آیا اتاوا مدیون شما پرواز ؟

اسکات گیلمور: برای بیش از حد بسیاری از کانادایی ها در جهان در زمان عادی اتاوا را وظیفه مراقبت شامل سرایدار سفر-آژانس خدمات. اما این نه زمان عادی.

این است که عجیب و غریب لحظه. هرگز قبل از بسیاری از کانادایی ها در آنجا ماند و در یک مکان در حالی که به طور همزمان هرگز قبل از بسیاری از نقل مکان کرد و یکهو.

قفل شده خود جدا و تخمگذار کم میلیون ها نفر از ما در حال حاضر تقریبا بی حرکت. قطار در حال خالی بزرگراه ها باز دارد و ترافیک صرفه جویی در برای ساعتی در سفر بازگشت به یخچال برای دیدن اگر وجود دارد چیزی جالب به خوردن.

در ضمن در خارج از کشور, صدها نفر از هزاران نفر از کانادایی ها به شدت در تلاش برای بازگشت به طوری که آنها می توانید قرنطینه خود را در خانه و یا حداقل نزدیک به عزیزان و مراقبت های بهداشتی جهانی.

یک مقام ارشد در امور جهانی کانادا به من گفت: وجود حدود سه میلیون شهروندان کانادایی در خارج از کشور در هر زمان. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و در بسیاری از موارد حتی نمی نظر خود را در کانادا. به جز زمانی که به طور ناگهانی آنها را—به عنوان مثال زمانی که در سال 2006 جنگ در لبنان jarred خاطرات برخی از 50000 نفر در آنجا زندگی می کنند که ناگهان به یاد آنها تا به حال کانادا گذرنامه و خواستار آن شدند که اتاوا باید پرواز آنها را “خانه است.”

به اعتبار آن اتاوا ، کشتی شد, اجاره, پرواز گذاشته شد و در 15,000 تخلیه شدند توسط دولت کانادا. به عنوان به زودی به عنوان خصومت فوت کردن اما حداقل 7000 از آن بی درنگ رفت و برگشت (و احتمالا ساخته شده مطمئن شوید که به دقت خود را کنار گذاشته برگ افرا گذرنامه برای آینده روز بارانی).

حوادث مانند این و تجارب خود را با کمک کنسولی امور وقتی یک کانادایی میگوید که به من داده اند بسیار زردي مشاهده این ایده که دولت مسئول گرفتن با ما صفحه اصلی. باور من این است که هنگامی که شما تصمیم گرفته شده به ترک کشور می شود آن را برای کار به عنوان یک زائر برای بازدید از خانواده و یا دیدار با میکی آن مسئولیت خود را برای پیدا کردن یک راه برگشت اگر همه چیز خاموش ریل.

این را در نظر بگیرید. اگر شما سوار به این استان در کنار درب و سپس از دست کارت اعتباری خود را با شما تماس اتاوا? اگر شما رفت و اسکی در بنف و پای خود را شکست, آیا شما? اگر خانه پرواز خود را از کسب و کار سفر به تورنتو لغو شده است, این است, جاستین ترودو مشکل به مرتب کردن بر اساس ؟ اگر نه چرا آن را تبدیل به ما مسئولیت دولت است زمانی که شما در بالی نمی بنف?

سوال این است: چه دولت ما مدیون ما ؟ این اساسی است که ما را برای اعطا در هر روز است. اگر ما پرداخت مالیات ما اطاعت از قوانین ما و رای ما در انتخابات چه در بازگشت ؟ برخی از چیزهایی که همه ما می تواند به توافق برسند. ما باید جاده ها, افسران پلیس, مراقبت های بهداشتی مناسب و کنترل ترافیک هوایی. اما هر یک از ما کمی متفاوت مجموعه ای از انتظارات است. و برای بیش از حد بسیاری از کانادایی ها در جهان اتاوا وظیفه مراقبت شامل سرایدار سفر-آژانس خدمات.

