استهلاک زمین موزه تساوی ارتباط بین وقایع کنونی و دوران استعمار

Trib logo کتی سبز

چهار شنبه, آوریل 1 2020 | 11:01 PM


به دنبال خلاق و آموزشی راه را برای خود و خانواده به تصویب زمان در خانه ؟

استهلاک اراضی مدیر موزه کارن پارسونز متوجه شدم که تعدادی از شباهت بین ما زمان coronavirus قرنطینه و زمان استعمار است. بنابراین این موزه آغاز شده است ارسال استعماری دستور العمل فعالیت ها و بازی ها به وب سایت خود را و Facebook صفحه.

“در ما ایجاد کرد از Talley Cavey حدود 1792 بهار به ارمغان می آورد یک زمان از امید, جدید, جوان, حیوانات, کاشت مزارع و باغ ها با مواد غذایی و کتان برای سال بعد. مانند خود ما در زمان بهار نیز بنادر نگرانی” پارسونز گفت. “نگرانی از کاهش زمستان تامین مواد غذایی, threadbare, لباس و بزرگتر شدن کفش. ما مهاجران اولیه اغلب زندگی می کردند دور از نزدیکترین همسایه بودند و به طور موثر منزوی به عنوان ما قرنطینه از امروز. آنها که ما باید خود را یافت مرکز در اطراف خانه و منزل و خانواده است.”

آن را در ابتلا به. پارسونز گفت که بلغور جو دوسر کماج “دست کوکی ها” دستور العمل را به دست آورد بازخورد و که او شنیده ام از یک تعداد از افرادی که می گویند که آنها شده اند به دنبال پست با علاقه زیادی.

دستور العمل در حال حاضر ارسال شده شامل مذکور دست کوکی ها خورشتی کلم قرمز و قارچ سوپ جو.

“امیدوارم بیشتر خانواده های امروز را انتخاب کنید به گیاه کمی از باغ و تجربه لذت و رضایت از جمع آوری مواد غذایی خود را,” او گفت:.

البته وجود کمی از طنز در رسیدن به مردم امروز از طریق اینترنت و کمک به آنها در ایجاد ارتباط با مردم چگونه زندگی می کردند حدود 230 سال پیش.

پارسونز گفت که او کار کرده است از خانه و موزه داوطلبان ارائه شده به تحقیق و نوشتن و ارسال دستور العمل های صنایع دستی – اپل سر عروسک به عنوان مثال – و فعالیت های که به اشتراک گذاشته آنلاین.

مانند بسیاری از کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی است که تا به حال به بسته خود را درب استهلاک زمین موزه در Allison Park احساس خرید اینترنتی.

“ما تا به حال به لغو همه ما بهار کلاس ها و تسهیلات اجاره و کامل بازپرداخت از هزینه ثبت نام پرداخت می شود. مردم صرفنظر از تجدید عضویت خود را به این موزه و البته اعضای جدید باید پیوست” پارسونز گفت. “ما نگران آن است که ما نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن برخی از ما بیشتر رویدادهای مهم این بهار پیشبرد عدم ما را از درآمد سال است.”

به نگه دارید تا با آموزشی پست مراجعه کنید DLMuseum.org و یا جستجو استهلاک زمین موزه on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de