تحقیر از افسران پلیس است که واقعیت تاسف در سال 2020 است. در همه جا نیست البته اما در نقاط به اندازه کافی به ما نیاز به تماس از کسانی که با نفوذ احزاب که باید پرورش این محیط زیست است.

متاسفانه وجود دارد ماکسیم در مدنی که در محافل توصیه می کند استخدام بالقوه برای پیوستن به سازمان آتش نشانی به جای اداره پلیس زیرا هنگامی که آتش نشانی می رسد مردم تشویق و زمانی که پلیس وارد, مردم, boo.

به حدی است که درست است که ما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از طبقه سیاسی در ماساچوست ببینید که چرا است.

هفته گذشته در خواندن یک شهر را انتخاب کنید, عضو هیئت مدیره نام اندرو فریدمن خطاب به گروهی از افسران پلیس بودند با حضور در این نشست به آدرس جستجوی مداوم برای یک رئیس پلیس. آنها می شده است بدون یک رئیس برای بیش از یک سال است.

“من احساس بسیار مرعوب توسط افسران پلیس در این جمعیت” فریدمن اعلام کرد. “شما خنده در آن شما فکر می کنم که خنده دار است اما من برای زندگی در این شهر و از همه شما رانندگی در اطراف شهر با اسلحه.”

با توهین افسران پلیس رفت بیرون از اتاق در اعتراض.

این هیئت بعد از آن عذرخواهی کرد, آیا به عنوان فریدمن گفت که WHDH تلویزیون در بخشی از “من عمیقا تاسف من بیانیه و تشخیص آن اشتباه بود. این یکی از کسانی که نظرات ساخته شده در حرارت لحظه ای که من آرزو می کنم من می توانم به عقب.”

این منصفانه است که به تعجب که چگونه در گرمای لحظه چنین بیانیه ای می تواند بسیار بالا از ذهن برای فریدمن.

شاید او در حال یادگیری از همکار خود را انتخاب رهبران.

در سال 2018 دیابت الیزابت وارن به نام برای اخراج از اداره مهاجرت و گمرک اعلام کرد که باید با جایگزین “چیزی که ما نشان دهنده اخلاق است.” او فریاد زد: به خشن و بی ادب Boston City Hall پلازا جمعیت است که “این در مورد کودکان برگزار شد در قفس. این است که در مورد نوزادان پراکنده در سراسر این کشور است.”

که در طول تاریخ سیاه و سفید کالج او به حاضرين گفت: “حقیقت سخت درباره ما سیستم عدالت کیفری: آن را نژادپرستانه … منظورم جلو به عقب.”

در سال گذشته ما را ماساچوست تشکر. Ayanna Pressley امضا در یک بیانیه همکاری امضا شده توسط آقای جان اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. و بقیه “تیم ملی” کوبیدن یخ و ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.

“این رادیکال جنایی سازمان در حال از بین بردن خانواده ها و کشتار کودکان بی گناه” آن را بخوانید.

چنین اظهارات منحصر به فرد هستند به کشورهای مشترک المنافع ماساچوست یا بقیه ملت. آن است که در هم آمیخته به فرهنگ است که اجرای قانون توسط یک نیروی شیطانی و باید آن را متوقف کند.

ما قهرمانانه اجرای قانون در جامعه باید با احترام رفتار شود و کسانی که در انتخاب منشی — بیشتر آنها هرگز خود قرار داده و در راه آسیب است — پاسخگو باید توسط رای دهندگان.

ما نباید پاداش تحقیر برای ما پشتوانه ما در سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im