Donora بیوه بازگو شوهر ناگهانی بهداشت کاهش مرگ و میر ناشی از covid-19

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

ربکا Taquino می گوید: او می داند که آن را دشوار است به ماندن در خانه به چشم پوشیدن از دیدن خانواده و دوستان به نشستن هنوز هم به عنوان بهار تب در مجموعه.

آن را یک ناراحتی او می داند.

اما آن را مانند برنامه ریزی خود را به مراسم تشییع جنازه.

Devin Taquino از Donora درگذشت مارس 10, کمی بیش از دو هفته پس از بستری در بیمارستان داشتن آزمایش مثبت برای covid-19.

او 47. او تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی ربکا گفت.

“آن را برای بقیه عمر خود را; آن را برای چند هفته او گفت:” از دولت stay-در-خانه نظم و اجتماعی-فاصله تلاش. “آن را ناخوشایند و احساس می کند مانند آن را غیر ممکن است.

“اما تلاش خود را برای برنامه ریزی, شوهر, مراسم تشییع جنازه از راه دور و خود را خانواده خود را برای حفظ فاصله. که خیلی سخت تر از نشستن در خانه با بچه های خود را.”

‘او نبود اقدام مناسب’

اولین نشانه های کوچک — نشانه ربکا هرگز تصور می شود که در آن آنها — شروع برای دوین در شب جمعه, مارس 20. آن آغاز شده و با ناراحتی معده و تب. Devin برنامه ریزی شده بود به کار اضافی ساعت بعد اما علائم ناشی از او را به تماس ،

توسط دوشنبه او احساس خوب, ربکا گفت. او تا به حال سرفه اما قادر به رفتن به محل کار در TTEC مرکز تماس در Uniontown. او حتی وارد سایت اضافه کاری. ربکا آثار نیمه شب تغییر در مراقبت شخصی خانه به طوری که آنها نمی بینم هر یک از دیگر به روز بعد. او گفت که او نمی دانم که او تا به حال طراحی و توسعه یک سرفه.

او ساخته شده آن را از طریق یک ساعت از کار سهشنبه, مارس 24 قبل از او به خانه آمد با بیشتر مشکلات معده. او اقدام به خواب به مدت 16 ساعت.

نه از آنها بیمار اغلب او گفت: و آن را از شخصیت Devin به خواب ،

او خود استادانی video-game nerd, او گفت:, و ساعت را صرف گوش دادن به موسیقی و تولید سینتی سایزر موسیقی. او عاشق “رزیدنت ایول” حق رای دادن و فرار از طرفداران وب سایت اختصاص داده شده به بازی.

“من می دانستم که او بود و به خاطر او نبود اقدام مناسب” او گفت:.

ربکا از سر کار باقی ماند پنج شنبه در مورد او بیمار بود — در مورد او بیمار بود. بهتر امن تر از متاسفم ،

هنوز نه بیش از حد نگران است.

‘او’ رفتن به خوب’

که چهار شنبه, مارس 25 آنها رفت و به یک مرکز مراقبت های فوری در واشنگتن است. هر دو آزمایش منفی برای آنفولانزا او گفت: اما شوهرش خون-اکسیژن نمی بالاتر از اواسط 80s — سطح نرمال است اواسط-90s. خون اکسیژن که کم معنی است که حداقل برخی از سلول ها در بدن اکسیژن کافی دریافت نمی.

کارکنان در مرکز مراقبت فوری می خواستم به یک آمبولانس به Devin به بیمارستان اما Taquinos کاهش نگران هزینه.

“ما فکر کردم ما لازم نیست که به پرداخت پول برای آن و او خوب است. او خوب میشه و ما فقط او را به بیمارستان’,” او گفت:.

هنگامی که وجود دارد, آنها متوقف شده در پارکینگ.

قبل از آنها می تواند راه رفتن به درب Mon-دره اتاق اورژانس بیمارستان کارکنان آنها را متوقف کرد و گفت: ربکا که تنها Devin می تواند در. او و خواهر او را تماشا او را در راه رفتن به بیمارستان.

“که آخرین باری که او را دیدم،”

Devin به نام بعد از آن روز به می گویند که او مبتلا به بیماری ذات الریه شد و در انتظار او covid-19 نتایج آزمون. این نتایج برگشتم مثبت روز بعد پنج شنبه, مارس 26 و منتقل شد به بخش مراقبت های ویژه.

از آنجا ربکا گفت: این یک nightmareish مارپیچی.

