دزموند کول: ‘کانادا اصرار دارد که تعجب خود را از نژادپرستی’

دزموند کول اول ظهور در صحنه های عمومی با دنده چالش های به عمل پلیس کاردینگ در تورنتو است. او صحبت کردن در اجتماع و تظاهرات و در خدمات پلیس جلسات هیئت مدیره. او نوشت: مقاله از جمله یکی برای تورنتو زندگی مجله در سال 2015 در مورد تجربه خود را: “من متوقف شده توسط پلیس در خیابان های 50 بار. من نه مجرم” خواندن دستگیری پوشش. کول شد یک ستون نویس تورنتو استار—و استعفا داد هنگامی که کاغذ را دلسرد او را از ادامه کار وکالت است. او در حال حاضر پیشرو, سیاه, فعال سیاسی و منتقد سیستمیک نژادی و بی عدالتی هدف قرار دادن جوامع سیاه در سراسر کشور است. او با maclean’s ویرایشگر-در-بزرگ Sarmishta سوبرامانیان در مورد خشونت پلیس های تکین نژادپرستی در کانادا و کتاب جدید خود پوست ما در, منتشر شده در ماه ژانویه توسط Doubleday کانادا.

س: شما متولد شدند در آلبرتا و بزرگ در حومه تورنتو است.

یک: پدر و مادر من مهاجرت از سیرالئون. آنها مشغول به کار تمام وقت و قربانی زیادی است. ما تا به حال یک خانه در اوشاوا با یک حیاط خلوت. ما زندگی می کردند به این نهر بزرگ و دره و ما را به صرف تابستان ابتلا به قورباغه ها و ساخت درخت نوسانات و قلعه ها. آن را دشوار است به یکی از تنها سیاه و سفید خانواده. اما من تا به حال این مقاومت به این ایده است که این امر می تواند یک مشکل برای من.

س: فعالیت در یک حس نوع یافت می شود شما مناسب است ؟

یک: من یک”l” لیبرال فکر نوع فرد است. وقتی که من رفتم به دانشگاه در, من به یاد داشته باشید دانش آموزان سازماندهی به مردم به تورنتو برای ضد فقر تظاهرات. و من به یاد داشته باشید, “چرا شما وقت خود را برای انجام این کار؟” پس از آن ما تا به حال یک همه پرسی در مورد شهریه و اکثر دانش آموزان حتی رای دادن. من در یک وام دانشجویی و من شوکه شده بود تا ببینید که چگونه این مفهوم پرداخت برای آموزش و پرورش خود معنی نیست که هر چیزی به طوری که بسیاری از دانش آموزان است. و 11 سپتامبر بود دوم من بعد از دانشگاه. و عریان نژادپرستی کارگردانی در دانش آموزان مسلمان—کسانی که همه چیز شروع به شکستن my sunshine واقعیت است.

س: کانادایی ها را گریبانگیر شده توسط موارد نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده آمریکا—مایکل براون, فردی, خاکستری, Trayvon Martin. در کتاب خود شما مشخص شده ارزش یک سال از کانادا موارد در یک خودسرانه سال: 2017. تقریبا هیچ یک از آنها تبدیل به میله رعد و برق موارد به صورت گسترده تر ، چرا ؟

یک: از آنجا که کانادا اصرار دارد که تعجب خود را نژاد پرستی. و از آنجا که این کشور هر آنچه که مردم می گویند در مورد تنوع آن است که هنوز هم اکثریت سفید. افرادی که قادر به جمع آوری و بازگشت به مبارزه به هیچ وجه معنی دار به نظر می رسد بسیار متفاوت اینجا را از, می گویند, ایالات متحده, که در آن وجود دارد شهرهای بزرگ که اکثریت سیاه و سفید: واشنگتن, فیلادلفیا, Atlanta. نیست که در کانادا وجود دارد. اما من فکر می کنم که دیگر از چیزی است که رسانه های جریان اصلی هرگز می خواهد برای اتصال نقطه. آن را سخت برای پیدا کردن حتی کلمات سفید “برتری” در هر جریان اصلی انتشار. اگر یک مورد شامل پر شور میزان خشونت در برابر یک فرد رسانه ها را پوشش خواهد آن را برای یک روز شاید یک زن و شوهر. اما رسانه ها دارای مقاومت به اعتبار خود را گزارش نشان می دهد که الگوهای تبعیض علیه مردم سیاه و سفید.

س: شما در نوشتن این کتاب حدود شش سال بود که دست به دستبند, داخل مدرسه اش توسط پلیس.

