دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: کمک در راه به ماساچوست در coronavirus نبرد

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت: دولت فدرال کمک ماساچوست مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان پیش بینی افزایش روش های خلیج دولتی است که کاخ سفید کارشناسان پزشکی می گویند آنها از نزدیک به تماشای به عنوان یکی از کشور را پنج نقاط.

ماساچوست را دریافت می کنید کمک از U. s. Department of Veterans Affairs. VA وزیر رابرت Wilkie گفت: VA کمک خواهد کرد Bay State “در تلاش های خود را برای حفاظت از آسیب پذیرترین شهروندان در دو از خانه های سالمندان.”

Wilkie نیست نام ماساچوست خانه های سالمندان اما در این دولت متعلق به سربازان در Holyoke, 21 جانبازان به تازگی درگذشت و اکثر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. یک Norwood خانه سالمندان نیز coronavirus خوشه با 15 اخیر مرگ و میر.

تهمت نیز گفت: فدرال نیز از ارسال 100 هواکش به ماساچوست است. خلیج وزارت امور خارجه درخواست کرده بود 1,000 هواکش از ملی ذخایر استراتژیک.

“ما همچنین ارسال 100 هواکش به ماساچوست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه نشست خبری از کاخ سفید است.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر در اوایل روز یکشنبه گفت: 100 هواکش وارد شده بود.

کشورهای دیگر دریافت هواکش شامل ایلینوی (600 هواکش), New Jersey (500) میشیگان (300) و لوئیزیانا (200).

FEMA ارائه هواکش.

“آن را برخی از کار … فقط فکر می کنم حدود 500 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد نیوجرسی. “دستگاه تنفس مصنوعی است که یک معامله بزرگ است.”

نیویورک در این کشور بالا coronavirus کانون با 4,159 مرگ و میر و 123,160 موارد است.

ماساچوست 231 coronavirus مرگ و میر و 12,500 موارد است.

در کاخ سفید نشست خبری دکتر دبورا Birx برجسته خلیج وزارت امور خارجه این کشور در سه ماهه دولت برای اکثر تجمعی مورد در هر 100,000 نفر. بالا سه نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا.

“در روز های آینده امریکا را تحمل اوج این وحشتناک گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “رزمندگان ما در این نبرد مرگ و زندگی هستند و باور نکردنی پزشکان و پرستاران و بهورزان در خط مقدم مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im