“من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک houseplant, اجازه دهید به تنهایی فرزند من.” — Rep Ayanna Pressley به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos.

در نهایت Pressley و من موافقت می کنم در چیزی.

تشکر. Pressley انداخت پایین در اتاق DeVos بیش فدرال وزارت آموزش و پرورش را با فشار به آمریکایی کودکان در کلاس درس در این پاییز.

“شما هیچ طرح” Pressley شکایت به DeVos از طریق توییتر. “معلمان و بچه ها و پدر و مادر ترس برای زندگی خود را. شما اشاره به یک بخش خصوصی که قرار است در سود بیش از مردم و ادعا کرد که زندگی هزاران نفر از کارگران ضروری.”

Pressley راست. که بتسی DeVos می گویند که آیا فرزند شما باید پشت در کلاس ؟ چه نشانی از او می دانم که چه چیزی بهترین را برای مدارس در ماساچوست? یا شهر بوستون ؟ و یا از همه مهمتر فرزند خود را ؟

در واقع به همین دلیل است که وجود دارد فدرال وزارت آموزش و پرورش هل دادن در اطراف ما مدارس محلی در تمام ؟ C’mon, Ayanna — بیایید بسته که پمپاژ پایین!

Ayanna?

اوه درست است. تشکر. Pressley نمی شی به bumbling سی بوروکرات گفتن شما چگونه به آموزش بچه های خود را. او فقط اشیاء هنگامی که آن را یک جمهوری خواه مانند بتسی DeVos انجام bumbling.

مانند همه مترقی بگیرید و یاد دهید, کیک خامه کاملا خوب با دولت فدرال و دولت مقرر بیش از پدر و مادر و مدارس مانند که مشخص شده در پایان Pushout عمل می کنند که ایجاد $2.5 میلیارد دلار کمک مالی برای دولت ها و مدارس برای ارائه به مربیان با ضمنی و تعصب آموزش و سرمایه گذاری و مشاوران و مددکاران اجتماعی و تنظیم نظم و انضباط مدرسه سیاست است. برای اینکه واجد شرایط برای کمک های مالی مدارس را به ممنوعیت تعلیق و اخراج برای دیر یا مزمن وجود ندارد و برای “تخلفات جزئی” مانند رفتن در مقابل نظافت سیاست.

این Pressley مشکل نیست که به او اعتماد ندارند DeVos به منظور بالا بردن بچه ها خود را. این است که او و دیگر ترقی خواهان اعتماد ندارند شما آنها را جمع آوری ،

در نیوهمشایر کالیفرنیا ، کریس Sununu اعلام کرد که او و همراهانش بیش از چه محلی مدارس باید آموزش بچه های خود را در پاییز و در کلاس های آنلاین و یا ترکیبی از هر دو — به محلی مدارس.

محلی دموکرات ها وحشت زده شدند. آنها خواستار فرماندار دولت-اجرا حکم بیش پوشیدن ماسک, اتوبوس, صندلی های اجتماعی فاصله و مانند آن. چگونه جرات او محلی اجازه والدین و مربیان برای خود تصمیم بگیرند چه خواهد شد بهترین کار خود را در کلاس های درس? چرا این خشم است!

حتی بیشتر آزار دهنده اسقف نشین از منچستر هفته گذشته اعلام کرد آنها در حال رفتن به کلاس درس آموزش و پرورش در مدارس خود و هر پدر و مادر که می خواهد همین کار را برای بچه های خود را می توانید دریافت $1,000 انگیزه ای برای اتمام ساخت سوئیچ.

که horrifies ترقی خواهان و حتی بیشتر. دادن به پدر و مادر ، بی سابقه.

ماساچوست اتحادیه های معلمان منتشر شد پیشنهاد این هفته خواستار “تبدیل آموزش و پرورش” با این استدلال که اگر مدارس خود را از بازگشت به قبل از COVID-19 عملکرد “ما شکست ما دانش آموزان و خانواده ها است.”

آنها هم حق با شماست البته. ما مدارس دولتی شده اند و یک شکست ملال انگیز سال با وجود مالیات دهندگان آزادسازی بیشتر و پول بیشتر به آنها. به کوری DeAngelis از دلیل بنیاد گزارش تورم هزینه های مدارس دولتی رفته تا 280% از سال 1960.

عملکرد دانش آموز افسوس که نیست.

بوستون مدارس دولتی آنقدر کثیف است که اکثریت قریب به اتفاق فارغ التحصیلان را به درمانی برای حضور در کلاس های کالج. وقتی که آنها تنها تعداد انگشت شماری از آنها را به مدیریت تحصیلات تکمیلی.

پس بیایید تبدیل مدارس. اما اجازه ندهید ترک تحول به همان شکست اتحادیه هک و دولت شنیدها که شکست خورده در وهله اول.

چرا ما نمی — و من می دانم این است که به صدای دیوانه — اجازه پدر و مادر خود را کنترل کودکان و نوجوانان آموزش و پرورش ؟ انتخاب بهترین مدرسه برای هر کودک فردی که آیا آن را در مکان های خصوصی و یا محدود?

که یکی از راه های به چوب آن را به وزارت فدرال آموزش و پرورش — و هر بوروکرات بین شما و آنچه که بهترین برای خانواده خود را.


مایکل گراهام است که یک عامل به طور منظم به بوستون هرالد. او را دنبال کنید در توییتر @IAmMGraham.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de