حدود یک دقیقه پیش

جهانی طوفان آنلاین پست در مورد Covid-19 ویروس باعث کارشناسان بهداشت عمومی برای مبارزه با جنگ در دو جبهه — یک در برابر ویروس تنفسی که ظاهر در ووهان چین در اواخر سال گذشته و یک دوم برابر دریایی از اطلاعات غلط در مورد آن است.

مقامات سازمان بهداشت جهانی به نام گرداب از رسانه های اجتماعی پست های در مورد Covid-19 ویروس برای اولین بار در جهان “infodemic.” در علاوه بر این به عادی خود پاسخ آنها را اعزام تیم های ویژه برای پیگیری و پاسخ به شایعات بی اساس که ظاهر آنلاین.

“شما باید توانایی برای نظارت و تماشای آنچه اتفاق می افتد در زمان واقعی گفت:” امی هارتمن بیماری های عفونی و میکروب شناسی استاد در پیت مرکز تحقیقات واکسن در طول یک پانل بحث در شیوع شنبه شب در پیت اوکلند دانشگاه. “اما این بدان معنی است که وجود دارد همچنین بسیاری از اطلاعات غلط و شما باید مراقب باشید در مورد چه اطلاعاتی از شما در حال گرفتن و با استفاده از قضاوت خود را به منظور تعيين دقت آن متوجه می شوند که اطلاعات گزارش شده در ابتدا ممکن است نادرست به دلیل آن را زودرس و ناقص” او گفت:.

این اولین بار نیست که رسانه های اجتماعی را به بازی در یک بازی بین المللی بحران بهداشت عمومی.

شش سال پیش زمانی که ویروس ابولا مطرح توییتر منفجر کردن تشدید ترس از ویروس کشنده به سطوح جدید است. مجله تایم گزارش توییتر اشاره ابولا منفجر شد از 100 در هر دقیقه تا 6000 در هر دقیقه یک شبه از بین سپتامبر. 30 Oct. 1, 2014.

پس از رسیدن به رشد از Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی همراه با سهولت راه اندازی اطلاعات نادرست اتحاد بزرگ قدرت اطلاعات غلط در بسیاری از موارد بیش از stoking سلامت و امنیت اقتصادی و ترس به اوج جدید و پیچیده کار از کارشناسان بهداشت عمومی.

Jevin غرب استادیار در دانشکده حقوق دانشگاه واشنگتن اطلاعات و مدیر مرکز آن به صورت آگاهانه عمومی, آهنگ های گسترش و تاثیر اطلاعات غلط. او گفت: خلاء دانش در یک اتفاق می افتند بحران همراه با اصل نگرانی عمومی در مورد مسائل مربوط به سلامت ایجاد یک محیط مناسب برای گسترش اطلاعات غلط آنلاین.

“وقتی که می آید به سلامت مردم می خواهم به دانستن و آنها می خواهند بدانند در زمان واقعی است. این واقعا سخت است در شرایطی مانند این به این دلیل است که بسیاری از عدم قطعیت. وجود دارد بد بازیگران در خارج وجود دارد که می توانید با استفاده از آن و یا پرتاب کردن برخی از نوع تبلیغات نقطه. … امروز وجود دارد ارتش رباتها آماده به استفاده از این شرایط وجود دارد افراد نشسته در حاشیه آماده برای قرار دادن بعدی کاذب عناوین” غرب گفت.

اما غرب تاکید کرد که نیاز به اطلاعات و تمایل به آن را به اشتراک و محافظت از کسانی که ما در مورد مراقبت از ایجاد یک آسیب پذیری به اطلاعات غلط در این شرایط.

“این فقط رباتها و بد; این کاربران در انتهای دیگر از رسانه های اجتماعی. ما در خارج وجود دارد به دنبال پاسخ,” او گفت:.

مارگارت هریس سازمان بهداشت جهانی گفت: سازمان بین المللی ارتباطات تیم در حال کار در سراسر ساعت به stanch جریان شایعه و کذب.

آنها همچنین با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی در سیستم عامل آنها پلیس برای دریافت اطلاعات دقیق.

حتی Facebook, بدنام به عنوان غرب وحشی از اطلاعات غلط به مبارزه پیوست. این شبکه که دارای بیش از 2.5 میلیارد کاربر در سراسر جهان وظیفه آن شخص ثالث واقعیت چکرز به تمرکز بر روی Covid-19 پست.

این شرکت که در زیر آمده است افزایش انتقاد در سراسر جهان برای اجازه دادن به تئوری های توطئه و اطلاعات نادرست پست به گسترش توافق هشدار به کاربران به اطلاعات نادرست در مورد Covid-19 virus و حذف تئوری های توطئه و اطلاعات نادرست پرچم های محلی و بین المللی و کارشناسان بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su