توسط ALEXANDRA JAFFE

واشنگتن (AP) — سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک گذشته باقی مانده آفریقایی نامزد دموکرات ریاست جمهوری درست یک بار تعریف شده توسط آن تنوع خود را به پایان رسید 2020 کمپین روز شنبه پس از اواخر پیشنهاد موفق به گرفتن آتش یا طنین انداز با رای دهندگان.

“رای گیری در نیوهمپشایر شب گذشته بود به اندازه کافی برای ما به ایجاد عملی برنده شدن در مبارزات انتخاباتی را برای رفتن به دور بعدی رای گیری.” پاتریک در بیانیه ای گفت.

پاتریک در آمد دوم به گذشته در نیوهمپشایر روز سه شنبه با بیش از 1200 آرا پس از نادیده گرفتن آیووا و با تمرکز بیشتر وقت خود را و منابع در اول ابتدایی. تصمیم خود برگ فقط یک نامزد دیگر از رنگ در هاوایی تشکر. Tulsi Gabbard یک ساموآیی آمریکا در دموکراتیک مسابقه. آن را به ارمغان می آورد تعدادی از دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه به هشت.

پاتریک راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور در اواسط نوامبر اما موفق به ثبت نام در رای گیری و جمع آوری کمک های مالی و هرگز آن را بر روی یک مناظره ریاست جمهوری مرحله. پاتریک مطرح شده فقط $2.2 میلیون در فینال شش ماه از سال گذشته و در حالی که یک سوپر پک ایجاد شده برای حمایت از پیشنهاد خود را متعهد تقریبا زیادی به تبلیغات در اوایل اولیه متحده در ماه گذشته پاتریک هنوز هم به سختی ثبت نام در, New Hampshire. او مقصر بخشی از آنچه او به عنوان مشخصه یک روایت رسانه های ایجاد شده در اطراف خود را در اواخر ورود در مسابقه. “من ملاقات بسیاری از مردم در کمپین بلیزرز که ضجه و زاری کردن که چگونه آنها آرزو من تا به حال وارد این مسابقه هر چه زودتر” او در بیانیه ای گفت.

“ما نمی تواند نگه دارید اشتباه رسانه ای روایت سیاسی نتایج. سیاسی و نتایج به طور کامل تا به رای دهندگان” او گفت:.

این یک پایان ناامید کننده برای کسی که در بخشی به دلیل لفظی مهارت های طولانی کشیده شده مقایسه به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، دو مرد در حال شخصا از نزدیک و پاتریک شمارش برخی از اوباما دستیاران و کمک کنندگان به عنوان بخشی از خود را در دایره درونی. والری جارت یکی از نزدیک ترین مشاوران اوباما, یکی از پاتریک برجسته ترین حامیان.

اما اوباما تا حد زیادی اجتناب wading را به مسابقه و پاتریک گفت: در طول اولیه است که او انتظار ندارد که رئیس جمهور سابق به ارائه افزایش پیشنهاد خود را.

پاتریک امیدوار است که با تمرکز بر نیوهمشایر آشنایی از یک کشور همسایه خواهد کمک به افزایش شانس خود را در مسابقه. او ارائه شده چه دستیاران احساس بود یک پیام منحصر به فرد در یک زمینه که در نهایت آب پز کردن تا حد زیادی به سیاستمداران حرفه ای با کمی اجرایی و یا بخش خصوصی تجربه: که او تا به حال سابقه به عنوان فرماندار و از طریق سال تجربه کسب و کار به ارائه دموکراتیک اولویت های مانند مبارزه با تغییر آب و هوا و اصلاح مراقبت های بهداشتی.

اما یکی دیگر از جدید انگلستان دموکرات ایالت ورمونت Bernie Sanders, برنده دولت است. همچنین پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا به عنوان پیشرو وزش برنده بسیاری از رای دهندگان میانه پاتریک پی بود.

در مبارزات انتخاباتی پاتریک ساخته شده مورد دلسوز سرمایه داری این ایده است که کسب و کار و دولت می تواند با هم کار کنند در خدمات عمومی خوب, و او را به خود جلب کرد در زمان خود کار را برای Bain Capital توسعه کسب و کار است که ترویج تغییرات مثبت اجتماعی به عنوان شواهد. در حالی که برخی از اهدا کنندگان و متوسط دموکرات گفت: هر دو پیام و رسول بودند بشدت مورد نیاز در یک اولیه فصل تحت سلطه ترقی خواهان’ تماس به شرکت های بزرگ و گسترش دولت کمک برنامه های پاتریک استدلال به نظر می رسید به سقوط تخت با برخی از رای دهندگان.

اما در یکشنبه اعلام پاتریک گفت که او از بسیاری از رای دهندگان در دنباله که قدردانی خود را اعتدال و او هشدار داد نامزد باقی مانده برای جلوگیری از گرفتن بیش از حد گرفتار در نظام سیاسی.

“میهن پرستی خواسته در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است که ما را رد نادرست را انتخاب کند. با وجود ما صالح خشم دموکرات ها لازم نیست که به نفرت از جمهوری خواهان به دموکرات ها. … که همان روح ما لازم نیست که به نفرت اعتدال به خوبی مترقی” او گفت:.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su