دکتر جیمز Maskalyk در گفتگو با پل ولز: Maclean زنده پخش

دکتر Maskalyk که شیوه های طب اورژانس و تروما در تورنتو سنت مایکل در بیمارستان به اشتراک گذاشته شده خود را از چشم انداز منحصر به فرد در COVID-19 شیوع

برنده جایزه Maclean ارشد نویسنده Paul چاه نشستم با دکتر Maskalyk خود را به عنوان مهمان در آخرین maclean’s زندگی می کنند. دکتر Maskalyk یک پزشک و نویسنده هر دو کتاب پرفروش بین المللی شش ماه در سودان: یک دکتر جوان در یک جنگ زده ایجاد کرد و اخیرا به زندگی در طبقه همکفکه برنده بزرگترین کانادا غیر داستانی جایزه ادبی.

دکتر Maskalyk شیوه های طب اورژانس و تروما در سنت مایکل در تورنتو-داخلی-بیمارستان شهرستان است. او به تازگی به دست آورد رسانه های اجتماعی بد نامی را از طریق مراقبه هدایت جلسات او ارائه می دهد در Facebook Live. او را چشم انداز منحصر به فرد در COVID-19 شیوع در maclean’s زندگی می کنند. سازمان دیده بان پخش کامل این گفتگو را در بالا.

هفته گذشته او نشستم برای بار دوم با Alberta برتر جیسون کنی. در اوایل این ماه او نشستم با خواننده و ترانه سرا استیون صفحه. در فوریه پل چاه نشستم با دنیس مورد پائولا و جین سایمونز بوجود آورده. در ماه دسامبر گذشته او نشستم با رهبر بلوک کبکی ایو-François Blanchet. در ماه نوامبر او نشستم با اقیانوس اطلس نویسنده David Frum. در مه, او نشست بین المللی رئیس جمهور از پزشکان بدون مرز جوآن لیو. در ماه آوریل او نشستم با بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz. در ماه مارس او نشستم با Inuit Tapiriit Kanatami جمهور Natan Obed. در ماه فوریه او نشست با سفیر کانادا به ایالات متحده آمریکا دیوید MacNaughton. در ماه دسامبر گذشته او نشستم با نخست وزیر سابق ژان Chrétien. در ماه نوامبر گذشته او نشستم با Alberta برتر راشل Notley. در ماه اکتبر او در گفتگو با مشهور هنرمند کانادایی Edward Burtynsky. در ماه سپتامبر او نشستم با نخست وزیر جاستین ترودو. در ماه ژوئن او نشستم با جین Philpott وزیر بومی خدمات. در مه, او نشستم با جیسون کنی, رهبر آلبرتا متحد حزب محافظه کار. در ماه آوریل او نشستم با کتی Telford, رئیس ستاد نخست وزیر جاستین ترودو. در ماه مارس او نشستم با رهبر محافظه کار اندرو Scheer. و در ماه فوریه او نشستم با رهبر NDP Jagmeet سینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de