DNC صندلی خواستار recanvass’ از آیووا نتایج پس از تاخیر

توسط استیو مردم جولی پیس و برایان SLODYSKO

مهر — رئیس کمیته ملی حزب دموکرات در روز پنج شنبه به نام “recanvass” نتایج آیووا قفقاز و گفت: این مورد نیاز بود به “اطمینان از اعتماد عمومی” پس از سه روز از مسائل فنی و تاخیر.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” رهبر حزب تام پرز در توییتر نوشت.

پس از آیووا حزب دموکرات را انتشار نتایج جدید در اواخر پنج شنبه شب, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.09 درصد است. هر دو نامزد خود را اعلام کرده اند و پیروز باشید.

شواهدی وجود دارد این حزب است و نه با دقت در جدول برخی از نتایج آن از جمله کسانی که منتشر شد در اواخر روز پنجشنبه که حزب گزارش شده به عنوان کامل است.

آسوشیتد پرس قادر به اعلام برنده.

دولت عذرخواهی برای ائتلاف با یک برنامه است که آهسته و گزارش از نتایج از روز دوشنبه قفقاز و صرف هفته تلاش به منظور بررسی نتایج. اما معلوم بود اگر برنامه ریزی به دنبال رهنمود از رهبر ملی به recanvass این نتایج یک فرایند است که به احتمال زیاد نیاز به مقامات دولتی را به نقد و بررسی انجمن ریاضی برگه های تکمیل شده در بیش از 1600 حزبی سایت ها برای اطمینان از محاسبات انجام شد به درستی و همسان گزارش نتایج.

آیووا رئیس Troy قیمت پیشنهادی در بیانیه ای روز شنبه که او را تنها دنبال یک recanvass اگر یک درخواست توسط یک مبارزه است.

این جلسه بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج آیووا به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری 2020 زمینه است. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث های نزدیک به 1 میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ مقام رسمی نتایج.

مبارزه در نیوهمشایر ساندرز به نام آیووا حزب دموکرات را مدیریت قفقاز یک “پیچ بزرگ” است که “به شدت ناعادلانه” به نامزدها و حامیان آنها.

“ما به اندازه کافی از آیووا,” او گفت: بعد از روز پنج شنبه در سی ان ان تاون هال. “من فکر می کنم ما باید حرکت بر روی New Hampshire.”

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

به عنوان اولین گزارش نیویورک تایمز متعدد در حوزه گزارش نتایج که شامل خطا و یا مغایر با قوانین حزب. برای مثال AP تایید کرد که ده ها تن از حوزه گزارش بیشتر تنظیم نهایی آرا از اول تراز آرا که ممکن است تحت قوانین حزب. در دیگر حوزه قابل دوام نامزدها از دست آرا از اول تراز شمارش نهایی است و همچنین مغایر با قوانین حزب.

برخی از حوزه ساخته شده آشکار خطا در اعطای هيئت دولت معادل به نامزد. یک تعداد انگشت شماری از حوزه تعلق می گیرد بیشتر در هيئت دولت معادل از آنها در دسترس است. چند نفر دیگر نیست جایزه همه آنها.

مشکل آغاز شد و با یک برنامه که آیووا حزب دموکرات مورد استفاده برای tabulate نتایج مسابقه. برنامه شد نورد در مدت کوتاهی قبل از caucusing آغاز شد و نمی تواند از طریق آزمایش دقیق.

مشکلات مرکب هنگامی که خطوط تلفن برای گزارش نتایج شد این ماجرا با بسیاری از تماس گیرنده در انتظار قرار را برای ساعت ها به منظور گزارش نتایج. مقامات حزب گفت: انباشت تشدید شد تماس های تلفنی از مردم در سراسر کشور که دسترسی به تعداد و به نظر می رسد قصد اخلال در این روند است.

“یک لحظه وجود دارد در شب که در آن مشخص شد” من شماره تلفن فقط در دسترس شد به کل کشور,'” گفت: Iowa state حسابرس غارت شن و ماسه بود که در پاسخ به تماس برای حزب. “این یک مشکل بزرگ است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لذت دموکراتیک آشفتگی.

