دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید برای انتخاب اتاوا: Aldona Wos

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

اجازه دهید یک عصر جدید در کانادا-روابط ایالات متحده شروع به نمایندگی در طرف آمریکایی توسط یک ثروتمند جمهوریخواه جمع آوری کمک و دکتر-تبدیل-سفیر نام Aldona Wos. The Globe and Mail , اولین گزارش شایعات Wos انتصاب در تابستان گذشته اما تنها در حال حاضر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسما شنود گذاشته شمال Carolinian برای فرفره. Wos است که نه تنها مشتاق جمع آوری کمک اما او پرکار صندوق دهنده بیش از حد. فدرال سوابق نشان می دهد 20 سال اجازه دهید بگویم سالم یمن پشتیبانی می کند.

در نگاه اول Wos رزومه را شامل نمی شود بسیاری از کانادا. جورج دبلیو بوش منصوب کرد و سفیر به استونی از سال 2004 تا 2006. او در ادامه به اجرای کارولینای شمالی وزارت بهداشت و خدمات انسانی (یک تصدی بدون جنجال). و از اواسط سال 2017, او را به عنوان معاون صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمیسیون در کاخ سفید فرصت های مطالعاتی. زمان به استخوان را در چوب نرم چوب CUSMA/USMCA و تفاوت بین یک عرقچین و یک لبه.

‘آن را احساس مانند پایان جهان’: Myriam Larouche 25 سال از کبک که حضور مرکزی چین طبیعی دانشگاه, وارد, خانه, در اولین منشور کانادایی هواپیما از ووهان. او در حال حاضر در قرنطینه در کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont., و او دقیق مصیبت—از جمله او قابل لمس امداد در فرود—در maclean’s:

هنگامی که ما در نهایت لمس کردن در ترنتون همه از جمله من کف زدند و تشویق می کردند. به عنوان من خارج شد هواپیما و وارد آشیانه که در آن ما تغییر ماسک و مقادیر دست ما, من احساس می کردم در نهایت امن است. من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار من گفت: با تشکر از شما به صلیب سرخ بهداشت عمومی و مقامات نظامی برای مراقبت از ما. همه خیلی خوب بود و لبخند. حتی در این شرایط این احساس من بود که استقبال خانه.

فدرال دولت سفارشات این هفته به نظر می رسد روشن است: اگر شما می توانید go west, لطفا بروید و غرب است. اثبات شده است در دستور کار است. تازه یک شنبه نشست با شهرداری تکرار در کنار Chrystia Freeland در ادمونتون, Mélanie Jolyوزیر توسعه اقتصادی بود موعظه “بهره وری” در همان شهرستان در روز گذشته ،

همان صبح, وزیر حمل و نقل مارک Garneau در کلگری (چهارم cabmin به بازدید آلبرتا در این هفته) برای اعلام ظاهرا برای مسکن مقرون به صرفه. Garneau به پایان رسید تا با پرداختن به چند مداوم راه آهن محاصره از جمله یک هفته اعتراض east of Belleville, Ont., که خفه کلیدی شرق و غرب حمل و نقل در ارتباط است. وزیر به نام محاصره که ابراز همبستگی با مرطوب’suwet’en مخالفت ساحلی GasLink خط لوله به عنوان “خطرناک” و “غیر قانونی” — اما او گذشت مسئولیت برای اجرای دستورات به استان.

سایپا O’Reganمنابع طبیعی وزیر به شرح زیر Enviro وزیر Jonathan Wilkinson‘ثانیه سخنرانی دیروز خود را امروز در 2020 جهان فروم در ونکوور. وزیر زیرساخت کاترین مک کنا نیز در فروم دیروز برای یک پانل بحث و ماند در شهر برای دیدار با شهرداران در حمل و نقل عمومی. طبقه متوسط وزیر مونا Fortier تا کنون بازدید رجینا و وینیپگ این هفته برای قبل از خود شدند. ماری-کلود Bibeauهای ag وزیر اعلام خواهد شد بودجه در یک دانه صنعت کنفرانس—همچنین در وینیپگ.

‘آلبرتا شده است فریب خورده’: که به سوی غرب رژه قدرت سیاسی است که البته هیچ حادثه. قوی جریان پنهانی غربی نارضایتی در زمان جوش در آلبرتا. نادین Yousif صحبت به بهره در “Wexit” تجمع ماه گذشته. در اینجا چیزی است که یکی از آنها والتر شکارچی 62 ساله پیمانکار ساختمان از آهو تا به حال به می گویند:

ما منابع طبیعی درایو این کشور است. زمانی که من وجود دارد در فورت مکمورری تمام جهان وجود دارد — مردم از کشورهای مختلف است. اقتصاد آلبرتا دنبال شد و پس از همه از کانادا و کمی از شمال امریکا است. هنگامی که ما یک فدرال حزب است که می خواهد برای از بین بردن آن—آنها اهمیتی نمی دهند در مورد مردم—ما قصد داریم برای انجام کوچک ما قسمت کنید که Wexit رسیدن به اهداف خود و ایجاد تغییرات بزرگ در اینجا در آلبرتا.

برای خرید آرا: نخست وزیر جاستین ترودو را نوعی حرکت برای این زمان از سال است. او را به رهبری به باربادوس, در فوریه. 17-18 برای کنفرانس سران دولت کارائیب جامعه. هیچ چیز وجود دارد ظریف در مورد آن: PM مطبوعاتی مراجع کانادا نامزدی برای شورای امنیت سازمان ملل متحد. گچ تا بیشتر ساعت پرواز.

مانند یخ سازان در جرقه خیابان که حک شاهکارهای Winterludeاین خطوط محافظه کار به رهبری مسابقه نیز به تدریج در حال شکل گرفتن. دیروز, New Brunswick MP جان ویلیامسون—که خود را توصیف نیمه nebulously به عنوان یک “جنبش” محافظه کار او به عنوان آزمایش آب—کاهش یافته است به اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر