نه بسیار تغییر کرده است برای دیزنی+ پس از ماه گذشته. از زمان بحران جهانی دارای توجیه Bob Iger برای اعتقاد خود را که دیزنی مورد نیاز خود را در جریان خدمات; با سینما تعطیل در کوتاه مدت و بلند مدت آینده در شک این شرکت بهره مند شوند از داشتن خود را در صفحه اصلی پورتال سرگرمی بدون نیاز به تقسیم سود با Netflix بکشد.

که در دراز مدت ، در کوتاه مدت بحران در معرض Iger را اشتباه بزرگ در راه اندازی این سرویس با هر سختی مطالب جدید آماده برای رفتن پس از هشت قسمت از این Mandalorian. این به این معنی است که در ماه مه در وسط یک جهانی و همه گیر است که نگه داشتن بسیاری از نقاط جهان به دام افتاده در خانه دیزنی+ تنها دو داستان اصلی قسمت و بیشتر از آن غیر داستانی, مطالب شامل نشان می دهد که ترویج دیگر دیزنی franchises.

خوشبختانه دیزنی موفق به پایان فیلمبرداری فصل دوم از این Mandalorian قبل از تولید فیلم تعطیل است, اما آن را نمی خواهد آماده شود تا اکتبر در حالی که نشان می دهد که دیگر به تعویق خواهد افتاد به عنوان آنها صبر کنید برای از سرگیری فیلمبرداری. در ضمن دیزنی در حال انجام است تنها چیزی که از آن می توانید: ساخت Star Wars: the Rise of Skywalker های موجود برای جریان در دیزنی+ در مارس 4, دو ماه قبل از آن قرار بود به رها کردن. در صورت عدم وجود مطالب جدید حداقل ما می توانید بنشینید و استدلال می کنند در مورد اینکه آیا جورج لوکاس Rian Johnson یا J. J. Abrams بود که خراب حق رای دادن.

بیشتر: دیزنی+ در مارس سال 2020: چه جدید

داستان سریال

Star Wars: The Clone Warsseason 7 (قسمت 11-12, از 12)

آخرین قسمت از دیرهنگام فصل نهایی از تحسین جنگ ستارگان , سری انیمیشن مجموعه ای در جهان از جورج لوکاس prequel, فیلم, و, بنابراین, آخرین قسمت قبل از دیزنی دوران جنگ ستارگان. مانند یا نفرت لوکاس این همه دیزنی از اینجا.

چهار شنبه, آوریل 1: “در هم شکسته” – Ahsoka (اشلی Ekstein) باید مقابله با خرید اینترنتی سفارش 66 که مشخص Jedis به عنوان خائن که باید اجرا شود.

دوشنبه, مه 4: “پیروزی و مرگ” در آخرین قسمت از سری Ahsoka و رکس (Dee Bradley Baker) سعی کنید به آن را از کلون جنگ زنده است.

غیرداستانی سری

سرپا نگه داشتن فرهنگ (قسمت 1-8 از 8)

در عین حال یکی دیگر از دیزنی, تبلیغاتی, نشان می دهد, شامل میزبان دن Lanigan یک جمع دیزنی یادگاری که تلاش می کند برای پیگیری کردن کنسرت بربس استفاده می شد که در فیلم های دیزنی و “دوباره” غرفه با افرادی که ساخته شده و یا استفاده از آنها. بر خلاف بسیاری از دیزنی را نشان می دهد که دیگر این یکی را آزادی تمام قسمت های خود را در یک بار Netflix-سبک در جمعه, مه 1.

بزرگ دروغ گفتن (قسمت های 1 تا 15 از 15)

Yvette Nicole Brown (جامعه) میزبان این خانواده دوستانه بازی نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان خواسته می شود برای گوش دادن به اعضا: یک متخصص در یک موضوع دیگر صاف-صحبت كند. می تواند جوان مسابقه کشف کردن حقایق که واقعا حقایق و که #fakenews? همچنین قهوه ای همراه است Rhys Darby, که, با توجه به دیزنی آزادی مطبوعات نقش او حواس پرت ربات sidekick. مانند سرپا نگه داشتن فرهنگاین نمایش را رها کردن آن در کل فصل در یک بار; تمام 15 قسمت در دسترس خواهد بود شروع سهشنبه, مارس 22.

