اعزام از coronavirus مقابل خط: ‘من می ترسم از آنچه در پیش روست برای بشریت’

جین Philpott توصیف او چند شیفت کاری در coronarvirus خطوط مقدم جبهه در مرخم Stouffville, بیمارستان

جین Philpott یک پزشک و عضو سابق مجلس. آغاز ژوئیه سال 2020 خواهد بود و با رئیس دانشکده علوم بهداشت در دانشگاه. از سال 2015 تا 2019 او به عنوان فدرال وزیر بهداشت, وزیر بومی خدمات و رئیس خزانه داری هیئت مدیره. او در حال حاضر با این نسخهها کار در مرخم Stouffville, بیمارستان COVID-19 مرکز ارزیابی.

جمعه گذشته بود و من دوم تغییر در مرخم Stouffville, بیمارستان COVID-19 مرکز ارزیابی. جو آرام و منظم. اما بیمارانی که ساخته شده آن را از طریق تریاژ به یک پزشک را ببینید بودند مریض تر از آنهایی که در اولین تغییر است. در اوایل شیفت من نشسته در سراسر از یک زن با علائم بسیار مطرح و از COVID-19. یک هفته زودتر او کاملا سالم است. در حال حاضر او به سختی می تواند راه رفتن در سراسر پارکینگ به علت تنگی نفس. او در توضیح عمیق خستگی چگونه او به ندرت قادر به خارج شدن از رختخواب. او سفر تاریخچه ساخته شده تشخیص بیشتر مشهود است. گوش دادن به ریه ها خود را نشان داد ثبتشده خوب کراکل در هر دو طرف.

خاصی وجود دارد که بیمار تعاملات شما می دانید شما را هرگز فراموش نکنید. این یکی از آنها بود. در آن لحظه همه گیر احساس ملموس تر از آن بود که پس از هفته ها از خواندن رسانه ها و گزارش های پزشکی. من نشسته در سراسر از یک همسایه. من تا به حال یک ظن قوی او در مورد برای تبدیل شدن به یکی دیگر از آمار یکی از بی شمار کانادایی مبتلا به کروناویروس جدید.

من نمی ترسم برای خودم. مانند هر کس دیگری در درمانگاه, من مذهبی پیروی از دستورالعمل های دقیق برای استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). از آن راحت نیست و آن را سخت به برقراری ارتباط از طریق ماسک و روسری, اما آنها ضروری است. متاسفانه بهداشت کارگران در بخش هایی از کشور در صورت کمبود PPE و این بسیار مهم است که این خطاب است.

بیشتر: “ما از طریق رفت و چیزی منحصر به فرد و ترسناک با هم’: ترک coronavirus قرنطینه

من می ترسم از آنچه در پیش روست برای بشریت است. من یک دکتر از سال 1984. من یک دانشجوی پزشکی که بیماری ایدز برای اولین بار ظاهر شد. من مشغول به کار در نیجر در غرب آفریقا با پزشکان بدون مرز زمانی که هزاران نفر از کودکان در حال مرگ از گرسنگی. من یک پزشک خانواده در Stouffville, Ontario زمانی که سارس رخ داد. اما من هرگز دیده می شود یک سطح هشدار در میان متخصصان بهداشت و درمان قابل مقایسه با آنچه بحران کنونی رسوب کرده.

ظهور COVID-19 نشانگر خطرناک ترین بیماری همه گیر از عمر ما. ما باید همه دست به دست در عرشه. بنابراین مانند صدها و احتمالا هزاران نفر—از دیگران من بازگشت به فعال بالینی به دلیل بیماری همه گیر.

این قابل توجه است که همکاران جو که ظهور در میان یک تیم بهداشت حرفه ای هنگامی که شما در حال پرتاب با هم در بهداشت عمومی اورژانس. ما محلی COVID-19 مرکز ارزیابی کرده است ترياژ شده صدها نفر از بیماران. بیماران و کارکنان فوق العاده بی سر و صدا. بسیاری از مردم ما به دیدن و صفحه نمایش در این نقطه نمی خواهد به نوبه خود به کوروناویروس. اما شوم احساس عذاب قریب الوقوع است. چه نوع از میدان مین هستند که ما راه رفتن به? چه بیشتر می تواند ما را به حفاظت از یک دیگر و محافظت از جامعه ما?

بیشتر: از آن زمان به فکر می کنم از بی خانمانی به عنوان یک بهداشت عمومی اورژانس

به دلیل تجربه سیاسی مردم در حفظ و درخواست چگونه من فکر می کنم دستورات مختلف دولت در حال انجام است. در ابتدا من نمی خواهم به اظهار نظر در همه. آخرین چیزی که شما نیاز دارید در یک بحران بهداشت عمومی است که سیاست های حزبی. من حاضر به شک بهترین نیت و خوب را از هر کسی که خودش همیشه در یک موقعیت رهبری در این زمان فوق العاده ای.

آرزوی من این است که نمی شود, سیاسی, اما برای استفاده از صدای من به تواند مفید باشد به عنوان یک پیک از خط مقدم. برای مثال بسیاری از همکاران نگران سهمیه بندی از آزمون و گرفتن گلوگاه از رهنمودهای آنها برای تست. مقامات بهداشت عمومی در برخورد با منابع محدود و منابع خود در حال تلاش برای اولویت بندی کنید. سواب که تا به حال یک زمان چرخش از 48 ساعت در هفته گذشته در حال حاضر مصرف تا یک هفته.

بسیاری از کارشناسان در حال دفاع به شدت افزایش تست ظرفیت. دکتر و متخصص بیماری های عفونی Andrea Crisanti که کار کرده است در ایتالیا به ما توصیه می کند “تست محله آزمون بستگان تست دوستان و منزوی کردن همه مثبت افراد است.” شیوع ویروس مرگبار در حال کنترل شده زمانی که مردم می دانند که وضعیت خود را. دانش رفتار اثرات.

ما را دیده اند عظیم تست منجر به مهار این ویروس در کره جنوبی و سنگاپور. آن را مربوط به کاهش نرخ مرگ و میر در آلمان است. ما می تواند انجام همان. ما می توانیم آموزش و بسیج ارتش بهداشت عمومی کمک رسانی کارگران برای ارائه اطلاعات و آزمون. ما بسیار می تواند گسترش آزمایشگاه با استفاده از ظرفیت های دانشگاهی و بیمارستان و دانشگاه و آزمایشگاه خصوصی, استخدام دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای کار فنی از سراسر علوم پایه و بهداشت حرفه ای. ما باید هماهنگ تهیه مواد و تجهیزات. در حال حاضر وجود دارد یک جستجو برای با کیفیت بالا و سریع, COVID-19 انجام شد. U. S. A. غذا و دارو مجاز است, استفاده از یک آزمایش است که نتایج را فراهم می کند در 45 دقیقه. کره جنوبی است که در حال حاضر تولید از 10 دقیقه نسخه. بهداشت کانادا می تواند به تسریع روند اگر یک آزمایش جدید تایید حکم. ما می توانیم استخدام پزشکی و پرستاری به دانش آموزان کمک کند در تماس با ردیابی انزوا دستورالعمل و پیگیری تمام موارد مثبت.

پایه و اساس خیلی از بهداشت عمومی است که مفهوم یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان است. اگر ما می تواند گسترش ظرفیت برای تست آن را اضافه کنید به بحرانی اقدامات فیزیکی مانند فاصله. سلامت کارگران بر روی زمین به شدت می خواهید مقامات دولتی را در هر مرحله ممکن است به کاهش بار بیماری بنابراین مراقبت ويژه و اورژانس تيم سلامت را نمی خواهد غرق شود و حجم درد و رنج و غم و اندوه را مصرف جامعه است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de