“دموکرات ها آنها می توانند برخی از ساده آرا و در عین حال آنها می خواهند به بیش از مراقبت های بهداشتی خود را سیستم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد روز شنبه اش را جشن استیضاح دادگاه تبرئه. “فکر می کنم که نه که فکر می کنم.”

هرج و مرج در اطراف گزارش شکست به نظر می رسد مطمئن شوید که برای بلانت تاثیر آیوا در انتخابات که به طور معمول پاداش برندگان با افزایش شتاب رفتن به بعدی اولیه مسابقات. اما بدون برنده به نام دموکرات ها باید به سرعت تبدیل تمرکز خود را به نیوهمشایر که دارای بعدی رای گیری مسابقه در روز سه شنبه.

Buttigieg و ساندرز ظهور خواهد کرد از آیووا قفقاز با اکثر نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون بدون در نظر گرفتن که یکی در نهایت برنده این مسابقه است. آنها هر کدام موفق به کسب حداقل 11 ملی نمایندگان با تعداد انگشت شماری از نمایندگان هنوز به اهدا می شود با توجه به AP نماینده دفعات مشاهده شده است. ماساچوست ایالت الیزابت وارن موفق به کسب حداقل پنج نفر از نمایندگان در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن موفق به کسب حداقل دو و مینه سوتا بهداشت ، ctq حداقل یک.

آیووا خواهد جایزه 41 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان. وجود دارد 11 نمایندگان هنوز به اهدا می شود به عنوان دولت مرتب کردن نتایج نهایی قفقاز.

نامزدها باید به نفع اکثریت نمایندگان متعهد به حزب ملی کنوانسیون به نفع نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در اولین انتخابات. در این سال که 1,191 متعهد نمایندگان.

دو آیووا رهبران Buttigieg و ساندرز از هم جدا هستند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی.

ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه برای چند دهه. Buttigieg یک زن 38 ساله سابق شهرداری, رسمی, نشان دهنده متوسط بیشتر جناح از حزب دموکرات است. Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

ساندرز به دقت از دست رفته آیووا قفقاز در سال 2016 به هیلاری کلینتون و تحت فشار قرار دادند به ایجاد تغییرات در روند این سال, از جمله با انتشار سه مجموعه مختلف از نتایج: چوب خط حساب کردن از نامزد حمایت در شروع قفقاز سطح از پشتیبانی پس از آن حمایت نامزدها با کمتر از 15 درصد رو به انتخاب دوم و تعداد هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت می کند. AP را تعیین برنده بر اساس دولت نمایندگان.

با توجه به مسابقه تنگ سابق DNC رئیس دانا Brazile و گفت: نیاز به “دریافت این حق” پس از نهایی نامزد نیست زین با پرسش از مشروعیت.

“این ترکیبی از خجالت و آماده بودن برای مختلف ناگوار است که می تواند زمانی که شما سعی می کنید برای انجام کاری جدید و متفاوت” او گفت:.

حزب فعال جان Deeth که سازمان قفقاز در آیووا را دموکراتیک ترین شهرستان جانسون گفت: او استقبال recanvass و کمک خواهد کرد به عنوان مورد نیاز است.

“آن را حس می کند به همه چیز نگاه دوباره و حق آن را دریافت,” او گفت:.

Deeth گفت که او معتقد است که بررسی خواهد کشف برخی از خطاهای ورود اطلاعات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ریاضی و گرد کردن اشتباهات در نحوه نمایندگان در هر حوزه اهدا شد. داوطلبان در حال اجرا در این حوزه انجام بهترین خود را به او گفت اما به احتمال زیاد ساخته شده برخی از اشتباهات جزئی.

___

مردم گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان Ryan J. فولی در Iowa City, Iowa خواهد Weissert در منچستر, N. H. بیل بارو در آتلانتا و استفان Ohlemacher و امیلی سوانسون در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که آیووا دولت حسابرس است به نام راب شن و ماسه نه غارت شن و ماسه.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر