دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: کنگره باید افزایش چک های حفاظت از برنامه با 250 میلیارد دلار

رئیس جمهور تهمت خواهان در کنگره برای افزایش کسب و کار کوچک چک حفاظت برنامه توسط یکی دیگر از 250 میلیارد دلار برای کمک به نگه داشتن آمریکایی ها به کار میان coronavirus بیماری همه گیر.

350 $میلیارد حقوق و دستمزد برنامه برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی شد در روز جمعه بوده است “واقعا محبوب” با شرکت رئیس جمهور در کاخ سفید در نشست خبری روز سه شنبه. وجود دارد در حال حاضر صدها نفر از هزاران نفر از برنامه های کاربردی برای برنامه, او گفت:.

“چک برنامه حفاظت شده باور نکردنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اضافی 250 میلیارد دلار را “کمک به حفظ آمریکایی شاغل به منظور تسهیل و بهبودی کامل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان شیوع کروناویروس است wreaked ویران کردن اقتصاد و موجب بیکاری تعداد بیش از دو هفته گذشته.

از طریق چک برنامه حفاظت از کسب و کار کوچک می توانید با استفاده از 75 ٪ از وام به حفظ پرداخت کارکنان آن و از سوی دیگر 25 درصد به دیدار با سربار مانند اجاره و آب و برق. به حفاظت از حقوق و دستمزد است و به مدت هشت هفته و اگر کسب و کار نگه می دارد کارکنان خود را در حقوق و دستمزد و یا rehires کارگران که گذاشته شده وام بخشوده خواهد شد.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: بیشتر پول مورد نیاز است برای برنامه ای که تا به حال یک میزبان از مشکلات در اجرای آن.

صاحبان کسب و کار کوچک شکایت کرده اند که آنها قادر به دریافت از طریق به اداره کسب و کار کوچک و یا بانک ها به درخواست برای وام و یا آنها را رد کرد توسط بانک ها که می گویند آنها تنها با پذیرش برنامه های کاربردی از کسب و کار است که در حال حاضر مشتریان از بانک.

وقتی پرسیده شد که اگر 600 میلیارد دلار در مجموع به اندازه کافی خواهد بود برای کسب و کارهای کوچک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال رفتن به پیدا کردن.”

“آنچه من می خواهم که آن را نگه می دارد این شرکت ها با هم, این شرکت,” او گفت:. “درست مثل ما در حال رفتن برای کمک به شرکت های هواپیمایی و شرکت های بزرگ ما در حال رفتن برای کمک به شرکتهای کوچک.”

هرالد خدمات سیم مورد استفاده قرار گرفت در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im