حفر ریشه و گیره در کنسرت

سازمان دیده بان این هنرمندان کانادایی انجام از سالن خالی و خانه های خود را

سازمان دیده بان دو اجرای برنامه توسط کانادا نوازندگان در مارس 17—گیره و همچنین Juno-برنده حفر ریشه در کنسرت در 7 p. m. و 8 p. m. ET بود. شما می توانید جریان کامل اجرای برنامه از راحتی از خانه خود را به عنوان شما را از خود جدا کنند.

URGNT یک موسیقی جمعی با هم را توسط علامت Marczyk لیمو سطل Orkestra است قرار دادن در این کنسرت پس از جهانی COVID-19 همه گیر منجر به لغو صدها کنسرت و نشان می دهد و دیگر تجمعات در سراسر جهان است. Maclean’s است حمایت از این کنسرت هایی که توسط امشب زنده اتفاقات نوار بومی بین المللی موسیقی اجلاس جهانی تورنتو.

پل ولز: Coronavirus شهر ارواح: معرفی موسیقی زنده از سالن های خالی

این کنسرت بخشی از یک سری از رایگان livestreamed رویدادهای موسیقی بیش از چند هفته آینده. سازمان دیده بان آخرین کنسرت های جاری در maclean’s: Measha Brueggergosman مسکو آپارتمان و مقدس بریده بریده نفس کشیدن.

این صفحه را نشانه و بررسی و یا بازدید macleans.ca/inconcert برای تماشای گیره و کندن ریشه های اجراهای در آوریل 17 در 7 p. m. و 8 p. m. ET بود. این کنسرت نیز جاری می شود در maclean’s Facebook صفحه و همچنین Maclean کانال یوتیوب.

در مورد هنرمندان

گیره

مالک/اپراتور ‘امشب زنده اتفاقات نوار’ گیره خود را چاشنی تاریخچه در دنیای موسیقی با داشتن خوی هر دو شهر نیویورک indie در گروه ‘InAshton’ و تورنتو راک ضبط گروه Classick’. در سال های اخیر در حالی که حاملگی جدید, انفرادی, مواد گیره خوشبختانه پریشان فرصت خود را باز و کوچک محل برگزاری موسیقی در تورنتو پر جنب و جوش خیابان ملکه غرب است.

فقط شش ماه پس از باز کردن “امشب” در پاییز سال 2019 گیره زمان تا به حال شده است به طور کامل متمرکز در روز-به-روز عملیات نوپای محل که ناگهانی COVID-19 بحران مجبور به درب بسته است.

اما با قرنطینه خرابی آمد گیره اولین فرصت در یک سال دوباره به برخی از توسعه, از خود راضی مواد. با یک گیتار در دست و یک نوار خالی فقط جای پای خود در سراسر خیابان را از خانه اش گیره تصمیم به بیدار صدای او را به خود کمی مرحله برای اولین بار نمایشگاه نه تنها تعداد انگشت شماری از آهنگ های خود را, اما همچنین ارائه نگاه کردن به درون در خود محل به یک جهان بزرگتر.


حفر ریشه

برای چند سال گذشته جونو برنده نوع-تاری ایندی گروه از تورنتو بوده است تور آمریکای شمالی و استرالیا و اروپا انجام در سالن و جشنواره ها.

موسیقی همکاران کلاغ و ShoShona هستند و تیم خلاق و الهام بخش در پشت حفر ریشه. برای بیش از ده سال بوده و با استفاده از سنتی آمریکای شمالی Anishinabek ترکیبی رویکرد ایجاد موسیقی به نام ‘آهنگ خط” به موجب آن ملودی ها و ریتم های ایجاد شده توسط ردیابی ظهور و سقوط در افق چشم انداز. این موسیقی از راه اتصال با زمین و ملودی و ریتم است که در او. با استفاده و یکپارچه سازی روش های سنتی به ترکیب موسیقی حفر ریشه نیز ترکیب های غربی و شرقی روش های خود را ترکیب. انعکاسی از یک بومی معاصر هویت موسیقی خود را به همان اندازه رسا جهانی تجربه انسانی به عنوان آنها را در ارتباط با مخاطبان در این موسیقی و انسانی پایه و اساس.

آخرین جونو نامزد آلبوم ‘نور’ به ارمغان می آورد بیشتر جهانی-بلوز تزریق آهنگ ها و مخاطبان دور رقص به خود را ملی و بین المللی و تورهای.

در سال گذشته حفر ریشه شده در استودیو از استرالیا به کانادا تولید جدیدترین آلبوم خود ‘Zhawenim (به عشق بدون قید و شرط)” و آنها را منتشر کرده اند تک و ویدئو برای آهنگ خود را ‘AK-47 که به بررسی مفهوم عشق به عنوان یک سلاح در بازپس انسانیت ما. حفر ریشه یک گروه موسیقی است که توازن زنانگی و مردانگی با سنتهای بومی و زیبایی شناسی مدرن است. هدف آنها این است که به تعامل با مخاطبان گسترده تر به ترویج Anishinabek موسیقی و فرهنگی آرمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید