‘نفرت انگیز’: پورشه راننده گذشته ناپاک سخنرانی دراز وشدیداللحن در بیمار سرطانی

پورشه راننده متهم به فرار از صحنه یک تصادف وحشتناک که در سمت چپ چهار ویکتوریا افسران پلیس مرده شناخته شده است به عنوان یک ملبورن دلال وام مسکن.

ریچارد Pusey, 41, حضور غرب ملبورن ایستگاه پلیس امروز صبح با یک وکیل پس از ویکتوریا کمیسر پلیس گراهام اشتون “به شدت پیشنهاد او می شود خود را به نزدیکترین ایستگاه پلیس را در حال حاضر خود را برای کمک به این سوالات”.

خانه وام صاحب کسب و کار است که قبلا برجسته در یک زمان امر که او فیلم برداری ارائه بیعار سخنرانی دراز وشدیداللحن به یک بیمار سرطانی و افتخار “مسابقه” پورشه خود در رسانه های اجتماعی.

Pusey صرف صبح با قتل کارآگاهان برای کمک به آنها را با هم قطعه آنچه شب گذشته اتفاق افتاد. او همچنین به طور بالقوه در مواجهه با اتهام فرار از صحنه تصادف یک indictable جرم.

Pusey رانندگی خود 2016 پورشه 911 کوپه پایین ملبورن شرقی آزادراه فقط قبل از 5pm شب گذشته هنگامی که او طول کشیده به اتهام هدف قرار دادن سرعت 140کیلومتر/ثانیه.

بیشتر خوراکی مایع تست در Pusey یافت 41 ساله تا به حال گفته مثبت آزمایش برای مواد مخدر.

تصمیم گیری ساخته شده بود توسط ماموران به نگه داشتن Pusey خودرو منجر به دو افسر به تماس برای بازگشت به بالا.

به عنوان چهار افسر ایستاده در خط اورژانس به سازماندهی نگه داشتن پلیس گفت: یک یخچال کامیون نوسان به لین هدف قرار دادن و کشتن آنها.

در سال 2016 Pusey برجسته بود در نه در یک زمان امر که در آن وی متهم به پاره کردن تجار و سوء استفاده از خانواده های خود بیش از اختلافات است.

یک کلیپ تبلیغاتی از این برنامه را نشان می دهد Pusey گزارش جیغ در یکی از تجار همسران که به تازگی در بازگشت از بیمارستان پس از تحت درمان سرطان است.

“بیشتر f**king, سرطان, شما, احمق, f**king b***h” او فیلم برداری شده بود فریاد از طریق یک صفحه نمایش درب.

در یک زمان امور تبلیغی این برنامه نشان می دهد او ممکن است “استرالیا nastiest مشتری” و خبرنگار رید ساقی اظهار نظر “که نفرت انگیز رفتار”.

“او شما استخدام برای کار در جای خود می یابد و سپس گسل با همه چیز و پرداخت نمی کند. او حتی سوء استفاده خود بیمار برای اندازه گیری خوب” این برنامه ادعا کرد.

Pusey اجرا می شود که سوئیچ در حال حاضر وام خانه است که مشتاق رسانه های اجتماعی کاربر و اغلب نوشته های خود را در مورد گران ورزشی اتومبیل آنلاین.

او همچنین به عنوان یکی از بالا 100 توسط کارگزاران وام مسکن حرفه ای استرالیا در سال 2013.

Pusey به تازگی ساخته شده بیش از یک میلیون دلار پس از فروش درونی-شهر ملبورن ملک در سپتامبر. او تا به حال خریداری گیلدفورد خط ملک برای $2.8 میلیون در سال 2017.

41 سال است صدها نفر از مشاورین بررسی از جمله آنهایی که در آن او افتخار در مورد “مسابقه” را پورشه.

“وقتی که من نیستم مسابقه من پورشه یا تعقیب آسمان اتوبوس به صورت رایگان آن از Wi-Fi من می خواهم به دریافت و رقص” Pusey نوشت: در ماه نوامبر 2018 بررسی ملبورن شرکت هلیکوپتر.
“من در بر داشت این مردمی هستند به خصوص خوب در چنین چیزهایی خواهد شد و بازگشت یک روز که من سر نمی در حال حاضر نزدیک به ابرها.”

یک ماه زودتر Pusey بررسی فرودگاه ملبورن را SkyBus شرکت.

“من می خواهم به رانندگی پشت اتوبوس در پورشه به دلیل آن را ندارد Wi-Fi,” او نوشت.

“من مجموعه ای از کروز کنترل به طوری که به من اجازه می دهد تا به شبکه های اجتماعی و همه که سرد جدید سن نوع مسائل که همه خشم است. من و پورشه لذت بردن از بعد از انجام این فعالیت است.”

Pusey را پورشه است که ثبت نام در کوئینزلند نیز دیده می شود در سال های اخیر ای به فیلم سرعت پایین همان آزادراه یک ماه پیش.

هیچ پیشنهاد Pusey رانندگی بود با این حال همان ماشین.

در این فیلم راننده, سفر در 100 کیلومتر/ثانیه شنیده می شود گفت: “چه f**king ادم سفیه و احمق” زمانی که پورشه مگس گذشته او.

چهار افسر پلیس غم انگیز کشته شده اند شناخته شده به عنوان پیشرو ارشد پاسبان Lynette تیلور پاسبان گلن Humphris ارشد پاسبان Kevin King و پاسبان جاش Prestney.

پلیس ادعا Pusey در زمان عکس از گرافیک صحنه جرم قبل از فرار با پای پیاده به پایین بزرگراه و به اشتراک گذاری تصاویر با دوستان در رسانه های اجتماعی.

ویکتوریا کمیسر پلیس گراهام اشتون گفت Pusey رفتار شد “نفرت انگیز” و گفت: “عکس ها “کاملا گرافیکی”.

“به ترک صحنه بسیار بسیار پایین عمل می کنند, به نظر من,” او گفت:.

تعدادی از خوب سامریان از جمله off-duty, دکتر, را متوقف, را امتحان کنید و به کمک های اولیه به چهار افسران پلیس اما آنها قادر به ذخیره شود.

کمیسر اشتون گفت امروز راننده کامیون دچار نوعی از پزشکی قسمت بود و “سیاه” پس از سقوط.

“این اعتقاد او دچار آسیب در این حادثه اما تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس از پزشکی قسمت در نظر گرفته شده به بیمارستان برای درمان پزشکی. ما قصد داریم او را در آنجا تحت گارد پلیس برای برخی از زمان.”

حکم اعدام شد راننده کامیون را در کرنبورن خانه در اوایل صبح.

“آنچه یافت می شد در آن محل است که هنوز هم در دست بررسی” آقای اشتون گفت.

مرگ چهار نفر از افسران تنها مرگبارترین روز برای ویکتوریا پلیس در تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de