نمی توان این کاغذ توالت اشتباه

به عنوان ترس استرالیا می تواند در حال اجرا از کاغذ توالت می رسد fever pitch ملی لوله کشی انجمن هشدار داد که خریداران نه برای رسیدن به دستمال مرطوب به جای.

این هفته خریداران در سراسر کشور را با عجله به سوپر مارکت ها به سهام تا در موارد ضروری میان ترس یک بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند باعث اختلال در عرضه مواد غذایی.

اما در حالی که شربت خانه محصولات اساسی مانند آرد و ماکارونی باید پرواز کردن قفسه های خریداران به نظر می رسد نگردند تا بیشتر بر روی کاغذ توالت.

وحشت خرید کاغذ توالت باعث شده است تا سوپر مارکت ها به اجرای محدودیت چقدر سهام شما می توانید در حالی که کیمبرلی-کلارک که تولید کننده دستمال کاغذی کاغذ توالت در حال حاضر افزایش تولید خود را به 24 ساعت در روز در جنوب استرالیا کارخانه.

در حال حاضر همراه با کاغذ توالت گزارش در حال ظهور در رسانه های اجتماعی از مردم خرید بزرگ در دستمال مرطوب یک محصول است که می تواند آسیب به لوله ها و علت “fatbergs” به فرم در سیستم های فاضلاب — حتی “flushable” انواع

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

مرتبط: حداقل 67 کشورهای آلوده

اما کش و استاد لوله کش, مدیر عامل شرکت پیتر دالی سیتی هشدار داده است که مردم باید کاملا نمی تواند گرگرفتگی آنها را در توالت.

“این قابل فهم است که مردم نگران این گزارش کمبود کاغذ توالت در برخی از مناطق. اما به عنوان رسانه ای شده است, گزارش, تولید کنندگان محلی در حال حاضر افزایش تولید” آقای دالی گفت: اخبار.com.au.

“کاغذ توالت است به طور خاص طراحی شده برای شکستن سرعت در سیستم فاضلاب. گرگرفتگی دستمال توالت, آیا دارای برچسب ‘flushable’ یا نمی تواند باعث مشکلات با لوله کشی خود را و می تواند کمک به مسدود شده فاضلاب.

Supermarket stores have been stripped of toilet paper, with only wipes available. Picture: MATT LOXTON
media_cameraسوپر مارکت و فروشگاه های محروم شده اند از کاغذ توالت فقط با دستمال مرطوب در دسترس است. تصویر: مت LOXTON
Plumbers have warned against flushing wipes.
media_cameraلوله کش هشدار داده اند در برابر شستشو با دستمال مرطوب.

“این می تواند بسیار گران قیمت برای رفع مشکلات – صورتحساب برای خانواده ها می تواند در هزار و تخمین زده می شود که استرالیا مقامات آب صرف $15 در هر سال از بین بردن دستمال مرطوب از لوله ها و پمپ ها. در بالا از این است که هزینه های زیست محیطی.”

به جای آقای دالی گفت: اگر شما لازم نیست که هر گونه کاغذ توالت شما باید برای رسیدن به پارچه قابل شستشو دستمال مرطوب کودک به جای.

اگر مردم هیچ چاره ای دیگر از استفاده از دستمال مرطوب در شرایط اضطراری در نظر گرفتن بسته بندی آنها و قرار دادن در سطل به جای سیفون,” او گفت:.

“یک جایگزین ممکن است به استفاده از پارچه قابل شستشو دستمال مرطوب کودک به جای حصول اطمینان از این نیز در زباله که خلاصی از آنها نه توالت.”

برای کسانی که به دنبال بیشتر در دراز مدت جایگزین برای کاغذ توالت پایداری ویکتوریا توصیه به خریداران نگاهی به نصب قیمت محصولات و یا خرید پارچه کاغذ توالت.

مرتبط با: اقداماتی را برای جلوگیری از ویروس قاتل

Flushing wipes can cause disgusting ‘fatbergs’ to form in sewer systems.
media_cameraگرگرفتگی دستمال مرطوب می تواند باعث نفرت انگیز ‘fatbergs’ به فرم در سیستم های فاضلاب.

تولید کنندگان توالت دستمال مرطوب شده با گروه های مصرف کننده در طول سال و کیمبرلی-کلارک قبلا گرفته شده به دادگاه استرالیا در رقابت و مصرف کننده کمیسیون بیش از ادعای خود دستمال کاغذی دستمال مرطوب بودند flushable.