Devin خون-اکسیژن نمی ماندن بالا و کوچکترین حرکت حتی صحبت کردن در تلفن — خواهد شیرجه رفتن به سطح و حتی پایین تر. یک سری از دستگاه تنفس کمک نمی کند و به او منتقل شده به غرب پن بیمارستان در پیتسبورگ بلومفیلد محله.

پزشکان گفته ربکا بود که شوهرش رفتن به نارسایی کلیه. Devin اولیه کار خون از چند روز قبل نشان داد عملکرد کلیه طبیعی.

مارپیچ او گفت: بدتر شده است. Devin خون نگه داشته و لخته شدن خون و گرفتگی دستگاه دیالیز.

ربکا گفت: یک دکتر در نهایت به نام و توضیح داد: آنچه که به احتمال زیاد اتفاق خواهد افتاد.

“آنها نیاز به اجازه من به انجام CPR در او” او گفت:. زمانی که CPR انجام شده در یک بیمارستان یک بیمار داده شده است یک ترکیب از داروها برای کمک به قلب و فشار خون او گفته شد. دوین در حال حاضر اشباع شده در کسانی که مواد مخدر.

“وجود دارد هیچ چیز از چپ به او بدهد،” “هنگامی که قلب خود را در نهایت متوقف وجود دارد را نمی توان در هر نقطه است.”

او گفت: دادن مجوز که یکی از سخت ترین چیزهایی که او تا به حال انجام.

دکتر گفت: Devin نبض نگه داشته لغزش و “آن را نمی خواهد طولانی است.” نیم ساعت بعد او مرده بود.

“من تا به حال زمان را به نشستن و فکر می کنم در مورد آن,” او گفت:. “من نمی دانم, اما من می دانستم که. من می دانستم که حدود 24 ساعت قبل از.”

او از دکتر پرسید: آیا کالبد شکافی خواهد بود انجام شده است. این امر می تواند برای خوب بیشتر به او فکر می کردم اگر Devin می تواند کمک به پزشکان در اینسو انسو جمع کردن اطلاعات در مورد کشنده اثر دومینو آغاز شد که با این ویروس.

“من اینجا نشسته پس از آن تفکر, ‘دکتر او احتمالا فکر می کند i’m a freak” از آنجا که زمانی که او به نام اولین چیزی که من از او خواسته بود اگر آنها می رویم به انجام کالبد شکافی,” او گفت:.

“این اتفاق برای کسی در سن و سال او’

ربکا گفت که او هرگز فکر نمی کردم که زمانی که او کاهش یافته و همسرش در بیمارستان که بعد از آن خواهد بود که آخرین بار او را دیدم.

“من فکر کردم او خواهد بود که آن شب به خانه,” او گفت:.

حتی به چیزهایی وخیم تر شد, او گفت:, او هرگز فکر نمی کردم شوهر او خواهد مرد.

هنگامی که او نامیده می شود و گفت که او تا به حال پنومونی او فکر کرد که او می تواند به خانه روز بعد — روز پس از آن در آخرین. و هنگامی که به نام او می گویند او تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19, افکار او بودند در امتداد خطوط از “که داره ولی شما هنوز رفتن به خوب,” او گفت:. ونتیلاتور — که هرگز اتفاق می افتد.

“و سپس آن را,” او گفت:. “ما هنوز در این فکر بود که او رفتن به خانه در چند روز به دلیل این اتفاق برای کسی در سن و سال او. این اتفاق برای کسی بدون فهرست لباس های شسته شده از (خطر) شرایط است.”

اما آن را انجام داد.

به همین دلیل نور افکن-خجالتی مادر سه به او گفت داستان — و دوین را — برابر بیشتر از او می تواند پس از مرگ او.

“من صحبت بیشتر در چند هفته گذشته از من در تمام زندگی من,” او گفت:. “من گریه ام بیش از من در تمام زندگی من.”

او قرنطینه شده در خانه او گفت: به او و او پسر هر دو آزمایش مثبت است. آنها مورد آزمایش قرار گرفتند چرا که آنها تا به حال علائم هر چند او دیگر دو فرزند نداشته علائم و آزمایش نشده.

او گفت که او هنوز هم وحشت زده از پایان مانند Devin از ترک فرزندان او یتیم — اما او نیز نا امید شده توسط تعداد زیادی از مردم حمل مانند طبیعی است. او گفت: بسیاری هستند که ساده لوحانه با اعتقاد به آنها امن و یا این که ویروس است که هیچ معامله بزرگ است.

“من درک فرایند فکر در خود,” او گفت: “از آنجا که ما تا به حال خود را به فکر می روند.”

مگان Guza یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مگان در 412-380-8519, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de