خوب بقیه کانادا در اینجا که در آن ما در حال در در انتاریو در حال حاضر: من فکر می کنم من باید به شما غیر روحانی از زمین در مورد هر یک از شما برنامه ریزی در بازدید از ما در این تابستان.

اول, اگر شما بسته تا kiddies برای یک سفر جاده ای شما رانندگی بیش استانی مرزی گذشته ما “برای کسب و کار باز” تابلوهای تبلیغاتی. اینها نشانه برتر داگ فورد ساخته که انتاریو و منتخب محافظه کاران به قدرت در چه نظرسنجی شماره در حال حاضر نشان می دهد چیزی بود که از یک مختصر انتخاباتی پرت (لیبرالها بودند لعنتی به نزدیکی فراموشی که در انتخابات اما با وجود اینکه رهبر آنها ظهور کرده اند حق بازگشت Weeble مانند) که احتمالا باید اقامت در وگاس.

وجود ندارد بسیار تنهاتر یا غمگین از کسانی که “برای کسب و کار باز” نشانه هایی که ظاهرا طراحی شده بر روی این اصل است که هیچ چیز را تشویق می کند به سرمایه گذاری در یک استان کاملا مانند ملالت. اینها نشانه هایی از خالی, spooky استان است که فضای زندگی خود را برای یک دلیل. این علائم چشم اجتناب از شما در یک مهمانی در خانه. این علائم را ندارد اعتماد به نفس کسب و کار می گویند “این جایی است که من می خواهم به راه اندازی فروشگاه.” این علائم را به یک کسب و کار نگاه عصبی در تلفن خود را و می گویند “اوه من فکر می کنم که من بارگذاری.” این نشانه ها مالیات دهندگان بودجه های کنار جاده ای غمگین Facebook وضعیت.

لطفا مطمئن شوید که فرزند شما یک تازه رنگ آمیزی کتاب زمانی که شما رویکرد این علائم. شما نمی خواهید خود را “آنچه من در تعطیلات تابستان من” و nbsp ؛ مقاله به عنوان خوانده شده, “درگذشت کمی داخل.”

جزئیات: ‘باز برای تمسخر’: داگ فورد پلاک شعار مسابقه

نشانه ها قدیمی هستند اما ما باید برخی از اخبار در انتاریو و من فکر می کنم آن را بزرگ. این ماه, Ontario راه اندازی جدید خودرو پلاک و چه جالب در مورد این صفحات جدید است که آنها را نمی توان به عنوان خوانده شده در شب و یا در نور روشن است. درست پس از غروب آفتاب و یا زمانی که در چراغهای جلو—به عنوان اتفاق می افتد به یک بیچاره پلاک—این صفحات انجام یک وظیفه یک پلاک است به طور سنتی طراحی شده است به انجام.

برای روز بعد از این طراحی ظاهری نقص بود اشاره محافظه کاران گیر توسط صفحات خود را. روز سه شنبه وزیر دولت و خدمات مصرفی لیزا تامپسون اصرار داشت که هیچ مسائل وجود دارد با صفحات جدید است که او گفت: “در واقع بسیار قابل خواندن است.

“من مطمئن هستم که هر کس امروز در اینجا با من موافق باشید از صمیم قلب که وضعیت موجود, پوسته پوسته شدن پوست و لیبرال صفحات”—آنهایی که غیر از حرکت تولید به 3M که دولت فعلی را نگه داشته و در حال یکسان به نسخه آورده و در زیر مایک هریس دولت محافظه کار—”بودند نه یک گزینه به چوب با.”

“ما از طریق یک آزمایش دقیق برنامه با ما سهامداران به اطمینان حاصل شود که صفحات جدید برای انتاریو با دوام هستند کاملا منعکس کننده اطلاعات کلیدی است که نیاز مردم به دیدن” تامپسون گفت.

هیچ مول می تواند نظر خود به شایعه دخالت در این تست. اگر چه به طور عادلانه به وزیر, نشانه, در حالی که آنها ممکن است منعکس کننده مقدار اطلاعات, آیا به اندازه کافی منعکس کننده نور است که کارشناسان در حال حاضر توصیه به هر کسی که رانندگی پشت یک وسیله نقلیه ثبت شده در انتاریو پوشیدن مناسب عینک محافظ.

نه انسان و نه ماشین می تواند امید به جزئیات شخصیت ها در صفحات جدید. این کمک های مالی خودرو در سطح گمنامی معمولا در نظر گرفته مطلوب در یک وسیله نقلیه رفت و آمد در 100 کیلومتر یا بیشتر. در واقع پلیس در میان برای اولین بار به ابراز نگرانی در مورد صفحات. به عنوان غریب به عنوان نیاز به افسران برای برگزاری پلاک بیش از یک شمع به فاش کردن راز جوهر هر زمان آنها را به یک ترافیک بلیط صدا ممکن است به نظر می رسد آنها واقعا به دنبال یک عنصر از رمز و راز بود اضافه شده به این بخش از کار خود را.

دفعات بازدید: این طرح برای نجات داگ فورد منفور لیگ برتر

متکلمان در حال حاضر با عصبانیت بحث که آیا یک گناه مرتکب شده در یک وسیله نقلیه را با نصب یکی از جدید پلاک قابل مشاهده است به خدا.

صفحات آبی, آبی بسیار محافظه کار با حروف سفید در یک پس زمینه آبی رنگ. وجود دارد بی معنی و تصادفی چرخش چیز در جریان است. این تصور که کسی (که واقعا دوست دارد به رنگ آبی) است absentmindedly اجرای یک غلتک رنگ خود را پلاک اما احتمالا در نظر گرفته شده است به تصور “پویایی.”

من نمی گویم هر پلاک در انتاریو است که یک حزب محافظه کار پیشرو انتاریو, کمپین امضای اما اگر من تو را دیدم یکی گیر کرده به همسایه چمن, من می خواهم فرض کنیم که AGHT 784 تا به حال حمایت کامل خود را و که AGHT 784 برخی بسیار تاسف نظرات در مورد قدرت باد و اد.

در روز پنج شنبه این حزب را در مورد چهره های حزبی صفحات آنها در خدمت به استان است. “در حال پلاک یک مشکل ؟ کاملا” محافظه کار خانه رهبر پل Calandra به خبرنگاران گفت: در حالی که گفت که زمان پلاک نمی خواهد کشیده می شود از سرویس انتاریو مراکز و “هنوز هم در حال صادر شده است.

“ما در حال کار با 3M [که تولید هر دو صفحات جدید و ظاهرا ضرب ناقص مدل قدیمی تر] برای حل این مشکل هر ورق که در خارج وجود دارد را باید جایگزین او گفت:” و در یک نگاه این خواهد بود که یکی در یک سری از داگ فورد خود صاحب. آن را وسوسه انگیز به فایل این قسمت در کنار اجباری در درد از جریمه های سنگین ضد مالیات بر کربن پمپ گاز که برچسب پوست کنده اگر شما به آنها نگاه یا نگاه آنها به طور معمول و یا با دقت برطرف نگاه خود را.

این محافظهکاران انتاریو اوتیسم برنامه سزاوار تنها به نورد از یک دلقک و معلمان دست به اعتصاب زدهاند. حداقل $231 میلیون دلار صرف شده است لغو 800 پروژه های انرژی تجدیدپذیر. این دولت از دست داد $42 میلیون فروش علف هرز که فکر می کنم علف های هرز و پوستر خواهد بود که دو چیز داگ فورد می تواند مدیریت کند اما این صفحه افتضاح واقعا یک شکست ؟

زمانی که وزیر از دولت و خدمات مصرفی بیل واکر اعلام کرد صفحات جدید در ماه آوریل گذشته, او گفت:, “ما در حال تجدید پلاک و گواهینامه رانندگی به دلیل آن را نشان دهنده چگونه ما در حال تجدید کل ما رویکرد به دولت” و هنگامی که شما به آن نگاه کنید که راه این دولت در نهایت با یک گل در خانه اجرا کنید.

هنگامی که شما را در درک که هدف از این پلاک بود و هرگز در واقع برای شناسایی وسایل نقلیه و یا خود را صاحب همه چیز متفاوت به نظر می رسد. هنگامی که شما متوجه است که این صفحات طراحی شده بودند تنها به تجسم محافظه کار حکومت تحت داگ فورد و سپس به طور کامل غیر ضروری به طور کامل قابل اجتناب غیرقابل توجیهی از رقم را رد کرده و کاملا خود وارد قتلگاه ما شاهد شروع به نگاه مانند نزدیکی-نابغه است.

این صفحات کاملا نشان دهنده چگونه داگ فورد دولت “تجدید” آن “کل رویکرد دولت” به عنوان تنها چیزی که لازم نیست انجام می شود که الهام گرفته از تمسخر است که ما هزینه های زیادی از پول است که ما با آنها گیر کرده در حال حاضر که ما واقعا نیاز به تعویض. این نادر است که هر دولت-راه اندازی پروژه می رود بدون دردسر مثل این یکی.

من عذر خواهی داگ فورد شما آن را به میخ.

بیشتر TABATHA SOUTHEY:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im