آیا ما واقعا انتظار کانادا خانوار به قید وثیقه اقتصاد دوباره ؟

نه همه ابرقهرمانان پوشیدن capes. در کانادا آنها را حمل برنامه های کاربردی وام و کیف پول با کارت های اعتباری.

زمانی که رکود بزرگ آمار بیش از یک دهه پیش خریداران و homebuyers مشتاقانه توجه بانک مرکزی کانادا اورژانس نرخ بهره سیگنال و انجام اقتصاد از بحران نسبتا صدمه ندیده است. سپس آمد و عاقبت در سال 2015 — به عنوان غلت قیمت نفت تهدید هرج و مرج اقتصادی بانک دوباره احضار کانادا کبود و ضرب و شتم خانواده ها به از بند باز کردن قدرت خود را از انباشت بدهی به پیروز شدن و در عین حال یکی دیگر از رکود اقتصادی است.

هفته گذشته بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz منتشر اسکریپت برای صرفه جویی در اقتصاد از coronavirus و مانند یک خسته سه گانه است که نگه می دارد rehashing همان خسته طرح خط خانواده ها انتظار می رود به نقش اقتصاد-محافظ برای سومین بار در 12 سال.

اما اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی از دو قسط از این خسته کننده عینک این است که آنها همیشه به نظر می رسد برای پایان دادن به یک نکته واضح و تاب — خارج از کنترل قیمت خانه و خطرناکی گسترده خانواده ها.

در مارس 4 بانک قطع آن یک شبه نرخ هدف از نیم درصد به 1.25 درصد است. که اولین برش پس از 2015 و با ساخت چنین حرکت بزرگ — کاهش نرخ به طور معمول انجام می شود 0.25 درصد در یک زمان — آن را به معنای به قهرمان ما توجه است.

آخرین تماس به خرج می آید که خانواده ها بودند نشانه هایی از ساخت دردناک تنظیم از خود بدهی قبلی binges. Insolvencies به طور خاص مصرف کننده پیشنهاد شده است افزایش در سریع ترین سرعت از رکود بزرگ.

در همان زمان رشد سالانه در اعتبار مصرف کننده کاهش پیدا کرده است و از 5.6 درصد در سال 2017 فقط 2.4 درصد در ماه ژانویه است. که کاهش استقراض کرده بود sapped اشتهای مصرف کننده برای همه چیز از خانه و اثاث و لباس به وسایل نقلیه جدید و الکترونیک.

تمام این تغییرات شد و انتظار می رود پس از بانک مرکزی کانادا شروع به سفت کردن نرخ بهره از طریق 2017 و 2018. کانادا در دهه بدهی حزب به نظر می رسید و خانواده ها بودند انجام بدهی سم زدایی است که می تواند به سمت چپ کانادا در یک قوی تر به طور کلی موقعیت مالی به مقاومت در برابر آینده رکود می آید. این فرایندی است که گشوده جنوب مرز پس از ایالات متحده حباب مسکن در اواسط 2000s و امروز خانواده ها در امریکا هستند به مراتب بیشتر از وضع صدا بیش از اینجا در کانادا که در آن بدهی خانوار به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی ضربه تمام زمان بالا در سه ماهه سوم 102 درصد در حال حاضر با داشتن دمیده گذشته اوج تجربه در ایالات متحده در سال 2008.

به جای آن با اقتصاد کانادا در حال حاضر بیشتر وابسته به مدیون خانواده ها بیش از هر زمان حداقل از دهه 1960 و با اقتصاد رو به headwinds از های اخیر راه آهن محاصره و عدم اطمینان بیش از این گسترش coronavirus امید این است که پول ارزان را حفظ خواهد کرد مصرف کنندگان و مخارج است که خانواده ها می توانند با قرار وثیقه از اقتصاد هنوز دوباره.

که دقیقا چگونه Poloz دارای قاب این بانک کاهش نرخ ، در سخنرانی خود روز پس از رای دادن اعلام Poloz گفت: هدف از قطع بود برای حفظ اعتماد به نفس در بخشی از مصرف کنندگان و کسب و کار در پی شیب دار بازار سهام کاهش می یابد حتی اگر از یک دهه از نرخ پایین انجام داده است کمی به خار کسب و کار برای سرمایه گذاری است. اما او هشدار می دهند که سقوط قیمت نفت به پایین ترین سطح خود از سال 2016 می تواند در سراسر بقیه اقتصاد به عنوان کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر “کمتری را صرف پول در همه چیز.”

“خطرات حرکت نزولی به اقتصاد امروز بیش از کافی برای بیشتر ما ادامه نگرانی در مورد آسیب پذیری مالی,” او گفت: با استفاده از بانکدار مرکزی صحبت می کنند برای دولت کانادا در حد خانواده ها و خطر آنها مطرح به سیستم مالی است. او همچنین دور خار نگرانی هایی است که کانادایی ها در برخی از بازارهای املاک و مستغلات را انجام خواهد داد آنچه را که آنها انجام داده اند هر زمان دیگر نرخ قطع شده است — درایو انتظارات از قیمت خانه بالاتر و کشش خود را به امور مالی خطرناکی نازک برای جلوگیری از گم کردن سود. “کاهش اعتماد مصرف کنندگان به طور طبیعی منجر به کاهش فعالیت در بازار مسکن گفت:” در سخنرانی خود. “در این زمینه نرخ های بهره پایین تر خواهد شد در واقع کمک به ایجاد ثبات در بازار مسکن به جای کمک به کف.”

به عبارت دیگر Poloz اعتقاد دارد که قیمت خانه در حال سقوط و عمل او در حال حاضر است که به منظور جلوگیری از آن کاهش می یابد. از دیدگاه تشویق بیشتر قیمت برای خریداران بار اول که عجیب و غریب, استراتژی, اما این زمان های عجیب و غریب.

سوال این است که می خواهد خانه قیمت مخزن اگر coronavirus ترس گسترش در سراسر اقتصاد ؟ خواهد شد و یا کاهش آغاز یک دور تازه از املاک و مستغلات سرزندگی در بازار مانند تورنتو و اطراف آن?

همانطور که از ماه گذشته تورنتو بازار مسکن در حال حاضر به دو رقمی قیمت سالانه دستاوردهای یادآور 2016 و 2017. در فوریه معیار قیمت خانه در منطقه تورنتو صعود 10.7 درصد به $846,100. در ضمن ونکوور بازار مسکن, ضربه سخت تر در سال 2018 رکود است و در بهبود — در فوریه معیار قیمت نوشته شده آن را برای اولین بار سود سالانه در 15 ماه برای $1.02 میلیون.

بانک مرکزی کانادا نرخ بهره که باعث شد چندین بانک کانادایی به بریده بریده خود را نخست نرخ وام 50 اساس امتیاز به 3.45 درصد است که یک مزیت برای کسانی که با نرخ شناور وام مسکن — با توجه به RateSpy هزینه های بهره برای کسانی که وام گیرندگان خواهد شد توسط 500 $در سال برای هر 100.000 دلار از وام مسکن. در عین حال بازدهی اوراق قرضه که تاثیر ثابت نرخ وام مسکن بودند در سقوط آزاد بیش از coronavirus نگرانی حتی قبل از بانک مرکزی کاهش نرخ. بر اساس RateSpy اطلاعات پنج سال ثابت نرخ وام مسکن را می توان برای 2.17 درصد نزدیک به یک درصد کامل نقطه در زیر پایین ترین نرخ یک سال پیش. کسانی که refinancing در جدید و فوق العاده کم نرخ و یا قرض گرفتن در برابر حقوق صاحبان سهام در خانه های خود قادر خواهد بود برای ضربه زدن به بدهی می تواند بیشتر پایین جاده.

این حتی تغییرات را به حساب دولت فدرال به تازگی ساخته شده است که آرامش استرس تست در بیمه وام مسکن. این تغییرات که به اثر می آیند مارس 6, جایگزین خواهد شد زمان معیار رای دادن یا طبقه است که وام گیرندگان باید واجد شرایط برای دریافت بیمه وام مسکن, با یک کمی پایین تر است. این فروتنی افزایش وام قدرت خرید بیشتر است.

مواد تشکیل دهنده خود را برگرداند و به اصطلاح “ارواح حیوانات” بازار مسکن که فرستاده افزایش قیمت پس از آخرین دور کاهش نرخ های بهره در سال 2015 است. همچنین شایان ذکر است که احتمال کاهش بیشتر به آمده باید coronavirus ضربه زدن به اقتصاد سخت تر است. Poloz است گفت: به همان اندازه است.

از سوی دیگر در یک سناریو است که می بیند گسترده اخراج, قیمت به احتمال زیاد به ضربه. اما همچنین به یاد بیاورید که در طول رکود بزرگ کانادا, ریختن 300,000 از اکتبر 2008 تا اوت 2009. در عین حال پس از یک نسبتا خفیف هشت درصد کاهش ملی, قیمت خانه بودند به خود را قبل از اوج رکود در ظرف کمی بیش از یک سال است. در تورنتو رکود بود و حتی کوتاه تر و کم عمق است. بله این درست است که نرخ بهره در حال حاضر بسیار پایین وجود دارد کمتر به صورت چشمگیر کاهش نرخ مانند ما در سال های 2008 و 2009. اما امروز کانادا خانوار در حال حمل بیش از $2.9 تریلیون دلار در مصرف کننده و بدهی های وام مسکن حدود دو برابر بدهی خود را بار قبل از رکود بزرگ ضربه که باعث می شود هر برش را که بسیار قدرتمند است.

آن را کاملا ممکن است که ما از چند ماه آینده با هر دو کتک اقتصاد و همچنین قیمت خانه بالاتر و حتی بیشتر مدیون خانواده. یک ابرقهرمانان کار است که هرگز انجام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>