یک: من او را Symone اما این که نام واقعی او. اجازه دهید به یاد داشته باشید که Symone در حال حاضر معلق شده است چهار بار در سن شش. چگونه شما به حالت تعلیق در شش ماه دختر از مدرسه ؟ گفت که مربیان است که این نوع از نظم و انضباط برای یک کودک کوچک در حال رفتن به طور مثبت تحت تاثیر رفتار خود را?

س: من به یاد بود از یک پژوهش آمریکایی که در بر داشت که پاسخ دهندگان تمایل به “adultify” پنج تا 14 سال دختران—مشاهده آنها را به عنوان کمتر گناه کمتر نیاز به حمایت از همتایان سفید. آنها همچنین مجازات بیشتر است. شما نگاه تعلیق نرخ برای دانش آموزان سیاه پوست در تورنتو, راست?

یک: در انتاریو مایک هریس دولت قانون مدارس امن گسترش تعاریف زیر که دانش آموزان می تواند به حالت تعلیق و یا اخراج. و کودکان شد هدف اصلی از قوانین جدید است. زمانی که Dalton McGuinty گرفت و در سال 2003 وجود ندارد بسیاری از آمار و Toronto District School Board برای یک گفت: ما در حال رفتن به شروع به جمع آوری برخی از آمارخود را در مقدماتی آمار نشان داد دانش آموزان سیاه پوست بودند که خلاء به عنوان اوایل به عنوان مدرسه ابتدایی—خیلی کمی از بچه های شش هفت ساله سیاه بچه ها. و کسانی که الگوهای ادامه داد: به عنوان دانش آموزان مسن تر. برای هر دانش آموزان سفید به حالت تعلیق سه دانش آموزان سیاه پوست به حالت تعلیق شد. با توجه به نسبتا کوچک از جمعیت دانش آموزان سیاه پوست—13 درصد—که بسیار گفتن در مورد یک الگوی از تبعیض است.

و پس از آن اگر شما در واقع گوش دادن به داستان های مردم و آنها را به شما بگویم که چگونه این چیزها اتفاق می افتد این مسائل که واقعا نیاز به نظم و انضباط مدرسه—دانش آموز یک معلم, راه اشتباه, مسائل یک دانش آموز ایستاده تا برای خود.

س: در این کتاب به شما می گویند هدف این است که به حالت تعلیق در کمتر سیاه و سفید از کودکان است. آن را به آن را نمی ممکن است برای معلمان و مدیران برای پیمودن چنین سخت مجازات به کودکان به طور کلی. پس از آن یک مسابقه بر اساس مشکل شما پاسخ به. اما پاسخ این است که نمی شود در مسابقه بر اساس ؟

یک: من نمی خواهد به طور خاص می گویند که آن را غیر مسابقه مبتنی بر راه حل. در انتاریو تعلیق نرخ را پایین آمده تحت McGuinty. این TDSB آغاز تعلیق بسیاری کودکان کمتر. اما به این دلیل که آنها نگه داشتن آمار ما می توانید ببینید که دانش آموزان سیاه پوست بودند و هنوز هم به حالت تعلیق در نرخ سه به یک است.

که در آن من به نتیجه گیری—و این معدن به تنهایی. اگر به شما در تنظیم یک سیستم از مجازات در محل کار در یک مدرسه زندان سیستم خود و مردم را در مخلوط آنها خواهد بود نامتناسب ،

Q: بنابراین پاسخ این است که باید به آن دسته از مجازات دور را که قدرت اختیاری دور.

یک: از آنجا که اختیار نژادپرست است و از آنجا که این موسسه نمی تواند کمک کند اما دیدن سیاه و رفتار به عنوان متفاوت تر و تهدید کننده تر از هر کس دیگری است. که میراث برده داری. همین دلیل است که من باور دارم که ما مردم سیاه و سفید هرگز متوقف خواهد شد صحبت کردن در مورد برده داری, به دلیل طرز فکر که مردم تا به حال به اتخاذ برای تحمیل برده داری در کانادا برای مثال هرگز ما را ترک کرد.

دزموند کول آدرس یک گروه از فعالان و معترضان در خارج از مقر پلیس در اوت. 24, 2017. (استیو راسل/تورنتو استار/گتی ایماژ)

س: شما بوده ام آوازی در شیوه های مانند کاردینگ و در اصلاح ویژه پلیس تحقیقات واحد است. بیشتر نور خورشید بیشتر مسئولیت پذیری یکی جواب بده ؟

یک: من شروع می شود با پاسخگویی برای نژاد پرستی. من می توانم از دست دادن زندگی من به صورت پله به خیابان که در آن پلیس می تواند مورد مداقه قرار دادن من. چه آنها از دست دادن تبعیض علیه من ؟ هیچ چیز. که آغاز و پایان مشکل راست وجود دارد.

