توسط بن فاکس

واشنگتن (AP) — نیویورک ساکنان قطع خواهد شد از “اعتماد مسافرتی” برنامه هایی که با سرعت خود را از ورود مجدد به کشور ارشد امنیت داخلی گفت: روز شنبه سرزنش دولت جدید قانون ممنوع است که عوامل مهاجرت از دسترسی به وسایل نقلیه موتوری ،

ده ها هزار نفر از نیویورک خواهد شد و در صورت ناراحتی از کندتر ورود مجدد به دلیل یک قانون است که اقدام وزارت امنیت داخلی دبیر کن Cuccinelli می گوید قرار می دهد و امنیت عمومی در معرض خطر جلوگیری از ماموران فدرال از سرعت دسترسی به وسیله نقلیه و سوابق کیفری است.

“من می دانم که کشورهای دیگر به دنبال قوانین مثل این” Cuccinelli گفت. “ما می خواهیم آنها را به تجدید نظر کند.”

تصمیم به توقف نیویورکی دسترسی به جهانی ورود و سه نفر دیگر از برنامه های که فرماندار نیویورک را رد کرد و به عنوان “اخاذی” نشان دهنده تشدید درگیری ها میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ایالات و شهرستانها است که باید خود را اعلام کرده پناهگاه برای مهاجران در این کشور بدون مجوز قانونی.

نیویورک را “نور سبز” که به اثر رفت در ماه دسامبر اجازه می دهد تا مردم برای دریافت گواهینامه رانندگی و حتی اگر آنها اقامت قانونی در ایالات متحده است. این شامل یک ارائه منع گروه از وسایل نقلیه موتوری از ارائه هر گونه اطلاعات به اشخاص که اجرای قانون مهاجرت مگر اینکه قاضی دستور آن را به انجام این کار.

که باعث می شود آن را یک هدف برای مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مهاجرت اجرای یک بنای ریاست جمهوری خود می داند و این یک موضوع است که انگیزه خود را پایه. فراگیر حرکت یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان نیویورک در دولت از آدرس اتحادیه.

DHS اقدام در مورد اعتماد مسافران می تواند عواقب اقتصادی. این امر در حدود 30,000 تجاری رانندگان کامیون ثبت نام در یک برنامه که برطرف عبور خود را در چهار متحده آمریکا-کانادا بنادر از ورود در شمال ایالت نیویورک است.

Cuccinelli خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی که نیویورک قانون به خطر می اندازد و ماموران فدرال که نمی تواند به سرعت تایید کسی را شناسایی و بررسی فراری حکم و یا ببینید که اگر یک فرد دارای سابقه کیفری.

“بدیهی است که ما می خواهیم نیویورک برای لغو آن قانون و بازگرداندن برخی از سلامت عقل خود را در تلاش برای کمک به حفظ امنیت عمومی” او گفت:.

نیویورک مقامات دولتی و دیگر منتقدان دولت را رد کرد DHS عمل به عنوان یک سیاسی کاری با توجه به اعتماد مسافر برنامه نیست و نیاز به یک گواهینامه رانندگی. شرکت کنندگان باید به ارائه پاسپورت اثر انگشت و انجام چک های پس زمینه اجازه می دهد آنها را کارآمد بازگشت به ایالات متحده

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دفاع چراغ سبز قانون گفت: بهبود امنیت عمومی با تضمین رانندگان مجوز بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت. دولت منع مهاجرت عوامل از دسترسی به پرونده به جلوگیری دولت از استفاده از سوابق راهنمایی و رانندگی به تبعید مردم در کشور بدون اقامت قانونی.

فرماندار گفت: امنیت داخلی ساخته شده از هیچ تلاشی برای همکاری با مقامات دولتی به کار کردن یک راه جایگزین برای دسترسی به سوابق کیفری قبل از تصمیم گیری را به حالت تعلیق نیویورکی از اعتماد مسافر برنامه های. “آنها نمی, که,” او گفت: “آنها فقط با صدور نامه آزادی مطبوعات بلافاصله به خاطر این همه سیاست است.”

تشکر. Bennie تامپسون یک دموکرات می سی سی پی که صندلی خانه امنیت داخلی کمیته گفت: تعلیق دسترسی به جهانی ورود و برنامه های دیگر را تضعیف امنیت مرزی و سفر کمتر کارآمد است. “کنگره نیاز برای پاسخ به این سوء استفاده از قدرت” او گفت:.

جهانی ورود و سه مسافر دیگر برنامه های مردم را قادر می سازد برای ورود به ایالات متحده آمریکا بدون نیاز به تصویب از طریق استاندارد مهاجرت و گمرک پست های بازرسی.

این مجوزها باید هر سال تمدید شود. Cuccinelli گفت: در مورد 175,000 نیویورک ساکنان ثبت نام در جهانی ورود خواهد بود و به تدریج با لگد به عضویت خود پایان می رسد در طول این دوره از سال 2020 است.

DHS نیز بلافاصله حذف حدود 50000 نفر که داده شد مشروط تصویب شد و در انتظار اتمام مصاحبه برای عضویت کامل همراه با 30,000 که ارائه یک نرم افزار و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.

Cuccinelli گفت: DHS است و با توجه به مجازات های اضافی در برابر نیویورک و ارزیابی پیشرفت یک پیشنهاد مشابه در واشنگتن است. “آنها باید بدانند که شهروندان خود را در حال رفتن به از دست دادن راحتی از ورود به این اعتماد مسافر برنامه فقط به عنوان نیویورک بود,” او گفت:.

کشورهای دیگر اجازه داده اند مردم این کشور بدون مجوز قانونی به دست آوردن گواهینامه رانندگی, اما نیویورک است و تنها دولت است که ممنوع اعلام کرده است این گروه از وسایل نقلیه موتور از پرونده های با DHS, هدر, سریع, یک سخنگوی آژانس گفت در توییتر.

اداره مهاجرت و گمرک به تازگی با ارسال احضاریه برای اجرای قانون در دنور و نیویورک به دنبال اطلاعات در مورد مهاجران آنها امید به اخراج و دادستان فدرال در نیویورک می گویند که آنها در حال آماده به احضاریه به دادگاه برای به اجرا درآوردن تحقیر اتهامات اگر اجرای قانون مطابقت ندارد.

DHS مقامات گفته اند که تلاش برای تداخل با اجرای مهاجرت نگه داشتن آنها را از رعایت قوانین ایالات متحده به مخاطره می اندازد و امنیت عمومی با خنثی کردن اخراج از جنایتکاران.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Ryan Tarinelli در آلبانی نیویورک و کالین طولانی در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im