این ACCC ادعا کیمبرلی-کلارک ساخته شده نادرست یا گمراه کننده تضمینی توسط برچسب محصولات به عنوان “flushable” منجر به مصرف کنندگان بر این باورند که آنها تا به حال ویژگی های شبیه به کاغذ توالت.

اما در دادگاه فدرال عدالت ژاکلین Gleeson گفت: او را متقاعد ACCC شواهد کافی برای حمایت از یک نتیجه دستمال مرطوب بودند نامناسب برای گرگرفتگی.

در آوریل سال 2016 تولید کننده سفید پادشاه ساخته شده توسط Pental شد جریمه $700,000 مشابه اتهامات.

آرامش: اسکات موریسون

هیستری بیش از کاغذ توالت می آید با وجود نخست وزیر اسکات موریسون گفتن مردم دیروز به وحشت خرید.

“فقط قبل از آمدن به این کنفرانس مطبوعاتی امروز قبل از من صحبت کرد به هر دو Coles و Woolworths, فقط برای دریافت یک به روز رسانی خود را در ترتیبات و من قدر خود را پاسخ و قدم هایی برای اطمینان مردم و مشتریان خود,” او گفت:.

“آنها را ارسال همان پیام من ارسال شما امروز. مهم این است که مردم فقط در مورد کسب و کار و فرآیندهای طبیعی به شیوه ای آرام. آنها تا به حال به من صحبت در مورد ترتیبات آنها در محل اطراف خود را تامین خطوط و چیزهایی شبیه به این, اما من می خواهم فقط می خواهیم مردم را به رفتن در مورد کسب و کار خود را در راه طبیعی وقتی که می آید به آن مهم است.”

Mr Morrison told Australians not to panic buy yesterday. Picture: Tracey Nearmy/Getty Images.
media_cameraآقای موریسون گفت که استرالیا را به وحشت خرید دیروز. تصویر: تریسی Nearmy/گتی ایماژ.

اوایل امروز فیلم جدیدی از پاچه خریداران هل دادن و تنه زدن یک دیگر به گرفتن دست خود را بر روی کاغذ توالت بسته.

گرفته شده در داخل Woolworths Revesby در آذربایجان غربی و مشتریان دیده می شود تقلا برای گرفتن بسته کاغذ توالت در حدود 7 صبح روز چهارشنبه.

در پاسخ Woolworths محدود مشتریان به چهار بسته در هر فرد آن را “عادلانه”.

Shoppers at Woolworths Revesby in Sydney’s south-west scrambling to get their hands on toilet paper packs. Picture: Seven News
media_cameraخریداران در Woolworths Revesby در آذربایجان غربی و تقلا برای گرفتن دست خود را بر روی کاغذ توالت بسته. تصویر: هفت خبر
It comes after Woolies capped four packs of toilet paper rolls per person. Picture: Seven News
media_cameraمی آید پس از Woolies پوش چهار بسته از رول کاغذ توالت در هر فرد. تصویر: هفت خبر

پیشرو استرالیا کاغذ توالت تولید کنندگان نیز گفت: اخبار.com.au وجود دارد بدون نیاز به وحشت به ما نمی شود در حال اجرا از رول در هر زمان به زودی.

سولاریس کاغذ که تولید کاغذ توالت مارک های چنین به عنوان جاذب گفت: اخبار.com.au آنها پیش بینی شده “هیچ کمبود عرضه”.

“نگرانی از coronavirus سرایت منجر به برخی از وحشت خرید. استرالیا مصرف کنندگان باید مطمئن جاذب کاغذ توانایی حفظ منبع فراوان از آن بافت محصولات دستمال توالت, دستمال کاغذی, حوله کاغذی و دستمال برای مشتریان خرده فروشی,” سولاریس کاغذ شرکت مدیر امور استیو نیکلسون گفت.

“برخی از محصولات ممکن است تهی از قفسه اما پر گرفتن خواهد شد و خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود عرضه از جاذب استرالیا تولید می باشد.”

کیمبرلی-کلارک این شرکت است که باعث می شود از دستمال کاغذی توالت و کاغذ گفت, اخبار.com.au: “دستمال کاغذی دستمال توالت برای استرالیا و نیوزلند ساخته شده است در ما میل در جنوب استرالیا بنابراین در حالی که ما شاهد افزایش تقاضا توسط مصرف کنندگان ما عرضه کافی. ما در حال حاضر مشغول به کار با مشتریان ما را به دوباره پر کردن قفسه های سوپر مارکت ها سریع تر است.”

در اصل منتشر شده و نمی توان این کاغذ توالت اشتباه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>