اما این نه زمان عادی. به عنوان coronavirus نوردد بیش از جهان, حمل و نقل بین المللی لینک های در حال سقوط. مسیرهای هوایی متغیر باشد در حال متوقف کروز, کشتی گیر در, دریا, قطار repurposed به عنوان جرم آمبولانس و مرزها بسته شده است. در همین حال نخست وزیر گفته است که همه کانادایی ها در خارج از کشور که آنها باید به خانه بلافاصله. چیزهایی که واقعا رفته ریل وظیفه مراقبت منتقل شده است و این به وضوح تبدیل به یک مشکل اتاوا باید سعی کنید به تعمیر.

و آنها در تلاش هستند. ما, پر انرژی, وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین و امور جهانی انداخته اند همه کارکنان آنها می توانید یدکی در آن وام گرفته و ده ها تن بیشتر از بخش های دیگر به عنوان آنها مقابله با بزرگترین کنسولی امور اضطراری در مواجهه با هر دولت کانادا ، آن را می سازد لبنان تخلیه مانند یک کار برای کارآموز. چگونه می توانم شما را مدیریت کنسولی بحران در هر کشور در یک بار ؟ هیچ راهکار برای این. پس اتاوا اولویت بندی کرده است این کشورها با بیشترین تعداد کانادایی ها رو بزرگترین خطر از coronavirus و یا در حداقل پایدار مناطق.

یک همکار سابق به من گفت که در اواخر ماه مارس در یک روز به تنهایی بیش از 6000 تماس آمد به امور جهانی واکنش اضطراری مرکز درخواست کمک. و کسانی که فقط آنهایی که می تواند از طریق دریافت کنید. من صحبت می کرد به یک گروه کانادایی در اکوادور که در تلاش برای روز برای رسیدن به محلی سفارت یا اتاوا با هیچ شانس.

به عنوان بیشترین تعداد کانادایی ها به حرکت در یک بار ادامه رفتن به کانادا به آن شده است هرگز بیشتر دشوار است به انجام این کار. آن است که خیلی زود به بگویید که چگونه به خوبی, کانادا توسط مدیریت. Anecdotally شهروندان ما در حال دیدن دیگران بودن عودت قبل از ما بعد از اینکه آمریکایی و هلندی و فرانسه فرستاده اند هواپیما را به خانه خود شهروندان کانادایی ها هنوز هم در حال انتظار برای کسی که برای انتخاب کنید تا گوشی در اتاوا.

این می تواند فقط به عنوان ما سفارتخانه ها صورت خود را بزرگترین آزمون آنها به خانه فرستاده می شود همه خود را “غیر ضروری” کارکنان—خروج بدون دست به دست در عرشه. یا آن را می تواند به خاطر ما سفیران دستور داده شده است به مستقل تخلیه و اجازه دهید به اتاوا سازماندهی آنها را از دور. این می تواند باشد که ما به مراتب بیشتر از افراد خارج از کشور نسبت به کشورهای دیگر اندازه ما. یا شاید به این خاطر که دولت فدرال اعلام کرده است فقط 7 میلیون دلار برای مدیریت این تاریخی جهانی تخلیه در مقایسه با 85 میلیون دلار آن صرف 14 سال پیش خانه آوردن تمام کسانی که لبنانی-کانادایی است.

اما تخلیه بیش نیست و داستان از رها کانادایی ها بیشتر باقی می ماند حدیثی. همانطور که اغلب مورد موفقیت های هستند که در سکوت شکست شرح داده شده در بلندترین و ترسناک ترین زنگ. پس از این است که بیش از همه با این حال هنگامی که ما را به حرکت دوباره من امیدوارم که ما را هم به اندازه گیری که چگونه به خوبی ما را تعیین آنچه که ما اشتباه بود و در نهایت ملی گفتگو در مورد زمانی که اتاوا مدیون ما یک خانه سوار—و هنگامی که آن را نمی کند.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “آیا اتاوا مدیون شما پرواز؟” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im