داگ فرگوسن: کارشناسی ارشد در نوامبر است بهتر از هیچ کارشناسی ارشد در همه

7 دقیقه پیش

C. T. تابه می تواند تبدیل به یک پاورقی در تاریخ در آگوستا ملی. تصور کنید که واجد شرایط برای اولین کارشناسی ارشد خود را و پس از آن نیاز به صبر 571 روز قبل از او می تواند بشنود ترین نگرفته اطلاعیه در گلف.

“ميدان لطفا. C. T. تابه حال رانندگی است.”

یک هفته پس از تایگر وودز تضعیف در یک پنجم سبز باد و پان برنده RBC میراث در هیلتن هد به واجد شرایط برای کارشناسی ارشد زیر مارس.

و در حال حاضر آوریل نوامبر است.

چارلز هاول III قوی تعصب داشتن رشد چند مایل دور از آگوستا ملی اما او صحبت می کند برای اکثر زمانی که او می گوید: “هر کارشناسی ارشد بهتر است از هیچ کارشناسی ارشد.”

روز دوشنبه اعلام مجدد برنامه ارائه شده هیچ تضمینی تنها چیزی است که برای پیش بینی.

و این رفتن به کافی در حال حاضر با توجه هیچ کس مطمئن است که گلف و یا هر ورزش دیگر سر گرفته خواهد شد به دلیل covid-19 بیماری همه گیر.

“آن را به خوبی برای قرار دادن هویج در خارج وجود دارد در مقابل ما” گریم مک داول روز سه شنبه گفت.

PGA قهرمانی در اوت ؟ که در آن استفاده می شود. ایالات متحده در ماه سپتامبر ؟ آن را قبل از اتفاق افتاده است هر چند در گذشته 107 سال است.

کارشناسی ارشد در نوامبر چیزی است که خارج از غرفه.

آگوستا ملی است همه چیز در مورد سفید dogwoods و صورتی azaleas. استادان مطمئن سیگنال بهار تکمیل افتتاحیه هفته از MLB.

قرار بود آن را به پایان عید پاک. در حال حاضر آن را شروع دو هفته قبل از روز شکرگزاری است. تایگر وودز در حال برنامه ریزی در خدمت استیک مرغ fajitas و سوشی بر روی عرشه محل باشگاه وانجمن. آیا او تبدیل به ترکیه و سس گوجه فرنگی ؟

کارشناسی ارشد برای نوامبر برنامه ریزی شده. 12-15. دستگاه های تلفن همراه مجاز نیست بر این اساس در طول مسابقات روز معنی هیچ کس خواهد شد به دنبال در تلفن های خود را برای بررسی نمرات فوتبال. خواهد مردم با فصل مدالها را تا روز شنبه در دور سوم و سر به آتن برای تماشای گرجستان بازی تنسی و یا به آتلانتا برای دیدن نوتردام بازی Georgia Tech?

کوین Kisner یک بار چپ آتلانتا پس از دور سوم تور قهرمانی, دو عکس کردن منجر به یک هلیکوپتر به گرجستان را بازی می سی سی پی در برابر دولت است. خواهد او را ترک کارشناسی ارشد برای دیدن گرجستان بازی تنسی?

“من,” او گفت:.

این نوع از تفاوت های ظریف هرگز ارائه شده در کارشناسی ارشد.

بهار شکوفه خواهد داد و راه را برای سقوط شاخ و برگ آن را یک نوع متفاوت از کارشناسی ارشد. آب و هوا می تواند یک مسئله اما این است که درست در ماه آوریل است. فکر می کنم به سال 2007 هنگامی که باد خنک هرگز بالاتر از 47 درجه برای دور سوم و نمره به بالاترین سطح خود از سال 1956.

به عنوان برای این دوره ؟

ترور Immelman که برنده 2008, کارشناسی ارشد, بازی های برگزار شده است در ماه نوامبر. او می داند چه آگوستا ملی می تواند انجام دهد و به نظر میرسد که فقط در مورد هر چیزی.

باشگاه خاتمه هر سال در ماه مه — این بسته در ماه مارس این سال به دلیل جدید کروناویروس و چمن می رود خفته تا زمانی که overseeded با چاودار پیش از بازگشایی در ماه اکتبر.

رئیس Fred ریدلی گفت: آگوستا ملی “شناسایی” Nov. 12-15 به عنوان در نظر گرفته شده تاریخ. این بود که چون تاریخ بعد بهبود شانس بازگشت به حالت عادی در ورزش و یا به دلیل ماه اضافی اجازه خواهد داد که البته به بهترین آن می تواند باشد ؟ شاید کمی از هر دو.

“من فکر نمی کنم از آن خواهد بود که همه متفاوت دیگر از این واضح زیبایی تفاوت بین بهار و پاییز” Immelman گفت. “عظیم کارت های وحشی است که مادر طبیعت. … است که تغییر در درجه حرارت همراه با امکان که شمالی باد است که می تواند ضربه می گذرد به تفاوت بزرگ است.”

او گفت: سه نفر از پر 5s — همه اما شماره 2 — می تواند باد در این صورت شاید محدود کردن عقاب یا birdies.

“من فکر می کنم آن بازی در ماه نوامبر — و من انجام داده ام که در بسیاری از موارد — به ثمر رساند برنده کاملا نمی تواند به عنوان کم به عنوان آنچه که ما در حال استفاده می شود به بیش از چند سال گذشته,” او گفت:.

برنده هنوز هم می شود یک کت سبز و یک عمر معافیت.

استادان نه تنها تعیین یک تاریخ جدید آن پر کردن آن زمینه: 96 بازیکنان صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد تا نوامبر است. چهار بازیکن اضافه شد به میدان بودن در میان 50 بالا در جهان: McDowell, Collin Morikawa, Scottie Scheffler و کریستین Bezuidenhout.

مک داول شد شماره 51 در جهان زمانی که او از دست رفته قطع در خلیج تپه و پس از مسابقات قهرمانی بازیکنان لغو شد, او رفت تا شماره 49. چرا که تعدادی از عوامل که شامل کاهش حوادث بازی بیش از دو سال است. آن را پیچیده است. تلفن تماس نمی شد.

تلفن او زنگ زد 20 دقیقه بعد از اخبار از نوامبر خرما. مک داول دیدم 706 کد منطقه — آگوستا — و عاقلانه جواب داد.

“او گفت: من یک خبر خوب: شما هستیم’ ” گفت: McDowell که آخرین بازی در آگوستا در سال 2016. “من احساس خوش شانس آنها تصمیم به افتخار تاریخ قطع. من هیجان زده به عقب بر گردیم به اول کارشناسی ارشد در در حالی که.”

در حال حاضر او را به صبر و هفت ماه و پس از آن امید گلف رزومه.

“گمان می کنم آن را مانند گرفتن یک دعوت نامه در ماه اکتبر برای مارس کارشناسی ارشد,” او گفت:. “اما آن را هنوز هم خوب در بسیاری از سطوح.”

این باشگاه را تایید کرد یک سنت در یک سال بر خلاف هر گونه دیگر است. برای چهار اضافه شده به این زمینه دعوت در پست الکترونیکی.

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im