این زندگی یک سگ با بیل کشاورز (قسمت 1 تا 3)

لایحه کشاورز بوده دیزنی رسمی صدای مسخره برای بیش از 30 سال است. در این مجموعه او به نظر می رسد در دوربین خود را به عنوان سفر در سراسر ایالات متحده برای دیدار با انواع مختلف سگ. آیا این را تایید می کنند که در واقع مسخره است که یک سگ ؟ چرا که واقعا روشن نیست و از راه او کشیده شده است.

جمعه, مارس 15: “نهنگ مدفوع سگ و گوسفند نگهداری از سگ” – قسمت عنوان مفید به ما بگویید که چه نوع از سگ های برجسته در این قسمت که واقعا کاهش در مقدار زمان آن طول می کشد برای توصیف قسمت.

جمعه, مارس 22: “سگ و یوزپلنگ & سگ همدم” – به روشن هر چند یوزپلنگ, سگ نیست. این ویژگی های یک سگ است که دوستان با یک یوزپلنگ.

جمعه, مارس 29: “طلسم سگ و سگ راهنمای برای دوندگان”

ما آشپز (قسمت 6-10)

در این رقابت پخت و پز سری, میزبان, Angela Kinsey نیروهای خانواده برای ایجاد مواد غذایی که تبلیغ دیزنی حق رای دادن.

چهار شنبه, آوریل 1: “لزج و در عین حال رضایت بخش” – خانواده ها باید از ترکیب سبزیجات در راه است که بچه ها می خواهد به خوردن آنها که به نحوی است که قرار است به ما فکر می کنم از این صحنه در شیر شاه که در آن سیمبا استفاده می شود به خوردن اشکالات.

جمعه, مه 8: “هر کس می تواند آشپزی” – خانواده ها باید برای پژوهش فیلم راتاتویی برای پخت و پز مواد غذایی بر اساس آن فیلم است.

جمعه, مارس 15: “ارزش ذوب برای” – شرکت کنندگان خواسته می شود برای ایجاد دسر سرد الهام منجمدچرا که فیلم در مورد سرد. همچنین آنها رفتن به دیزنی نمایشگاه بر اساس نروژ, نروژ به دلیل سرد و پس از آن شمارش به عنوان پژوهش.

جمعه, مارس 22: “تیانا محل” — به یاد داشته باشید شاهزاده خانم و قورباغهدیزنی, کوتاه باز گشت به صورت انیمیشن سنتی? خوب دیزنی آن را به یاد و آنها در حال رفتن به خانواده طبخ مواد غذایی است که می تواند خدمت در رستوران در این فیلم.

جمعه, مارس 29: “وودی را Lunchbox” – آخرین رقبای دو باید به یک داستان اسباب بازی نمایشگاه برای آماده شدن برای تلاش خود را به مواد غذایی بر اساس داستان اسباب بازیبا وجود این که حق رای دادن با ظاهری هیچ غذایی-مطالب مرتبط.

دیزنی یکشنبه خانواده (قسمت 26-30)

میزبان کهربا Kem-Gerstel نیروهای خانواده برای ایجاد هنر & صنایع دستی در راه است که تبلیغ دیزنی حق رای دادن.

چهار شنبه, آوریل 1: “جنگ ستارگان: ساعت”

جمعه, مه 8: “جنگ ستارگان: حلق آویز هنر”

جمعه, مارس 15: “زیبایی و هیولایی: رنگ آمیزی شیشه ای”

جمعه, مارس 22: “Bambi: فانوس”

جمعه, مارس 29: “کابوس قبل از کریسمس: کاسه آب نبات”

یک روز در دیزنی (قسمت 22-26)

طولانی ترین در حال اجرا از این دیزنی, تبلیغاتی, نشان می دهد, های هفتگی کوتاه قسمت در مورد افرادی که کار را برای دیزنی franchises. متاسفانه بسیاری از این مشاغل در حال حاضر furloughed که کاهش در ارزش تبلیغاتی.

چهار شنبه, آوریل 1: “رابین رابرتز: Good Morning America Co-لنگر” – این دیرین میزبان از آستین در حال اجرا ABC (و در نتیجه دیزنی) صبح نشان می دهد.

