در اینجا چیزی است که دیزنی+ مشترکان باید نگاه کردن برای در جریان خدمات در ماه اوت

فیلم

هوارد (جمعه 7 مرداد)

یکی از بزرگترین و غم انگیزترین داستان در تاریخ دیزنی است و داستان Howard Ashman, نویسنده و ترانه سرا (فروشگاه کوچک وحشت) که به دیزنی با آهنگسازی خود را شریک Alan Menken به شرکت-تولید و نوشتن آهنگ برای پری دریایی کوچک. با آن فیلم و آن را دنبال کنید تا زیبایی و هیولایی, Ashman شد مورد ستایش قرار داد به عنوان ناجی انیمیشن دیزنی و برادوی به سبک نشان می دهد tunes—اما در زمان زیبایی و هیولایی بیرون آمد Ashman مرده بود از ایدز در نیمه راه از طریق نوشتن نمره علاءالدین. در این مستند زیبایی و هیولایی تهیه کننده دون هان با استفاده از فیلم آرشیوی و مصاحبه با Ashman خانواده و همکاران به مناسبت Ashman زندگی و حرفه جشن آمیخته با غم و اندوه در مورد همه کار او هرگز به انجام.

سحر و جادو اردوگاه (جمعه مرداد 14)

این فیلم به کارگردانی مارک واترز ستاره Adam DeVine به عنوان یک شسته-شعبده باز که طول می کشد یک کار در یک کمپ سحر و جادو و می کشد با هم یک ragtag تیم جوان بازیکنان هاکی… منظورم جادوگران. این فیلم ساخته شده بود چند سال پیش و در اصل برنامه ریزی شده برای سال 2018 اکران اما در نهایت زخم مستقیم رفتن به دیزنی+.

یک و تنها ایوان (جمعه مرداد 14)

Thea Sharrock (من قبل از شما) کارگردانی این اقتباس از نیوبری-مدال-برنده رمان کاترین Applegate. با استفاده از ترکیبی از live-action فیلم و CGI, انیمیشن, این فیلم می گوید داستان از ایوان گوریل (ابراز شده توسط سام راکول) و دیگر صحبت کردن حیوانات که استعفا داد و به زندگی در اسارت در یک مرکز خرید… تا ورود یک بچه فیل به نام روبی شروع به هم بزنید بهره در فکر فرار اگر نه به آزادی و پس از آن حداقل به یک فرم بهتر از اسارت است. این فیلم در اصل قرار بود برای اکران شد اما با انتقال به دیزنی+ با توجه به همه گیر.

فینیاس و Ferb the Movie: Candace در برابر جهان (جمعه مرداد 28)

این فیلم از سوی دیگر همیشه در نظر گرفته شده برای دیزنی+ حتی قبل از همه گیر: سازندگان از ضربه سری انیمیشن در مورد ماجراهای دو stepbrothers (وینسنت Martella و دیوید Errigo دومی جایگزین اصلی بازیگر از این سری) و مزاحم خواهر بزرگتر (اشلی) خواسته شد برای ایجاد ویژگی های جدید در طول پروژه به طور مستقیم برای جریان خدمات و داستان شامل فینیاس و Ferb رفتن به فضا برای نجات خواهر خود را از بیگانه آدم ربایی—متوجه نیست که او خوشحال است که بر روی یک سیاره دیگر که در آن فینیاس و Ferb نیست همیشه او را آزار.

داستان سریال

Muppets در حال حاضر (قسمت 2-5)

هنگامی که برنامه ریزی برای بزرگتر و گران تر Muppets series سقوط را از طریق دیزنی جایگزین این نیمه بداهه پشت صحنه نگاه کنید با قرار دادن در یک Muppet show… که برای تلفن های موبایل زیادی مانند قضیه خوب “ماپت نشان می دهد.”

جمعه, اوت 7: “زمین تب” — Fozzie رزین ایده هایی برای نشان می دهد در حالی که دیگر Muppets تمرین خود را در بخش. مهمانان عبارتند از: Danny Trejo, ستاره فیلم سکسی Diggs و Linda Cardellini.

چهار شنبه, آگوست 14: “گرفتن Testy” —Muppets مجبور به تمام کمدی فرستاده شده به یک آزمون مخاطبان… شامل به طور کامل از Statler و والدورف. مهمانان شامل Al Madrigal.

چهار شنبه, آگوست 21: “حالت خواب” — روروک مخصوص بچه ها باید بیدار ماندن طولانی به اندازه کافی برای ها آخرین قسمت از زمان است. مهمانان شامل اوبری پلازا.

