دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘I don’t like’ متحده آزاد کردن زندانیان میان شیوع کروناویروس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او می تواند سعی کنید برای جلوگیری متحده از آزاد کردن زندانیان در طول شیوع کروناویروس به عنوان ماساچوست دادگاه عالی قضایی واکنش یک ACLU فشار برای آزادی زندانیان.

“ما آن را دوست ندارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مردم آن را دوست ندارم و دنبال این هستیم که ببینیم اگر من حق متوقف کردن آن در برخی از موارد است. … برخی از مردم در حال گرفتن است که بسیار جدی مجرمان در برخی از ایالت ها و من دوست ندارم که. من آن را دوست ندارم.”

دولت دادگاه عالی قضایی گرفته شده تحت advisement یک تماس بگیرید و اجازه دهید به زندانیان به عنوان coronavirus موارد به نظر می رسد در زندان.

همچنین در روز پنج شنبه مقامات کاخ سفید گفت: 1200 $در coronavirus امداد چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها شروع به ظاهر شدن در مردم حساب های بانکی در دو هفته آینده.

“ما در حال ارائه در تعهدات ما” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در مورد محرک های مستقیم پرداخت نقدی بخشی از بی سابقه 2.2 تریلیون دلار coronavirus نجات بیل در میان بحران اقتصادی است.

“ما می خواهید برای دریافت این پول به سرعت به دست شما” Mnuchin گفت.

او را رد کرد و ادعا می کند که آن را در سال برای مردم به دریافت چک. یک یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتدپرس اظهار داشت که برخی از مردم بدون پرداخت مستقیم اطلاعات ممکن است دریافت چک تا اواسط ماه اوت است.

Mnuchin چک های وعده داده شده را در هفته برای افراد بدون پرداخت مستقیم.

“این پول مردم خوب اگر آن را نشان می دهد تا در چهار ماه,” او گفت:.

IRS در حال کار بر روی یک پورتال برای مردم برای به روز رسانی و ورودی خود را پرداخت مستقیم اطلاعات است.

به عنوان بخشی از coronavirus لایحه, بسته بندی, کسب و کارهای کوچک خواهد شد دریافت وام برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد. که چک حفاظت از برنامه خواهد بود “و در حال اجرا” در جمعه Mnuchin گفت.

“شما پول دریافت کنید. شما می توانید آن را در همان روز. شما با استفاده از این برای پرداخت به کارگران خود را” Mnuchin گفت: صاحبان کسب و کار. “لطفا خود را به ارمغان بیاورد کارگران بازگشت به کار اگر شما اجازه دهید آنها را بروید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد دستورالعمل جدید برای خانه های سالمندان برای به حداقل رساندن گسترش ویروس در معرض خطر امکانات.

“در حال حاضر خانه های سالمندان باید به حالت تعلیق ورود همه پزشکی غیر ضروری پرسنل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “امروز ما بیشتر توصیه که تمام خانه سالمندان امکانات اختصاص همان کارکنان برای مراقبت از همان گروه از ساکنان به طور مداوم برای به حداقل رساندن هر گونه پتانسیل گسترش یافته است.

“ما همچنین خواستار امکانات برای تعیین مناطق جداگانه برای سالم و بیمار ساکنان,” او گفت:.

بیش از 240,000 نفر در آمریکا در حال آزمایش مثبت برای coronavirus — ترین موارد تایید شده در جهان است. نزدیک به 6000 نفر کشته شده اند از این بیماری است.

هرالد خدمات سیم مورد استفاده قرار گرفت در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im