دیترویت مرکز کنوانسیون برای تبدیل شدن موقت بیمارستان

توسط اد سفید

دیترویت (AP) — مرکز کنوانسیون در دیترویت خواهد بود تبدیل به یک 900 تخت بیمارستانی در پاسخ به coronavirus دولت فدرال روز یکشنبه گفت. ساخت و ساز در TCF مرکز که قبلا شناخته شده به عنوان Cobo مرکز آغاز خواهد شد و پس از قراردادهای پیچیده در 24 تا 36 ساعت, U. s. Army Corps of Engineers گفت. ژوئن نشان می دهد خودکار لغو شده است.

آخرین

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer به سرعت به توافق استفاده TCF مرکز. میشیگان به خصوص دیترویت و جوامع اطراف آن شده است یکی از سخت ترین ضربه متحده است. آن را تا به حال حدود 5,500 موارد coronavirus یکشنبه و 132 مرگ و میر. دیترویت ساکنان نمایندگی حدود 30 ٪ از موارد.

“این وضعیت وخیم در دیترویت بدتر لحظه به لحظه” Whitmer گفت: در سی ان ان.

هنری فورد نظام سلامت گفت: آن را به حال 507 نفر در پنج بیمارستان از صبح روز یکشنبه از جمله 244 در آن گل سرسبد بیمارستان در دیترویت. Beaumont بهداشت که دارای هشت بیمارستان گفت: از آن مراقبت می شد برای بیش از 800 نفر با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

قربانیان

اعضای خانواده گفت: روحانیون سه نفر از COVID-19.

اسقف کمکی رابرت اسمیت, Sr. و کشیش Kevelin جونز هر دو از سنگ چخماق در منطقه پاستور مایرون اند دیترویت بودند رهبران کلیسای خدا در مسیح با توجه به کلیسا دفتر منطقه ای.

“من فکر کردم جهان از این عزیز سخاوتمندانه مرد” Genesee County دادستان دیوید Leyton گفت: جونز.

اسمیت خانواده اعلام کرد مرگ او در Facebook: “آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس جدید است که هیچ کس ایمنی بدن به آن است.”

غرب دانشگاه میشیگان گفت: Bassey Offiong یک دانش آموز از دیترویت که آماده شد به فارغ التحصیل درگذشت.

WHITMER مقابل. مغلوب ساختن پیشی جستن

Whitmer یک دموکرات خواسته شده بود در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در مورد عقب و جلو barbs با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که با اشاره به او را به عنوان بی منطق. او گفت: او بارها به صحبت معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد میشیگان نیاز است و یک رابطه خوب با سازمان های فدرال.

“ما یکی دیگر از دشمنان. دشمن ویروس است. و آن در حال گسترش است. و آن است که مصرف زندگی آمریکایی” فرماندار گفت.

HOLD THE MUSTARD

محبوب هات داگ ایستاده در گرندهیون در نزدیکی دریاچه میشیگان بسته است تا Whitmer می دهد همه روشن برای همه کسب و کار برای بازگشایی شده است. دلیل: مردم در حال رانندگی از مسافت های طولانی که ضروری تحت فرماندار “در خانه بمانند امن” سفارش.

“اگر من می تواند تنها در خدمت Tri-Cities ساکنان با خیال راحت آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال اما من چک کردن شناسه. … پس امن است و اگر بچه ها حوصله دست آنها را با چنگک جمع کردن!” عاجلانه نوزادان صاحب کارل نلسون نوشت on Facebook.

___

دنبال اد سفید در http://twitter.com/edwhiteap

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de