داگ فورد آخرین coronavirus به روز رسانی: ‘شما باید نجات جان هزاران نفر’ (متن کامل)

‘اعداد به وضوح نشان می دهد که ما جمعی نجات جان هزاران نفر…اما ما همچنین می دانیم که ما می تواند به توقف در حال حاضر’ می گوید: برتر

دیروز به من گفت شما لیاقت دیدن همان شماره. شما شایستگی این را باید همان اطلاعات من. من خواسته ما مقامات برخی از درخشان ترین ذهن ما به ارائه شما با یک جلسه کامل در مورد آخرین وضعیت. من خواسته کارشناسان ما به شما ارائه با همان جلسه همان اطلاعاتی است که من دسترسی به عنوان نخست وزیر.

من می خواهم برای تشکر از دکتر. اندرسون Donnelly, ویلیامز و قهوه ای. اینها برخی از کارشناسان که در حال کار با ما است و امروز شما شاهد برخی از شدید اعداد. این اعداد استارک و آنها عاقلانه است. آنها یک داستان بگویم. این اعداد داستان انتاریو مبارزه با COVID-19. و واقعیت این است که در اوایل فصل از داستان ما در حال حاضر نوشته شده است. و وجود دارد برخی از چیزهایی که خارج از هر کسی دست.

اما آنچه مهم است این است که پایان داستان ما هنوز به ما. و اگر ما با هم کار کنند ما می توانیم نوشتن آخرین فصل از داستان ما. چرا که این پیش بینی ها, پیش بینی و می توانید آنها را تغییر دهید—با اعمال خود و با اقدامات دولت است.

جزئیات: بنابراین این چیزی است که اطلاعات شفافیت در COVID-19 به نظر می رسد مانند

امروز ما می بینیم که ما می تواند به کاهش این اعداد. ما می تواند به سرعت گسترش و پهن کردن منحنی. اما به عنوان آن می ایستد تا پایان این ماه ما می تواند به عنوان بسیاری از 80,000 نفر در انتاریو ببین با این ویروس وحشتناک. بیش از 1600 نفر می تواند مرده در پایان ماه آوریل است. که 50 یک روز یا دو نفر در هر ساعت. هر یک می تواند خود را برادر و خواهر خود را, شما مادر و پدر و پدربزرگ و مادربزرگ خود را و یا یک دوست. این ویروس می تواند ضربه هر یک از شما یا عزیزان خود را به دلیل این ویروس تبعیض قائل نیست. آن را نمی کند در مورد مراقبت از خود و نژاد و مذهب یا عقیده. از آن مراقبت می کند در مورد سن خود را. هر کسی و هر کس در معرض خطر است.

همه ما باید از خودمان بپرسیم چه چیزی است که هزینه یک زندگی ؟ زندگی ارزش یک پیک نیک در پارک ؟ یک زندگی ارزش رفتن به ساحل ؟ یک زندگی با ارزش چند سرد آنهایی که با افراد خود را در زیرزمین ؟ جواب این است: هیچ. هیچ یک از آن چیزهایی است که ارزش به اندازه یک زندگی است.

پس به هر کس در انتاریو ما نیاز به گوش دادن. ما نیاز به گوش دادن به آنچه که داده ها به ما می گوید. ما نیاز به اقدام است. ما باید این هشدار ها را جدی بگیرند. من نمی توانم این به اندازه کافی استرس. وضعیت بسیار جدی است.

و ما باید درک کنیم که این اعداد نشان می دهد که همه چیز ما تا کنون انجام داده ام همه چیز را ما انجام داده ایم با هم پس از این آغاز کار است. و با تشکر از هر کسی در خارج وجود دارد به گوش دادن به توصیه های ما بهداشت حرفه ای. ماندن در خانه نگه داشتن فاصله خود و انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ این ویروس موجود است.

اعداد به وضوح نشان می دهد که ما جمعی نجات جان هزاران نفر. شما را نجات هزاران زندگی می کند.

اما ما همچنین می دانیم که ما می تواند به توقف در حال حاضر. وجود 1600 در مردم وجود دارد که ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم در 30 روز آینده برای کمک به آنها را ذخیره کنید. دولت آماده است به هر مرحله ممکن است.

و امروز من درخواست شما را به انجام چیزی مشابه به همین. ما در حال حرکت به سرعت به عنوان ما می توانیم و بلافاصله اقدام به عنوان داده ها تغییرات. و امروز ما گام های بیشتری برای صاف منحنی. ما اعلام بسته شدن بسیاری از بخش های اقتصاد.

من می توانم به شما بگویم این بود که هیچ کار آسان است. من می دانم که کسب و کار در حال تلاش برای شناور ماندن از طریق این آب های خشن. اما زندگی بر روی خط هستند. و ما باید از این اقدام nowIt را frustratingly سخت برای به دست آوردن آزاردهنده و دشوار است برای مقایسه و infuriatingly پیچیده به استفاده از نقشه روند.

موثر شنبه, مارس 4th در 11:59 بعد از ظهر ما خواهد بود کارگردانی اضافی در محل کار ، تمام ساخت و ساز صنعتی به جز بحرانی صنعتی ساخت و ساز متوقف خواهد شد و تنها لازم پروژه های زیربنایی مانند بیمارستان ها و حمل و نقل ادامه خواهد داد. هیچ ساخت و ساز مسکونی جدید شروع خواهد شد.

کسانی که چند تا سایت که باز باقی خواهد ماند قرار داده خواهد شد تحت بالاترین سطح از بررسی دقیق امکان پذیر است. ما نگه داشتن پایین آمدن سخت در بازرسی.

ما اضافه شده اند و بیش از 60 جدید بازرسان. ما صدها نفر از بازرسان در هر روز است. در طول هفته گذشته ما را به انجام بیش از 583 بازرسی های ما تعطیل پنج سایت های ساخت و ساز و ما را دریغ نکنید به تعطیل بیشتر به خاطر سلامت و امنیت همه ساکنان انتاریو است من شماره یک اولویت است.

و اگر ما یک قدم عقب ما به طور کامل می تواند درک آنچه که مبارزه با این ویروس وحشتناک است ما هزینه. آنچه در آن هزینه کرده است به ما به عنوان یک استان و به عنوان یک مردم است. ما همه را فوق العاده فداکاری و هیچ یک بیش از ما در خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است. اما هر کس تا به حال به پرداخت قیمت در این جنگ است. زندگی روزانه به زمین را متوقف کند. شرکت ها و کارگران و امرار معاش خود را از دست داده اند. و امروز با تعطیلی ما گفت: اکثریت قریب به اتفاق انتاریو نیروی کار در خانه بمانند.

ما تا به حال به انجام غیر قابل تصور. در طول دو هفته ما شده است به اکثریت قریب به اتفاق از محل های کار در انتاریو است. ما تا به حال به تعطیل بسیاری از اقتصاد ما. ما مجبور به محدود کردن تجمعات عمومی ما تا به حال به ما مدارس ما تا به حال به خودمان جدا, ما تا به حال به انتخاب های دشوار شدید فداکاری.

اما دوستان من وقتی دیدم کسانی که بینی زمانی که من تو را دیدم که چگونه بسیاری از زندگی ما به عنوان یک استان شده اند قادر به ذخیره تا کنون من می دانم که همه ما کار درست را انجام داد. و من می دانم که ما همه می خواهم آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره در یک ضربان قلب. زیرا هیچ چیز با ارزش تر از زندگی است.

پس لطفا این آخر هفته خوب خواهد بود و من می دانم آن را سخت به انجام من می دانم چقدر دشوار است اما لطفا در خانه بمانند. کمک به ما در نوشتن یک پایان برای داستان ما است که ما می توانیم به عقب نگاه کنید که نسل های آینده ما می تواند نگاه و افتخار.

با تشکر از شما و خدا برکت دهد مردم انتاریو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de