پزشکان و پرستاران ترک خانه برای محافظت از خانواده از ویروس

حدود یک دقیقه پیش

ST. پل Minn. — لیزا Neuburger شد مراقبت از یک بیمار مبتلا به کروناویروس زمانی که فرد یک لوله جدا شد. به عنوان او کار می کرد برای کمک به بیمار, او می دانست که مایع از ریه ها شخص می تواند پاشش به هوا احتمالا در معرض خود را به این ویروس با وجود این دنده محافظ او پوشیده بود.

که زمانی که 37 ساله و مادر می ترسیدم برای خانواده اش.

“من نمی توانستم بخوابم که شب. من فکر کردم اگر من این خانه به مادرم او را احتمالا به مرگ و آن را احتمالا رفتن به تقصیر من.’ بنابراین من تا به حال برای پیدا کردن راه های مختلف” Neuburger گفت.

برای محافظت از خانواده اش Neuburger منتقل شده از پدر و مادر خود را’ خانه جایی که او زندگی کرده بود با پسرش اخیر پس از طلاق و به یک camper. حتی اگر او نمی داند که او قادر خواهید بود به آغوش او 11 سال دوباره او خوشحالم که او تصمیم به خود منزوی — به خصوص پس او شروع به احساس بیمار پنج روز پس از آن بیمارستان را بترساند.

پر از سوراخ در camper به عنوان او در انتظار نتایج یک covid-19 آزمون Neuburger است که در میان تعداد بی شماری از پزشکان و پرستاران در سراسر جهان است که انتخاب را به حرکت به هتل ها, چادر, پارکینگ و دیگر مسکن موقت برای محافظت از خود و عزیزان خود — حتی به عنوان آنها در معرض خطر خود را در معرض یک ویروس است که تاکنون ده ها هزار نفر از زندگی و از جمله تعدادی از کارکنان پزشکی.

هتل ها و برخی از صاحبان کسب و کار و افرادی که در اجرای Airbnb اجاره خانه در میان کسانی که به ارائه مسکن, گاهی اوقات, رایگان به پزشکان و پرستاران نیاز به خود منزوی. رسانه های اجتماعی پر است از تلاش برای مطابقت با متخصصان پزشکی با مسکن موقت است. یکی Facebook گروه ها و rv ها 4 MDs متصل صاحبان RV با پزشکی کارگران است. در ایرلند یک شرکت املاک و مستغلات با استفاده Instagram برای ارائه آپارتمان خالی.

این لایه اضافی از انزوا به معنی کسانی که در حال به خطر انداختن سلامت خود را برای نجات جان دیگران به خطر انداختن حتی بیشتر به عنوان آنها استعفا خود را به مجازی با تماس های خود را, کودکان و نوجوانان, پدر و مادر و همسران و دیگران آنها را به طور معمول سقوط برای حمایت عاطفی است.

“این ناراحت کننده است — حتی اگر شما می دانید آن را حق تصمیم به ترک خانواده خود گفت:” میکا Sosa یک طبقه در یک انکولوژی واحد در یک ققنوس بیمارستان که نقل مکان به یک دوست خالی مشاع چند هفته پیش. “این بسیار عجیب و غریب به نوبه خود در اطراف و راه رفتن به دور از مردم شما به طور معمول اجرا کنید.”

حوادث Sosa می داند که او را از دست ندهید: عید پاک با او 4 ساله پسر مادر خود را ‘ 71 تولد; و هفتمین سالگرد عروسی. برخی از همکاران فکر می کردم او در حال حرکت بیش از حد به زودی. اما با سن مادر و همسرش در 60s Sosa نمی خواهید به صبر کنید تا زمانی که ققنوس حال افزایش بوده است.

“چرا صبر کنید تا زمانی که شما در نیویورک که برای دریافت رادیکال? شما نیاز به حفاظت از خود در حال حاضر,” او گفت:. “من فکر می کنم هر کس نیاز به نگاه خود را در وضعیت خانواده و تصمیم می گیرید چه بهترین برای آنها است.”

در خارج از پورتلند مین باردار شادی انگل است که ماندن در خانه با یک کودک نو پا پسر در حالی که شوهرش دکتر بن Hagopian زندگی در یک دوست خالی در آپارتمان.

“ما مبارزه سخت برای این بارداری و ما نبودند مایل به گرفتن خطر” Engel گفت.

برای Neuburger جاذبه از coronavirus در زمان برگزاری در یک شیفت در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان مینه سوتا که در آن او کار می کند.

او احساس ماسک نشت به عنوان او برای مراقبت از یک بیمار اما او نگه داشته و انجام کار خود را و روشن به یک محافظ تنفسی دستگاه زمانی که او می تواند.

پس از آن بیمار که یک لوله از هم جدا.

در راه خانه از محل کار او به نام پدر او. او گفت: او را به پسرش, Xander Ponkin طبقه بالا در حالی که او رفت و به طور مستقیم به زیر زمین که در آن او ماندن شده بود. او نگه داشته و دور از بقیه خانواده اش تا زمانی که او می تواند حرکت به یک camper دو روز بعد.

“پدر من ساخته شده من او را در آغوش بگیرید حتی اگر من نمی خواهم به. او گفت: “چه اتفاقی می افتد اگر شما مریض و می میرند ؟ من نمی بینم شما دوباره’,” او گفت:.

او با استفاده از Facebook برای پیدا کردن camper و قصد دارد به پرداخت صاحب آن 200 دلار در ماه است. این پارک شده در جلوی خانه سابق او در قوانین که در حال مراقبت از Xander در شهرهای دوقلو حومه شهر سنت پل پارک.

او شده است قادر به بازی با او در حیاط — در فاصله. آنها همچنین با استفاده از چت تصویری به بازی و او از پنجره او را به عنوان او شاخه های سبد خارج است.

سخت ترین قسمت Neuburger است قادر به او را در آغوش بگیرید.

“من از آن است. من در تلاش برای,” او گفت:. “گاهی اوقات من فقط اینجا نشسته و گریه. اما پس از آن … احساس می کنم مثل من خواب بهتر دانستن من احتمالا آلوده خانواده من است.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im