تلویزیونی سیاسی پانل تقریبا همیشه مجموعه ای به عنوان یکی-از-هر-بولینگ-رنگ حزبی آرایه اغلب chippy اما این نادر است برای آنها را به فرود به صورت آشکار و معلمان دانش آموزان طعمه به عنوان یک نسخه اخیر CBC در قدرت و سیاست بود.

در Jan. 23 نمایش براد Trost—یک محافظه کار به رهبری نامزد از سال 2017 که ریاست این کمپین از همکار های اجتماعی محافظه کار ریچارد Décarie سابق دستیار به استفن هارپر در زمان مسابقه—بحث Kory Teneycke هارپر مدیر سابق ارتباطات و در حال حاضر آوازی مدافع چگونه حزب محافظه کار کانادا باید تعریف آن در آینده نزدیک ،

در یک مصاحبه در CTV روز قبل از Décarie اخراج LGBTQ هویت به عنوان “یک اصطلاح لیبرال” و نگهداری می شود که از همجنسگرا بودن است نه ذاتی بلکه یک انتخاب مردم را. Trost دیدم هیچ موضوع را با این و تمسخر در این ایده است که نظرات متعصب بودند. “برای کسی مثل ریچارد برای بسیاری از محافظه کاران اجتماعی خود گرایش جنسی نیست که شما آن را در آنچه شما انجام,” او گفت:.

Teneycke داشتن هیچ کدام از این استدلال که Décarie باید بوت از مسابقه رهبری برای پیشبرد یک “nakedly متعصب دیدگاه” بود که نا مناسب به یک جریان اصلی سیاسی ،

اگر شما بنابراین مطمئن شوید که Décarie صحبت از برخی از سمی حاشیه سپس هیچ کس رای دادن برای او و شما باید خود را به اثبات که در آن حزب می ایستد, Trost به سخره Teneycke. “آنها می ترسم ریچارد در حال رفتن به یک تعداد زیادی از آرا و در پایان او تاثیر زیادی در مسابقه,” او گفت:.

بیشتر بخوانید: ده چیز است که متضمن جدید ک رهبر برنده است

در مصاحبه چند هفته پس از این تبادل Teneycke استدلال کرد که Trost این مشاجره که Décarie باید مجاز به اجرا و کاربران به سادگی حکومت در دیدگاه های خود را با آرای خود را به یک غیر استارت. هیچ کس تضمین شده است حق اجرا به صورت یک حزب سیاسی و یا رهبری آن بحث کرد و در هر انتخابات یک حزب disallows ده ها تن بود و رقیب برای تمام انواع دلایل. “اگر شما می گویید آن را خوب اجرا با کسانی که اعتقادات شما واقعا دادن اعتبار و safe harbour به این دیدگاه و گفت که در چارچوب قابل قبول گفتمان سیاسی در داخل حزب خود,” او می گوید. “و من فکر نمی کنم آن است.”

Teneycke اشاره کرد که آن را بسیار آسان را به دقت اندازه از لحاظ اجتماعی محافظه کار مشروط ک اعضای: در سال 2017 Trost و Pierre Lemieux دیگر سکن نامزد ترکیب به ادعای تقریبا 16 درصد از امتیاز در اولین رای گیری. اما یک “افراطی” مانند Décarie زیانی به آن پارتیزان و حزب در, او گفت:.

اگر به صراحت از ضد سامی یا نژادپرستانه نامزد پرتاب کرده بود را به نام خود به رهبری, حلقه, هیچ کس نمی خواهد استدلال می کنند آنها باید اجازه داده شود برای تست آب Teneycke استدلال و Décarie نمایش بسیار حاشیه ای و توهین آمیز است که آنها باید درمان شود همان راه است. “پس چرا آن را درست به ضد همجنس و بیان anti-gay متعصب اظهارات? به همین دلیل است که قابل تحمل و دیگران نه؟” “من فکر می کنم که یک سوال اساسی این حزب نیاز به درخواست خود و آمدن به شرایط با.”

اجتماعی محافظه کار مربوط به حوزه های فعلی حزب محافظه کار ممکن است یک اقلیت خلال اما آن را به طور سازمان یافته و با انگیزه یکی. Trost شد اصلی خود را در سال 2017, رهبری, نژاد, و هنگامی که او به پایان رسید چهارم در شلوغ زمینه از 13 نامزد و کاهش یافته است, رای گیری, بسیاری از هواداران خود رفتند برای اندرو Scheer قرار دادن او را بیش از این بالا (هر چند به سختی).

و به عنوان اغلب اتفاق می افتد به افرادی که دیده می شود به نشستن به راحتی سوار بر اسب خاص حصار پس از حزب خود را از دست داده اکتبر 2019 انتخابات Scheer حال سرزنش shovelled بر روی او از هر دو طرف: بسیاری از ناظران سیاسی گفت: او قابل لمس ناراحتی با حقوق همجنسگرایان و پاسخ چگونه او را در مقابله با مسئله سقط جنین سوار دور از رای دهندگان میانه در حالی که محافظه کاران اجتماعی فکر می کردم او می خواهم به آنها فروخته شده است.

با این حال زمینه هنوز شکل آن مشخص نیست چه کسی خواهد بود سکن پرچمدار در ژوئن رهبری نژاد به جای شیر—Décarie بیش از حد مبهم برای رفتن به آنجا صرف نظر از اینکه چگونه اعضای واکنش نشان می دهند به او views—اما این حزب در یک فرد و ظریف بدون در نظر گرفتن موقعیت. اگر این تصمیم یک رهبر است که بخواهد یکی از مهمترین انرژی نیروها از عضویت در آن را به پایان می رسد تا با یک انتخابات عمومی آلباتروس—یک برخی از گام با گسترده رای دهندگان و به خصوص حومه نوسان رای دهندگان ک باید وو به هر گونه امید بازگشت به حاکم نیمکت.

ژانویه گزارش از آنگوس رید موسسه نشان می دهد که بسیاری از کانادایی ها (70 درصد) فکر می کنم جامعه باید نسبت به پذیرش بیشتر از تجاوز افراد در حالی که 30 درصد بیشتر می خواهم به رسمیت شناختن سنتی خانواده شامل یک مرد به یک زن است. یک سال 2016 نظرسنجی در همان مسأله 64/36 تقسیم بنابراین افکار عمومی است دست خوش پیشامد میشه در یک مترقی جهت. اما شکسته شدن بسیار متفاوت در میان طرفداران احزاب مختلف: در تازه ترین نظرسنجی این 86/14 لیبرال پارتیزان و 91/9 برای NDP اما 42/58 در میان محافظه کاران کج به نفع تاکید بیشتری بر خانواده سنتی.

به همین ترتیب 69 درصد از کانادایی ها می گویند رژه غرور را در چشم انداز پذیرش بیشتر برای جامعه و مردم در حالی که 31 درصد می گویند حوادث “منعکس کننده ارزش ها و نگرش من پیدا توهین آمیز است.” کسانی که نگرش دوباره انحراف حتی پیشرفته تر از میانگین ملی برای لیبرال و NDP حامیان اما نسبت تلنگر برای حزب محافظه کار رای دهندگان با 39 درصد به نفع رژه غرور و 61 درصد گرفتن جرم است.

نظرات بسیار بیشتر تقسیم بر سقط جنین با 51 درصد از کانادایی ها گفت: زنان باید دسترسی به سقط قانونی هر زمان در حالی که 49 درصد می گویند وجود دارد باید قانون منع روش در سه ماهه سوم بارداری مگر در مواردی که سلامت مادر در معرض خطر است. در میان حامیان لیبرال که تعادل 61/39 و NDP در میان رای دهندگان آن را 64/36 در حمایت از دسترسی باز در حالی که برای ک پارتیزان آن 32/68 به نفع برخی از محدودیت.

“آنچه در آن نشان می دهد این است که در حالی که وجود اجتماعی محافظه کار رای دهندگان در سراسر طیف سیاسی آنها بیشتر به شدت متمرکز تحت ک بنر می گوید:” Shachi Kurl مدیر اجرایی آنگوس رید موسسه اضافه کرد که بسیاری از آنها ممکن است مهاجرت کرده اند وجود دارد که لیبرال ها در زمان مشخص مترقی به نوبه خود پس از 2014.

اما آنچه حتی بیشتر جذاب و آموزنده برای ک در این لحظه—است که آنچه نازل شده است در یک نام تجاری جدید Angus Reid گزارش منتشر شده در پنج شنبه و ارائه شده به طور انحصاری به maclean’s. آن را می یابد که در سمت چپ متمایل رای دهندگان به احتمال زیاد از سمت راست متمایل به لگد در این ایده از رای دادن به یک حزب و رهبر که مواضع در مسائل اجتماعی انشعاب از خود را دارند.

به گزارش پایگاه کانادایی بر اساس قدرت اعتقادات خود در مورد ارزش های اجتماعی. این قاطعانه گروه به تساوی یک خط سخت در برابر رای گیری برای یک رهبر که مواضع در مسائل مربوط به سقط جنین و همجنسگرایان پذیرش مطابقت ندارد ایشان ؛ Equivocals می گویند این یک نقص کشنده اما ممکن است آنها را دریغ برای کسی رای; و دوسوگرا هستند کمتر در مورد یک رهبر اجتماعی محلهای و پارک رای خود را بر اساس اولویت های دیگر.

در میان Adamants و 53 درصد شناسایی به سمت چپ متمایل و یا بسیار باقی مانده است. این Equivocals هستند به طور یکنواخت پاشیده در میان چپ (34 درصد) و راست (30 درصد) و مرکز (35 درصد) در حالی که Ambivalents هستند منطقی به اندازه کافی—عمدتا نمایندگی (51 درصد) توسط کانادایی ها که توصیف خود را به عنوان “در میانه” سیاسی است.

“قابل توجه کسانی که شناسایی در سمت چپ طیف سیاسی هستند و بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد در قاطعانه از دوسوگرا در گروه” این گزارش اشاره کرد. و در مقابل کسانی که شیب به سمت راست سیاسی هستند احتمال بیشتری برای ارائه یک شانه را بالا انداختن بیش از این تفاوت ها و متعلق به مبهم یا دوسوگرا باشگاه است. بنابراین اجتماعی محافظه کاران ممکن است کمتر احتمال دارد به رأی بیشتر مترقی رهبر, اما آن را یک معامله شکن برای بسیاری از آنها Kurl توضیح داد—و خود را پیشرفته تر برادران بطور قابل توجهی بیشتر جزمی.

که دارای مفاهیم برای محافظه کاران به عنوان آنها سر به سمت رهبری رای در ماه ژوئن است که در آن به نظر می رسد وجود دارد اتاق را برای این حزب به تغییر جهت به سمت مرکز بدون اعتقاد خود را به لحاظ اجتماعی محافظه کار مشروط او اضافه شده است. و این پیدا کردن مگس ها در غالب روایت است که سکن عنصر باید به طور خاص mollified در این حزب انتخاب شد.

“من هنوز هم فکر می کنم که اجتماعی جناح محافظه کار حزب در شرایط عضویت و مردمی بسیار با انگیزه و قدرتمند” Kurl گفت. “اما این لزوما به این معنی نیست که متوسط بیش رهبر یا یک می شود رهبری امیدوار نمی تواند در این مورد می گویند” نگاه بچه ها اگر ما حرکت بیشتر به سمت مرکز هنوز هم وجود دارد اتاق را برای پیروزی در اینجا.'”

او افزود: “یکی به تعجب می کنم اگر چند معتدل تر می شود رهبران شروع به پریدن کرد در دریا کشتی خوب ک بیش از حد به زودی.”

اطلاعات بیشتر در مورد محافظه کار به رهبری:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de