دکتر Fauci است نه قهرمان و نه تبه کار بهداشت عمومی

برای منتقدان خود را, Dr. Anthony Fauci سمان وضعیت خود را به عنوان راسپوتین از بهداشت عمومی با سنا شهادت روز دیگر.

موسسه ملی سلامت رسمی به آرامی اما بی شک زده تن های مختلف از رئیس جمهور تهمت درآمد سوئیس از رادیو, نشان می دهد بحث میزبان و فاکس نیوز مجریان و همچنین دامن زدن به خشم از #FireFauci claque در توییتر.

اگر چه Fauci هر گفته است که در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفت و با همان مراقبت به اظهارات پاپ کلمات او نیست دقیقا زمین بسیار مخربی. او گفت که اگر بی دقتی reopenings “ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع است.” آیا کسی شک این امکان ؟

نه جدی کسی استدلال می کنند که هیچ خطرات برای بازگشایی تنها که برخی از سطح از خطر است که ارزش مصرف برای شروع به سهولت اقتصادی این کشور فاجعه.

Fauci مهم صدا در این بحث اگر تنها یک صدا. او نه نامردان اداری متفکر تحمیل اراده خود بر کشور است که مخالفان او در سمت راست او را به بود یا فیلسوف-پادشاه در انتظار است که خود را بوستر در سمت چپ باد او را به. او به سادگی یک اپیدمیولوژی کسی است که به ارمغان می آورد قابل توجهی از تخصص و تجربه به این جدول اما در پایان روز تمرکز خود را به ناچار و به درستی کاملا باریک.

این است که چرا این گو برای Fauci منتقدان می گویند که او با تمرکز بر این بیماری بالاتر از همه چیز. این مثل این است که گفت: این اداره بیش از حد مصرف می شود با پیدا کردن فرصت های کسب و کار برای شرکت های آمریکایی و یا رئیس مشترک عملیات ویژه فرماندهی ناسالم وسواس با کشتن تروریست ها است. چه چیز دیگری را که قرار است انجام دهید ؟
به عنوان یک نژاد اپیدیولوژی تمایل به تمرکز در بدترین حالت. آنها نمی خواهند به اشتباه و کمک به برخی مرگبار پاتوژن گرفتن سست زمانی که کل کار را به نگه داشتن که از اتفاق می افتد. بنابراین, آنها به طور طبیعی محتاط. این هم همان است که باید باشد. شما احتمالا نمی خواهید یک ریسک اپیدمیولوژی بیشتر از شما می خواهید بسیار خلاق پاکت فشار حسابدار.

به این دلایل شما را انتخاب نمی کند یک اپیدمیولوژی به اجرا در کشور خود و یا. و Fauci نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است به طور کامل undomesticated در کاخ سفید است. این ایده است که او در حال حاضر به عنوان برخی از حامیان او این مفهوم را میرسانند شده است و مادرش مورد آزار واقع شدند و یا در غیر این صورت دستکاری شده توسط خفیف ادب نزدیک به 80 سال از دکتر bonkers. دلیل تهمت صادر شده خود را خاموش ارشاد بود که چشم انداز غیر قابل کنترل گسترش ویروس خیلی خطرناک به تامل.

پس پوپولیستی منتقدان از خاموش شدن ناگهانی نمی خواهید به انتقاد از تهمت, اجازه دهید به تنهایی می گویند که آنها فکر می کنم او منفجر یکی از مهم ترین تصمیمات ریاست جمهوری خود آنها تمرکز خود را از خشم بر مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به جای.

در توجه ارز بین ایالت و سناتور ” رند پل سناتور کنتاکی و Fauci در سنا شنوایی هر دو حق داشتند. سناتور. پل بدیهی است که درست است که ما نباید بالا بردن یک نفر به عنوان قدرت که همه تسلیم و Fauci درست بود که او یک دانشمند است که حتی نمی سعی کنید برای مشاوره در امور خارج از خود ambit.

بخشی از حق خصومت به Fauci است قابل فهم واکنش به ترقی خواهان قرار دادن او بر روی یک پایه. نظرات خود را باید جدی گرفته شود اما آنها نمی تواند تعیین کننده.

اگر تهمت واقعا آتش Fauci برخی دیگر meddlesome, اپیدمیولوژی ظهور کرد و به زودی به اندازه کافی. اگر Fauci وجود ندارد, ما می خواهم که به اختراع او.

ریچ لوری سردبیر ملی نقد و بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im