دیزنی موفق به یک جهان متفاوت با ماسک های اجتماعی فاصله و نور جمعیت

اورلاندو فلوریدا. — Gary Semel دست لرزید در انتظار لحظه ای که او تا به حال انتظار برای چهار ماه.

در نهایت او می تواند زانو زدن در مقابل سیندرلا قلعه در والت دیزنی جهانی برای پیشنهاد به دوست دختر خود را از دو سال Tia Lovett, 50. آنها را بوسید, ماسک صورت برای, ماسک صورت, یک داستان عاشقانه در دوران تاریخی در حالی که دیزنی عکاس لحظه ای.

“من می خواستم به آن را در دیزنی و سپس آن را بسته است. من منتظرش بوده ام بسیار بی صبرانه گفت:” Semel, 49 عطف به همسر آینده اش. “من متاسفم که من در زمان بسیار طولانی است. من واقعا می خواستم به آن را در اینجا.”

برای جکسون و بسیاری دیگر از بازگشت از دیزنی جهانی در روز شنبه بود جايزه جشن. اما روز به ارمغان آورد تنها نور جمعیت به سحر و جادو پادشاهی که باز به عموم مردم در پشت سر هم با پادشاهی حیوانات.

Epcot و استودیوهای هالیوود باز خواهد شد روز شنبه به عنوان دیزنی اورلاندو امپراتوری بازده یک ماه پس از Universal Orlando و سی ورلد.

نه همه چیز جادویی بود.

رفت و آمد مکرر را احیای اتفاق می افتد که این بیماری همه گیر کوروناویروس موج. دولت گزارش 10,360 جدید کروناویروس موارد شنبه سوم-بالاترین افزایش روزانه و 95 مرگ و میر بیشتر به عنوان فلوریدا تبدیل به یکی از کشور های عمده ای داغ مناطق برای ویروس.

وقتی پرسیده شد که چرا دیزنی شد باز در حال حاضر اجرایی جاش D’Amaro پاسخ داد: “ما در حالت عادی در حال حاضر, بنابراین چه چیزی اتفاق می افتد در خارج از دروازه های والت دیزنی دنیای ما دنیای جدید است.”

“ما یکی از اولین تم پارک و خواهیم بود در مورد گذشته برای باز کردن” او با سی ان ان گفت. “و ما صرف هر دقیقه از هر روز فکر کردن در مورد چگونه به کار در این طبیعی است که ما در آن هستیم.”

در پادشاهی سحر و جادو, همه دیزنی کارکنان عینک پوشش صورت و کارگران با بالا تماس با مهمانان مانند سوار شدن اپراتور مجهز شد با پاک کردن صورت سپر به عنوان به خوبی.

بسیاری از بازدید کنندگان به نظر می رسید به اطاعت از ماسک مورد نیاز حکومت شنبه به عنوان به خوبی به عنوان نشانگر به معنای نگه داشتن آنها را 6 فوت از هم جدا. کارکنان مشاهده شد اجرای الزامات است.

“ما در حال تشویق مهمانان ما’ به شدت بازخورد مثبت برای ما مرحله به مرحله بازگشایی و در حال سپاسگزارم برای حمایت خود را از اقدامات جدید اضافه کرده ایم” دیزنی سخنگوی Andrea انگشت در بیانیه ای گفت.

در طول بیشتر از روز محبوب ترین جاذبه های ارسال شده 30 دقیقه صبر کنید بار یا کمتر حرکت قابل توجهی سریع تر از گاهی hourslong خطوط از سال گذشته است. سفر در فضای کوه بود 15 دقیقه صف بعد از ظهر.

بزرگترین مسائل به نظر می رسد در اوایل روز شنبه به عنوان اولین مهمان وارد شده به صورت یک خط طولانی برای روابط مهمان ظاهرا به دلیل مشکلات با بلیط الکترونیکی.

“این خوب است” گفت: پارک نگار Carlye را عالمانه و به تصویر می کشد این لحظه در رسانه های اجتماعی حساب و تماس با آن اثبات بعضی چیزها مشغول به کار بودند و دیگران نمی شد.

برای دیزنی و دیگر پارک های کروناویروس خواهد بود در دراز مدت مشکلی برای این صنعت هشدار داد دنیس Speigel که اجرا می شود اوهایو بین المللی مستقر در پارک خدمات.

ویروس خراب اورلاندو از بهار. آن را در حال حاضر هدف قرار دادن سودآور فصل تابستان هم با آتش بازی شات برای جمعیت عظیمی در چهارم جولای یا هر روز برای این موضوع از اواسط ماه مارس در دیزنی.

“من فکر کردن بر اساس که در آن ما در حال حاضر خواندن برگ چای هالووین یک سوال جدی است” Speigel گفت. “ما در حال رفتن به برخورد با این ویروس (ویروس) این زمان در سال آینده بدون هیچ تردیدی در مورد آن. این است که با ما به مدت دو سال به راحتی.”

در حال حاضر دیزنی وفاداران نمی توانید خط تا برای به دست آوردن بهترین نمای روزانه پادشاهی سحر و جادو رژه. مهمان می تواند تنها یک تنها شناور یا یک گروه راهپیمایی خود به خود سفر در اطراف مسیر به عنوان سرگرمی.

بچه ها نمی تواند آغوش میکی موس و یا اجرا کنید تا به شاهزاده خانم السا.

“دیزنی جهان بسیار متفاوت از یکی که بسته بازگشت در ماه مارس گفت:” رابرت تامپسون مدیر موسس Bleier مرکز تلویزیون و فرهنگ عامه در دانشگاه سیراکوس. “رفتن به دیزنی جهان برای این تجربه در گذشته بود به طوری که اساسا تعریف شده بسیار چیزهایی که در حال حاضر به تنظیم شود.”

برای برخی از مردم این پارک تجربه چیزی نیست که آنها می خواهند زمانی که آنها برنامه ریزی یک دنیای دیزنی تعطیلات رویایی تامپسون گفت.

و برای دیگران گرفتن selfie با یک ماسک صورت در پادشاهی سحر و جادو خیابان اصلی ضبط خواهد شد یک لحظه تاریخی در این عجیب و غریب بار تامپسون گفت.

این ثابت می کند که شما شاهد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *