Doc قرار می دهد تمرکز بر مد photog ‘Bill Cunningham’

نقد و بررسی فیلم

“این بار بیل کانینگهام”

امتیاز داده نشده. در کولیج گوشه تئاتر.

درجه: B+

حتی اگر شما را دیده ام ریچارد مطبوعات’ 2010 مستند “بیل کانینگهام نیویورک” در مورد بوستون به دنیا آمد دیرین نیویورک تایمز عکاس مد Bill Cunningham, شما در حال رفتن به می خواهید برای دیدن مسلما شادی بخش, 74 دقیقه ای, غیر داستانی تلاش “بار بیل کانینگهام.”

روایت سارا جسیکا پارکر این فیلم است گسترش از یک سال 1994 مصاحبه با کانینگهام عنوان یک همکار به عنوان یک “blissed از choirboy” انجام شده توسط مدیر فیلم علامت Bozek که برادرانت گسترش این مصاحبه توسط inter-برش اضافی مصاحبه. Bozek نیز ایجاد عکس های شگفت انگیز-مونتاژهای کانینگهام را بی شماری بزند نیویورکی معروف و نه چندان معروف که مد استعداد گرفتار چشم خود را در حالی که او در قطعه سازی در اطراف خود دوچرخه است.

پس از شروع در لباس زنان روزانه و شیکاگو تریبون کانینگهام که در سال 2016 شروع به کمک به نیویورک تایمز “در خیابان” سری هر هفته برای چند دهه. همانطور که ما یاد بگیرند از سخنان خود در اینجا او خود را بسیار جدی است. او حاضر به نام یک عکاس و اشاره به خود را به عنوان یک “مد مورخ.” او همچنین می گوید که کار خود را تنها در خدمت به “پر کردن فضای اطراف این تبلیغات است.”

در آغاز زندگی حرفه ای او کانینگهام در زمان یک عکس از Greta Garbo بدون دانستن آن معروف درجا, دوربین-خجالتی ستاره فیلم. او در زمان Garbo تصویر به دلیل گران nutria کت او پوشیده بود و آن خیال را کاهش دهد. Bozek می پرسد کانینگهام در مورد آغاز کار خود را در مد زمانی که او جوان بود milliner به ستاره, ساخت کلاه برای Joan Crawford, مرلین مونرو و ژاکلین کندی در حالی که کار در Bonwit تلر در شهر نیویورک در اواخر 1940s. قبل از این که امریکا بزرگ شده در یک خانواده کاتولیک محافظه کار “در سایه Fenway پارک” در West Roxbury.

پس از مهاجرت به نیویورک کانینگهام خوش شانس بود برای به دست آوردن یک استودیو در کارنگی هال نیویورک جایی که او تا به حال برای به اشتراک گذاشتن یک حمام در سالن و جایی که او زندگی می کردند تا زمانی که مرگ او. او در ارتش خدمت کرده است در فرانسه که در آن او لذت می برد اولین سفر به پاریس. از تمام ستاره فیلم او تنها گلوریا سوانسون زده او را به عنوان شیک در حق خود است. این فیلم نشان می دهد که امریکا کمک کرده بود جکی کندی قرمز Balenciaga لباس که رنگ سیاه برای او به پوشیدن به J. F. K. مراسم تشییع جنازه خدمات بود که تلویزیونی در سراسر جهان است.

کانینگهام به یاد می آورد که چگونه در سال 1967 او داده شد Olympus نیمی از قاب دوربین است که می تواند 72 تصاویر تنها با یک رول فیلم, و او را به این مسابقه در نهایت با فرض ثبتشده ژاکت آبی رنگ از پاریس بهداشت کارگر به عنوان خود را ، کانینگهام شور و شوق خود را برای کار و برای مد هرگز کاهش نیافته است. او مستند هر هانوی در شهر نیویورک در تاریخ است.

در میان هموطنان shutterbugs کانینگهام تحسین هانری کارتیه برسون و Weegee نام آرتور Fellig. او می شکند وقتی پرسیده شد که در مورد دوستان او از دست داده به ایدز و دیگر بیش از حد شخصی و یا دردناک سوالات.

Anna Wintour یک بار معروف گفت: “همه ما لباس برای لایحه” با اشاره به چگونه شما هرگز نمی دانستند که او ممکن است نشان می دهد. “زمان بیل کانینگهام” را به شما می خواهید به نشان می دهد تا برای او.

(“این بار بیل کانینگهام” شامل تم های.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>