من باور نمی کنم در پلیس به عنوان ما در حال حاضر تجربه صندوق و ساخت آن است. پلیس دولت-تحریم خشونت است. بنابراین در حال حاضر مردم می خواهند به سرهم بندی کردن با قانونی خشونت است.

پدر من بازنشسته شده است اما او در سلامت روان ، زمانی که من دیدن مردان سیاه و سفید با مسائل مربوط به سلامت روان [مانند Abdirahman عبدی در اتاوا] کشته شدن من فکر می کنم در مورد این واقعیت است که پدر من در خدمت مردم خواهم که هر روز و به او ندارد باتوم, تیزر یا Glock. من هنوز هم کار در خانه سالمندان. پرستاران دریافت تجاوز در هر روز است. و هیچ در این کشور که مجاز به استفاده از زور علیه این بیماران است که آنها به معنای به خدمت. من مامان نمی کردن درب با پرستار مجوز اگر او تا به حال گذاشته دست کسی بدون توجه به آنچه آنها انجام داد به او.

بیایید متوقف دروغ گفتن به خودمان. شما با پلیس تماس بگیرید چرا که شما لازم نیست که از حق قانونی خود برای استفاده از نیروی, اما آنها انجام دهد. به همین دلیل [بانک مونترال اخیرا] به نام پلیس در یک بومی مرد و 12 ساله نوه بودند که در تلاش برای باز کردن یک حساب کاربری.

س: یک موضوع است که پدیدار از کتاب خود را در راه است که در آن روزمره اداری گاهی اوقات کاملا کهنه آیین نامه ثالث اجازه باز کردن الکل—تشدید جدی جنایی نگرانی های که در آن سیاه یا بومی افراد درگیر هستند.

یک: تا ماه گذشته یک زن سیاه و سفید در هالیفاکس به نام Santina Rao خرید در خارج با او دو فرزند دارد که 15 ماه و سه. او در الکترونیک بخش و می خواهد به پرداخت. اما او همچنین دارای یک گریپ فروت و دو تولید اقلام و صندوقدار می گوید: “من نمی توانم وزن این در یک مقیاس در اینجا.” بنابراین او پرداخت می شود و برای موارد دیگر و یک رسید و او را برای گرفتن بچه های خود را به این صندوق. و آنها راه رفتن توسط بخش اسباب بازی و دخترش می گوید: “مامان نگاه در این است.” در حالی که آنها در حال ایستاده وجود دارد به آنها نزدیک پنج نفر که سه نفر از آنها از خارج یکی است یک افسر پلیس و یک نگهبان امنیتی است. و آنها او را متهم به سرقت—پنهان کردن اقلام است.

س: گریپ فروت.

یک: آره. در حال حاضر او نمی تواند سرقت از آنجا که او نشده باقی مانده است. اما این مهم نبود. Santina گفت: “من رسید برای چه من فقط خریداری شده است. در اینجا من پرسه زن. باید یک نگاه.” آنها هنوز هم اهمیتی نمی دهند. از آنها خواسته او را برای ID. هنگامی که او ارائه آنها را با ID آنها گفت: “آیا این آدرس مطابقت با آدرس که در آن شما در حال حاضر زندگی می کنند؟”

این خشونت از بوروکراسی. آن را با استفاده از کاغذ بازی از دولت مراحل به نوبه خود جداول در یک فرد است که فقط در تلاش برای زندگی خود را می گویند شما نمی توانید ادامه دهید. ما در بر داشت برخی از دردسر در تشخص خود را در اینجا. ما باید بازرسی شما بیشتر است.

همه ما صحبت در مورد راه آهن زیرزمینی, اما برده داری هنوز قانونی در امپراتوری بریتانیا حتی به عنوان مردم فرار کرده بودند در اینجا از ایالات متحده است. اگر شما یک فرد سیاه و سفید فقط نورد پایین خیابان در Upper Canada, مردم می گویند که این است که فرد ؟ آیا شما فکر می کنم که جیم پسر ؟ من نمی دانم. ما باید پیدا کردن ، و امروز پلیس تماس آن خیابان چک. Santina به پایان رسید تا با یک مچ دست شکسته و کبودی صورت و پشت و گردن و سه اتهامات جنایی.

س: در مورد شما رئوس مطالب در این کتاب به اتهامات تقریبا همیشه به پایین پرتاب شده است.

یک: هزینه کاهش یافته است چرا که هیچ ماده ای به آنها. اما Santina در حال حاضر باید در مقابله با کسانی که اتهامات عنوان شده علیه. مردم از دست دادن بچه های خود را بیش از چیزهایی مانند این. فرزندان او بودند به تماشای این پلیس او را به زمین. من از او پرسیدم “هنگامی که آنها شما را به سمت ماشین پلیس چه اتفاقی افتاد به بچه های خود را?” و او گفت: “من نمی دانم.” تصور کنید. و در کل ایجاد Walmart Canada, است که در خدمت فقیر سیاه مردم در سراسر کشور آنها مانند ما در حال رفتن به می گویند هر چیزی. در واقع خارج شده را تحریم کرده است که او را از آمدن بر روی اموال خود را. او را ممنوع از فروشگاه.

س: وحشتناک. در سال 2018 آینده شهرستانها اجلاس شما در مورد توزیع از جمعیت در سراسر تورنتو به عنوان “جدید و تبعیض نژادی است.”

یک: هدف من این بود که به سادگی به درخواست مردم که خود را urbanists به استفاده از یک کلمه که من می دانم که آنها استفاده خواهد کرد چرا که آنها نیاز به توصیف تبعیض نژادی در برخی از خنثی و یا حتی در حال تحول مثبت و مفهوم. به همین دلیل است که وجود دارد یک محله چینی ها? به همین دلیل است که وجود دارد کمی ایتالیا ؟ چرا که ما عاشق این تنوع فرهنگی در روستاها و یا چون مردم [بودند] اجازه زندگی در تمام تکه های از شهرستان ؟

س: اگر شما نگاه کنید که در آن سیاه و سفید جوامع در حال حاضر حل و فصل این مرکز شهر گود مناسب است ؟

یک: آره شده است وجود دارد یک خروج. آنچه اتفاق افتاده به الکساندرا پارک ؟ آنچه اتفاق افتاده به رجنت پارک ؟ آنچه که اتفاق می افتد به لارنس ارتفاعات ؟ آنها آن را تجدید حیات. من به آن تماس بگیرید, ارسال, مردم سیاه و سفید به حاشیه. دیوید Hulchanski شهری جغرافی در دانشگاه تورنتو, مذاکرات در مورد آنچه که او خواستار این سه شهر تورنتو و “شهر شماره 3” بیرونی حومه شهر فقیرترین و حداقل دسترسی به حمل و نقل. مردم از طولانی ترین رفت و آمد پایین ترین درآمد, بدترین تحصیل و غیره. من وقت ندارم برای افرادی که می خواهید به تماس است که چند فرهنگی. این یک توهین است.

س: البته آنها از نظر فیزیکی ارسال مردم سیاه و سفید در خارج از مرکز شهر هسته. قانون است نه تجویز که در این جوامع زندگی می کنند در جاهای دیگر. اینها دیگر نیروها: نیروهای بازار, اجتماعی, نیروهای. اما Hulchanski می گوید: تبعیض نژادی است غیر قابل برگشت. چه چیزی می تواند انجام شود برای جلوگیری از آن ؟

یک: آنچه که ما باید انجام می شود 30 سال پیش است گفت که اگر شما می خواهید برای ایجاد در تورنتو این است که چگونه بسیاری از مقرون به صرفه واحد شما خواهد ساخت در کنار هر چیز جدید شما می خواهید برای ایجاد. اگر شما نمی خواهید برای انجام این کار ما اصلا به شما اجازه ساختمان ،

من می خواهم بگویم ما باید انجام دهیم که در حال حاضر جز این که خیلی از این شهرستان شده است بلعیده ما از دست داده ایم بخش عظیمی از این فرصت است.

آنچه که ما می تواند انجام دهد—و شما می دانید این است که چگونه شما رسوب در مقیاس کامل کلاس جنگ است شروع به تشدید غنی مردم محلات. بیایید احیای برخی نقاط یزد و Leaside و جنگل تپه با ساخت برخی از آپارتمانهای مناسب وجود دارد که تنها مردم فقیر خواهد شد که دسترسی به این دلیل که آنها در حال تعطیل کردن بازار اجاره. اجازه دهید آن را ساخت و ببینید آنها چه می گویند و سپس در مورد تجدید حیات.

بیشتر SARMISHTA سوبرامانیان:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda giriş