چهار شنبه, آگوست 28: “I. T. عامل” — یک به روز رسانی جدید برای روروک مخصوص بچه ها کامپیوتر ممکن است با دخالت تلاش خود را برای آپلود این قسمت.

غیرداستانی سری

دیزنی یکشنبه خانواده (قسمت 40)

آخرین قسمت از این سری که در آن خانواده ها خواسته می شود برای ایجاد صنایع, پروژه های است که به عنوان دو شمع برای دیزنی متعلق به franchises.

جمعه, اوت 7: “مسخره: مداد جام” – برای تغییر نهایی پروژه بر نمی های اخیر فیلم اما در مسخره یک شخصیت است که انجام نشده بسیاری شده است. آیا این پیش بینی بزرگ مسخره فشار آمده است ؟ اما ما می توانیم.

یک روز در دیزنی (قسمت 36-39)

این سری از دیزنی تبلیغاتی خود را کوتاه همچنان ادامه دارد به دنبال در دیزنی شغل به عنوان آنها انجام می شود قبل از ماه مارس سال 2020 است.

جمعه, اوت 7: “رایان Meinerding: Marvel Studios مدیر خلاق” – مرد مسئول کمک به کوین فیگ پیدا کردن کامل طرح برای این فیلم نسخه های مارول شخصیت های کتاب های کمیک.

چهار شنبه, آگوست 14: “Pavan Komkai: پخش مهندس” – مردی که نظارت ورزش های زنده در ESPN+ (ورزشی معادل دیزنی+).

چهار شنبه, آگوست 21: “هدر Bartleson: تعطیلات خدمات” – زنی که ایجاد می کند ویژه تعطیلات با مضمون حوادث برای دیزنی پارک و جاذبه های دیگر است.

چهار شنبه, آگوست 28: “اریک بیکر: Imagineering مدیر خلاق” – مردی که ایجاد جنگ ستارگان جاذبه برای یک Disney theme park.

عجیب و غریب اما واقعی, فصل 3 (قسمت 1 تا 3)

دو فصل از این نشنال جئوگرافیک سری بودند از قبل از زمانی که دیزنی خود را نمی National Geographic. برای اولین بار اصلی فصل در دیزنی+ دیزنی به ارمغان آورده است به همان میزبان چارلی Engelman و کارلی Ciarrocchi به انجام 13 قسمت بیشتر جایی که آنها سعی می کنید برای گرفتن بچه ها هیجان زده به یاد بگیرند که در مورد بسیاری از عجیب و غریب و شگرف چیزهایی است که واقعا اتفاق افتاده است در این سیاره هیچ دیزنی با جلوه های ویژه مورد نیاز است.

چهار شنبه, آگوست 14: “دایناسورها” –Carly و چارلی سعی کنید برای گرفتن بلیط به برتر فیلم (به زمانی که وجود دارد چنین چیزهایی به عنوان فیلم برای اولین بار) و این به نوعی آنها منجر به یادگیری بیشتر در مورد استخوان دایناسور.

چهار شنبه, آگوست 21: “پارک های ملی” – Carly و چارلی تبدیل به پارک ملی یلوستون رنجرز به حکمیت یک اختلاف در مورد اینکه آیا یک محیط طبیعی وجود دارد و به حفظ آن را به عنوان است و یا برای انسان به لذت بردن از خود را در آن است.

جمعه 28 اوت: “کشاورزی” – Carly و چارلی بازدید از یک مزرعه کارخانه در نیویورک به یاد بگیرند که چگونه به حرکت کشاورزی در داخل خانه هنگامی که شما لازم نیست که اتاق به اندازه کافی به رشد چیزهایی که در حیاط خلوت.

پیکسار در زندگی واقعی

جمعه, اوت 7: “WALL-E: BnL Pop-up Shop” – یک پیکسار ربات شخصیت تبلیغاتی ظاهر در یک فروشگاه باز در شهر نیویورک است.

اضافات جدید

Live-Action

مورچه و زنبور (August 14)
بزرگترین شومن (August 14)
زامبی 2 (14 اوت)

انیمیشن

T. O. T. S. (August 14)
T. O. T. S.: تماس همه T. O. T. S. (August 14)

National Geographic & Disneynature

بشقاب پرنده ها در اروپا: داستان بی حد و حصر (7 آگوست)
طبیعت بوم زمان (August 14)
سام باغ وحش مسابقه (August 14)
غواصی سام جهان (14 اوت)
فاصله (August 14)
گوردون رمزی: ناشناخته (28 اوت)
در خارج وجود دارد با جک Randall (28 اوت)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net