آیا ترزا Tam تا کنون یک روز ؟

سیاست خودی برای مارس 11: فدرال امید به رکود اقتصادی در عبور کاغذ توالت کمبود همه چیز در مورد اضطراب و مارک کارنی آماده می شود برای کانادا

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

COVID-19 هنوز آمار کانادا در اعداد بزرگ اما کابینه فدرال نیست twiddling آن thumbs به عنوان ویروس میزاره شیوع خوشه در سراسر جهان است. CBC News گزارش می دهد که نخست وزیر جاستین ترودو را امروز اعلام اولین مرحله از بودجه بسته طراحی شده برای کاهش تاثیر مالی از coronavirus در اقتصاد است. آن را با هدف کسانی که احساس فوری ترین درد با هدف بیشتر اطلاعیه ها به دنبال. شب گذشته سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که ترودو خواهد صحبت t خبرنگاران در اتاوا صبح امروز در ساعت 9 صبح

کانادا نیاز به یک coronavirus طرح محرک اقتصادی: وزیر دارایی لایحه Morneau اصرار به تازگی است که دولت او است که ظرفیت مالی برای پاسخ به یک coronavirus الهام گرفته از رکود اقتصادی است. اما آنچه در مراحل خاص باید او را ؟ Jason کربی خواسته چهار اقتصاددانان برای طراحی برنامه های خود را. ایده های خود را در طیف وسیعی از “تمام عیار بسته برای بهداشت و درمان” به “عظیم مالی پروژه” کمک خواهد کرد که آلبرتا از طریق آخرین سقوط قیمت نفت است.

هنوز هم در COVID-19 کربی نوشت: در مورد ترس و اضطراب رانندگی آشکار جهانی با عجله به ذخیره کردن کاغذ توالت. حتی اگر بیماری تنفسی نیست و ایجاد تقاضا برای TP اینترنت می توانید تا شلاق زدن یک غلط کمبود در هیچ زمان و در همه. البته وجود دارد که نهفته شخصی اضطراب که همه ما آشنا هستیم:

هر کس در سراسر توالت-papered جهان است در برخی از نقطه در این وضعیت برای رسیدن به یک رول تنها برای تحقق بخشیدن به مقوا خالی است و هیچ کس دیگری به شما بیشتر. چشم انداز چپ بدون کاغذ توالت در یک زمان از یک بلندی همه گیر شیپور خاموشی را که احساس درماندگی است.

ترزا تام و بانی هنری در حال تبدیل شدن به نام خانواده در کانادا. آنها آرام و علم محور صداهای دلیل به عنوان COVID-19 همه گیر را تهدید به سلامت کانادایی. اما مقامات بهداشت عمومی انسان هستند, هم, می نویسد: ماری-دانیل اسمیت و مراقبت های بهداشتی کارگران در خطوط مقدم—قهرمانان گمنام از هر بحران—زندگی می کنند جدا زندگی می کند و حتی در صورت میداد تا خود را به دلیل انتخاب خط کار می کنند.

بروس Aylwardاین Newfoundlander که رهبری سازمان بهداشت جهانی ماموریت شامل چینی شیوع COVID-19 به یک نگاه اجمالی از او روز به روز در دستور کار برای یک CBC مصاحبه: “من به رختخواب در حدود 2 ساعت 3 ساعت صبح و من در 7. من شده است با صحبت با عراق در برقراری ارتباط با چین من در تلفن با ایتالیا صبح امروز به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ما به تیم های داخلی و ارشد مشاوران و من در حال اجرا به چیز دیگری در حدود 15 دقیقه است.”

Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر و کسی که به سختی می رود یک روز بدون به روز رسانی کانادایی در میزان COVID-19 بحران شهادت خواهد داد امروز در خانه کمیته بهداشت و درمان. Patty Hajdu نیز به نظر می رسد ظاهرا به بحث در مورد دستور و آخرین تکمیلی هزینه تخمین می زند.

در همان زمان وزیر دفاع Harjit Sajjan روبرو خواهد شد نمایندگان مجلس در کمیته دفاع (همچنین در مورد هزینه تخمین می زند). دیروز قابل توجه CF-18s پیوست همتایان آمریکایی خود در “جاسوسان” و “اسکورت” روسیه هواپیمای شناسایی همراه حومه شمالی آمریکا حریم هوایی. به یاد بیاورید که بالای نظامی برنج گفت: اتاوا کنفرانس هفته گذشته است که روسیه بزرگترین تهدید نظامی به کانادا.

فقط پایین سالن از Sajjan, اطلاعات کمیسر کارولین مینارد را به یک جلسه توجیهی برای نمایندگان مجلس در دسترسی به اطلاعات و کمیته اخلاق.

مارک کارنی سر به اتاوا: جورج کلونی جهانی, بانک مرکزی, یک گلدمن ساکس زاج سفید را دیدم که کانادا از طریق یک بحران مالی و انگلستان از طریق مبارزه با تروریسم در اروپا به زودی راه خود را از بازگشت به کانادا. به عنوان کارنی کاری ادامه داده اند تا خود را به مدت طولانی به عنوان فرماندار بانک مرکزی انگلستان بین مک لارن خود را در بر داشت راه خود را به inner sanctum بالای یک شمع تحت اللفظی از طلا برای یک مصاحبه یک ساعته. آنها در مورد صحبت های زیادی. در اینجا یک قطعه است که قطاری از انسان محاسبه سکوت:

به ناچار مکالمه نوبت به او وفادار پت فیل یکی نشسته بی سر و صدا پشت سر او در فرمانداری. پس آنچه از آن ؟ آیا او آن را می خواهید ؟ او در حال رفتن به آن را انکار? کمی crinkles به نظر می رسد در گوشه ای از کارنی ، او کاملا به معنای واقعی کلمه چشمک پاسخ خود را در سراسر قرن 17 جدول boardroom. من احساس معنی دار درک شده است رد و بدل شده بین ما. او اجرا خواهد شد. البته او خواهد شد. چه چیز دیگری است که او می خواهم به انجام? میزبان پادکست? او مارک کارنی! بعد از گوش دادن به نوار کارنی سکوت است که به عنوان سفید و خواندن به عنوان یک دیوار تازه رنگ شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de