دکتر, بزرگ, ترس, در مورد, ویروس, ویروسی می رود

یک متخصص پزشکی رفتن ویروسی پس از او به اشتراک گذاشته پرشور پست هشدار داد که ترس و وحشت جمعی در مورد کوروناویروس می تواند آسیب بیشتری نسبت به این بیماری است.

دکتر Abdu farm animal rights, از دانشگاه تورنتو بخش از بیماری های عفونی در زمان خود را به Facebook صفحه در تاریخ 6 مارس به روشنی یک چیز — که او نمی ترسم از این ویروس بلکه پیامدهای جرم وحشت.

به عنوان یک متخصص در این زمینه برای بیش از 20 سال Dr farm animal rights گفت حرفه ای خود را گرفته او را از بیمارستان های شهرستان در تورنتو به فقیرترین محله های فقیر نشین آفریقا که در آن مردم با اچ آی وی-ایدز و هپاتیت و سل و سارس و اضافه کرد که وجود او نبوده است در معرض.

“و با استثنای سارس بسیار کمی به سمت چپ من احساس آسیب پذیر و ضعف یا کاملا ترس او گفت:” او در پست که به اشتراک گذاشته شده است نزدیک به یک میلیون بار.

مسلما,,,,, Dr farm animal rights گفت که در حالی که او نگرانی در مورد “پیامدهای یک رمان عفونی عامل” است که همچنان برای پیدا کردن جدید footholds های مختلف خاک — آن را بیشتر واکنش جهان است که او نگران است.

‘ترس از دست دادن عقل و موجی از ترس ،

Dr farm animal rights توضیح داد که چه چیزی او را می ترساند این است که “از دست دادن عقل و موجی از ترس که ناشی از توده های جامعه به یک مسحورکننده مارپیچی از وحشت” که در آن مردم شروع به ذخیره “زشت و ناپسند مقادیر از هر چیزی است که می تواند پر کردن یک پناهگاه بمب به اندازه کافی در جهان پس از آخرالزمانی”.

“من می ترسم از N95 ماسک که در حال سرقت از بیمارستان ها و درمانگاه های مراقبت های فوری جایی که آنها در واقع مورد نیاز برای خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و به جای آن در حال donned در فرودگاه های مراکز و قهوه سالن تداوم و حتی بیشتر ترس و سوء ظن به دیگران است.

“من می ترسم که بیمارستان های ما غرق خواهد شد با هر کسی که فکر می کند آنها احتمالا آن را ندارد اما ممکن است به عنوان به خوبی چک کنید مهم نیست که چه دلیل این که شما فقط می دانم که هرگز …'”

Dr farm animal rights با اشاره به گسترده شاخص در کشور از جمله ایالات متحده و بریتانیا و استرالیا که در آن فروشگاه را مکیده شده خشک از اقلام ضروری مانند کاغذ توالت و دست sanitiser.

مرتبط: چگونه رفتار می تواند کمک به کنترل گسترش COVID-19

Dr Abdu Sharkawy's honest post about coronavirus has gone viral after it was shared more than 857,000 times.
media_cameraDr Abdu farm animal rights صادقانه پست در مورد کوروناویروس رفته ویروسی پس از آن به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 857,000 بار.

مرتبط با: کارشناس هشدار می دهد coronavirus ‘می تواند آلوده 60 درصد از جمعیت جهان’

او هشدار داد مردم به انتظار این ویروس به ادامه گسترش, اما که آن را “به احتمال زیاد آسیب زیادی” و توصیه می شود در برابر وحشت.

“من می ترسم که محدودیت های مسافرتی را آنقدر گسترده است که مراسم لغو خواهد شد graduations از دست رفته و هويدا خواهد شد و دلیلی ندارد. و حتی که حزب بزرگ به نام های المپیک … است که می تواند kyboshed بیش از حد. شما حتی می توانید تصور کنید ؟ ” او ادامه داد.

جدا از نقد و فردی در سطح اقدامات تورنتو, دکتر, همچنین نگران “همان کسانی که اپیدمی ترس” را محدود تجارت آسیب مشارکت در بخش های متعدد کسب و کار “و در غیر این صورت و در نهایت به اوج رسیدن در یک رکود اقتصادی جهانی”.

اما یکی از بزرگترین ترس بود و پیام ما گفتن فرزندان ما هنگام مواجهه با یک تهدید.

“به جای دلیل عقلانیت openmindedness و نوع دوستی ما گفتن آنها را به وحشت بود ترس مشکوک ارتجاعی و خود علاقه مند است.”

‘انتظار آن – جلوگیری از انتظار به شگفت زده می شود بیشتر’

Dr farm animal rights گفت Covid-19 ابدا بیش از, و اضافه کرد که از آن خواهد شد در آینده به یک شهر یک بیمارستان یک دوست و حتی یک عضو خانواده در نزدیکی شما در برخی از نقطه.

“انتظار آن است. توقف انتظار به شگفت زده می شود بیشتر است. واقعیت این است که ویروس خود را نمی خواهد به احتمال زیاد آسیب زیادی انجام دهید زمانی که آن می رسد. اما خود ما و رفتارهای ‘مبارزه برای خودتان را بالاتر از همه چیز نگرش ثابت کند می تواند فاجعه بار باشد.”

“من به شما التماس کردن همه. خلق و خوی ترس با دلیل وحشت با صبر و عدم قطعیت با آموزش و پرورش است.”

او گفت: جامعه یک فرصت برای یادگیری زیادی در مورد سلامت و بهداشت محدود کردن گسترش بی حد و حصر انتقال بیماری است.

“اجازه دیدار با این چالش هم در بهترین روح دلسوزی برای دیگران و صبر و از همه مهمتر تمام نشدنی تلاشی به دنبال حقیقت از حقایق و دانش به عنوان مخالف به حدس و گمان و catastrophising.”

“حقایق ترس نیست. دست پاک است. باز قلب. فرزندان ما را از ما برای آن است.”

در اصل منتشر شده دکتر, بزرگ, ترس, در مورد, ویروس, ویروسی می رود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>