داگ فورد تعجب آور به نوبه خود

حداکثر فاوست: قبل از coronavirus ساخته شده راه خود را به کانادا فورد بهترین شناخته شده برای رهبری یک دولت است که می تواند بهترین توصیف به عنوان آشغال آتش مجاور

حداکثر فاوست یک نویسنده مستقل و سردبیر سابق از نفت آلبرتا مجله.

این بیماری همه گیر کوروناویروس تولید کرده است بسیاری از نتایج غیر منتظره از میت رامنی آغوش جهانی پایه درآمد برای بریتنی اسپیرز خواستار اعتصاب عمومی و توزیع مجدد ثروت است. اما چند شده اند تعجب آور تر از داگ فورد تحول از یک کربن-مالیات نفرت مجوز-صفحه بی مهارت برتر به الهام بخش رهبر ملی. آن را به قرض گرفتن یک واژه از کشتی حرفه ای (یک فرم هنری است که بیشتر مشترک با سیاست از برخی ممکن است می خواهم به اعتراف) بزرگترین babyface به نوبه خود در کانادا تاریخ سیاسی—و آن را به خوبی ممکن است در نهایت صرفه جویی در فعالیت سیاسی خود را.

قبل از coronavirus ساخته شده راه خود را به کانادا فورد بهترین شناخته شده برای رهبری یک دولت است که می تواند بهترین توصیف به عنوان آشغال آتش مجاور. در آن سال اول فورد PC دولت تعریف شده بود توسط یک cronyism رسوایی که شامل رئیس سابق خود را از کارکنان و یک تن-ناشنوا رویکرد به بودجه کودکی اوتیسم درمان است که تنها در خدمت به بسیج یک ارتش از پدر و مادر عصبانی در برابر آن. سال دوم خود را شروع نمی شود خیلی بیشتر auspiciously به عنوان baby-faced وزیر آموزش و پرورش برداشت و مبارزه با استان معلمان و اتحادیه خود را که نگاه به رهبری نسبت گسترده اعتصاب.

فورد دولت ممکن است آن رسیده اند نادر زمانی که مشخص شد آبی جدید-در-آبی پلاک که آن را معرفی کرده بود به جای موجود سفید آنهایی که نمی توانستم در شب دیده می شود (هیچ مشکل کوچک برای استان افسران پلیس در میان افراد دیگر). و به یاد داشته باشید: فورد خانواده آن استخوان در کسب و کار برچسب تاسف باری طنز که مخالفان خود نبودند خجالتی مورد اشاره کرد.

بیشتر: برتر داگ فورد آخرین انتاریو coronavirus خبر: تصویری زنده

زمانی که کروناویروس اولین بار در کانادا و فورد تشویق مردم به ادامه با شکستن بهار خود قصد دارد آن نگاه به عنوان اگر او را قابل پیش بینی هش از استان خود را پاسخ. سپس به عنوان اگر توسط سحر و جادو های مبارز و مستعد خطا برتر جایگزین شد متفاوت داگ فورد—که پیش بینی شده بی تردید ساکت و آرام, صلاحیت و نجابت است. او خود را ستایش فدرال همکاران کار خود را و آن را روشن است که آنها در این کار با هم. و زمانی که یک خبرنگار در خدمت یک فرصت روز دوشنبه برای او به سنبله سیاسی والیبال در اتاوا دادگاه درخواست در مورد قریب الوقوع افزایش فدرال مالیات بر کربن او اجازه دهید آن را رها و به جای تماس با معاون نخست وزیر Chrystia Freeland “مطلق قهرمان است.”

که نیست. زمانی که فورد که با بررسی تماس های تلفنی از ترکیبات در برابر مشاوره و سیاسی خود کارکنان باد است که یک انتاریو پزشکی شرکت عرضه شد اهدای 90,000 ماسک برای بیمارستان ها در استان او شخصا سوار به انبار خود را در مرخم و لود آنها را بر روی کامیون خود را—و آیا کسی نگو. و در حالی که هیچ کس در حال رفتن به اشتباه فورد مالی دست و دل باز او را کشیده و کمر خود دولت را تلاش برای کاهش هزینه ها در بخش عمومی. “من عاشق محافظت از هر کسی که کار نمی کند به آنها وام مسکن به پرداخت اجاره پرداخت,” او گفت. “من نمی راحت با تخمگذار استان خط مقدم مردم است.”

جیسون کنی از سوی دیگر به نظر می رسد بیش از راحت با این ایده. پس از همه, آلبرتا برتر امضا کردن در این تصمیم توسط وزیر آموزش و پرورش به طور موقت قطع کمک های مالی برای 25,000 دستیاران آموزشی و کارکنان پشتیبانی خواهد کرد که آنها را از شغل و بر روی دولت فدرال بیکاری رول. این است که کنجکاو استراتژی برای کسی که هنوز بسته دولت فدرال به قید وثیقه از خود استان را در بخش نفت و گاز و این یکی که موجب زوزه از خشم و انزجار در آلبرتا به عنوان به خوبی. اما کنی ساخته شده سیاسی خود را حرکت در اطراف خشم بسیاری از بهره احساس نسبت به اتاوا و او تا کنون نشان داده شده واقعی تمایل به تغییر این استراتژی. در واقع اگر دولت فدرال نمی آیند تا با یک شوک و ترس نجات بسته برای بخش انرژی این احتمال وجود دارد که او به مطبوعات این مورد حتی سخت تر است.

اگر چیزی وجود دارد که می تواند ذهن خود را تغییر دهید ممکن است داگ فورد اختراع مجدد به عنوان جزئی قهرمان ملی. او حتی دریافت ستایش درخشان به تازگی از تورنتو استاریک کاغذ نیست که دقیقا در کسب و کار توزیع ستایش دیگران به سیاستمداران محافظه کار: “در میان یک بحران میان کمبود و رنج تسکین است که فورد زده لحن صحبت می کند که به همه ساکنان انتاریو,” مقاله نویس مارتین Regg کوهن نوشت. “اعتبار او را برای بهترین بودن لیگ برتر او می تواند زمانی که خود را در استان نیازهای او بیشتر است.”

این است که هیچ تضمینی برای انتخاب مجدد ، وینستون چرچیل به چالش افزایش یافت, نرخ لحظه ای در طول جنگ جهانی دوم بود و بی درنگ ریخته با بریتانیا رای دهندگان تنها دو ماه پس از آن در سال 1945 به پایان رسید. اما دولت بود که careening نسبت به انتخابات فاجعه و رای گیری در پشت یک رهبر حزب لیبرال انتاریو که از ماه ژانویه در حال حاضر دارای یک شانس واقعی در برنده شدن در دور دوم. هرگز اجازه دهید آن را می شود گفت که وجود ندارد دوم در عمل به سیاست در کانادا.

اطلاعات بیشتر در مورد داگ فورد:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de