمله یک جفت از دست رفته 3-اشاره گر از Wanamaker دوم هوا توپ.

یوتا به ضرب گلوله 13-برای-21 از مرکز شهر (61.9 درصد) در نیمه اول و در زمان طبعا بی پروا 62-49 حاصل کار دو تیم منجر شود. کانلی باز سه ماهه سوم با پنجم بمب شب برای 16 نقطه منجر شود و تنها پس از آن بود سلتیکز پاسخ در هر دو به پایان می رسد از زمین است.

هوشمند باعث 11-0 اجرا پشت سر هم است که همچنین شامل یک 3-اشاره گر از سلتیکز گارد او پس از برنده توپ پرش در برابر مایک کانلی – که کات یوتا منجر به 65-60.

اما ماندن که نزدیک Tatum خاک سپرده شد یاس و نومیدی trey پس از رانندگی از یک دام – یک چالش بود. تاتوم شات آمد در میان 9-3 یوتا اجرا برای یک 75-64 منجر شود.

سلتیکز رو شکستن با 1:36 چپ در سه ماهه هنگامی که یک goaltending تماس در راب ویلیامز لغو شد توسط براد Stevens چالش هر چند اردن Clarkson گل کردن تک به تک از یک ویلیامز بلوک بعدی زمان پایین طبقه.

کلارکسون نیز به ثمر رساند با 2.9 ثانیه به سمت چپ در سوم برای 70-66 جاز منجر شود.

هر دو طرف آغاز شده و با پنج سبد شب فرود از مرکز شهر علاوه بر نه از اول 11. میچل و کانلی به حال دو هر و در طرف دیگر هوشمند به خاک سپرده شد سه بر سه مستقیم سلتیکز اموال. کمی تعجب می کنم که آن را سلتیکز که به دست آورده اولیه کشش برای اولین بار با یک 7-0 اجرا برای یک 13-9 سرب و بعد 21-14.

آنها تحت فشار قرار دادند که منجر آنجا که 29-19 قبل از جاز ضربه به عقب با یک 14-2 اجرا برای یک 30-29 سه ماهه پایان منجر شود.

جاز به طور پیوسته ساخته شده که منجر به هدف قرار دادن پنج threes در 3:48 سه ماهه دوم از جمله Ingles’ سوم بمب های شب برای 49-39 منجر شود.

که به ضرب گلوله آمد و در وسط یک 10-2 یوتا اجرا شد که خوب است برای یک 51-39 منجر شود که در ادامه به بهتر شود. جاز ضربه اوج منجر 16 (59-43) در کانلی چهارم trey. سلتیکز فرار کردن شش راست امتیاز و میچل با سوم 3-اشاره گر به یوتا یک 62-49 حاصل کار دو تیم منجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>