جمعه, مه 8: “جو هرناندز: جاذبه های میزبان” – یک دیزنی لند میزبان توضیح می دهد راز پیشرو مردم در اطراف پارک.

جمعه, مارس 15: “استفانی کارول: در مرتع پرورش احشام دست” – چگونه کار در دیزنی جهان در مرتع پرورش احشام جاذبه تحقق یک رویا است که او می خواهم کار با اسب روزی.

جمعه, مارس 22: “اد Fritz: Imagineering سوار مهندس” – کسی که کمک می کند آمده تا با سواری جدید برای دیزنی پارک.

جمعه, مارس 29: “جروم Ranft: پیکسار مجسمه ساز” – قبل از پیکسار شخصیت های متحرک بر روی یک کامپیوتر که به طراحی آنها از لحاظ فیزیکی با استفاده از خاک رس.

دیزنی گالری: Mandalorian

در حالی که انتظار برای ماه اکتبر به سرانجام می رسند دیزنی است که مارک با این هشت قسمت مجموعه مستند در مورد ساخت فصل اول. بله ساخت مستند است به عنوان طولانی به عنوان واقعی فصل است.

دوشنبه, مه 4: “هدایت” – خالق جان فاورو و دیگر مدیران بحث در مورد روند تیراندازی سری.

جمعه, مه 8: “میراث” – تیم خلاق در پشت “Mandalorian” تلاش می کند برای پیدا کردن چیزهایی برای گفتن در مورد جورج لوکاس است.

جمعه, مارس 15: “بازیگران” – بازیگران صحبت در مورد شخصیت خود را.

جمعه, مارس 22: “تکنولوژی” – فاورو و شرکت. توضیح گران جلوه های ویژه تکنولوژی آنها استفاده می شود در طول فیلمبرداری.

جمعه, مارس 29: “عملی” – تیم توضیح می دهد که چرا آنها تصمیم به کودک Yoda یک ماپت ها به جای رفتن برای CGI.

ویژه

پنگوئن ها:: زندگی بر روی لبه (جمعه, آوریل 3)

Ed Helms روایت این 2019 مستند در مورد پنگوئن ها.

دلفین صخره (جمعه, آوریل 3)

ناتالی پورتمن روایت این مستند در مورد دوست داشتنی در زندگی واقعی دلفین شناخته شده به عنوان اکو. دیزنی نیز با ارائه یک همراه و همدم قطعه “دلفین صخره پشت صحنه” که به نظر می رسد در ساخت این مستند.

جشن موسیقی از کوکو (سهشنبه, مارس 10)

پشت صحنه فیلم مستند در مورد دیزنی هالیوود باول کنسرت “Coco: یک زندگی-به-فیلم کنسرت تجربه است.”

کتابخانه جدید عناوین

Live-Action

عروس Boogedy (مارس 1)

شاهزاده عروس (مارس 1)

دیزنی لند می رود به نمایشگاه جهانی (22 مه)

فقط رول با آن (مارس 22)

Vampirina (22 مه)

Fantastic Mr. Fox (22 مه)

سلام دالی! (22 مه)

Violetta (29 مه)

ماه-اسپینرها (29 مه)

انیمیشن

چگونه به بازی بیس بال (مارس 1)
باردار شدن فایل ها (15 مه)

شیطان: از شر (15 مه)

Dod McStuffins (22 مه)

مارول ماجراهای آینده (مارس 22)

جزیره بهشت (22 مه)

Gabby Duran و Unsittables (29 مه)
این Evermoor تواریخ (29 مه)

میکی و مهر و موم (29 مه)

National Geographic & Disneynature

جذاب حیوانات (مارس 1)

تولد اروپا (مارس 1)

به خاک سپرده شد اسرار مقدس با آلبرت Lin (مارس 1)

ماشین SOS (مارس 1)

در Beaver Valley (مارس 1)

عشق و دامپزشکان (مارس 1)

طبیعت و نیم هکتار (مارس 1)

Prowlers از باتلاقی (مارس 1)

ایالات متحده از حیوانات (1)

بعید است که حیوان دوستان (1)

پرندگان آب (مه 1)

سال میلیون (22 مه)

اطلاعات بیشتر در مورد دیزنی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net