در حالی که آمریکای لاتین آکادمی آمد سهشنبه شب شهر بوستون لیگ هاکی قهرمانی به عنوان یک مورد علاقه روشن برای پنجمین دوره متوالی به عنوان وجود دارد بدون در نظر گرفتن O’Bryant به آرامی و با توجه به باریک دو هدف در حاشیه اژدها ‘فصل به طور منظم برنده شوید.

پس از کمی نا امید کننده شروع لاتین آکادمی در نهایت نورد گرفتن دو هدف هر کدام از برندان ساقی و Aidan Farley در یک 8-0 برنده شدن در ماتیوز عرصه نگه می دارد که تاج با اژدها در حال حاضر 11-6-2 با یک بازی در سمت چپ قبل از تقسیم 3 شمالی مسابقات است.

“ما بچه ها بگویید هر زمان که شما در حال بازی برای یک قهرمانی شما بدیهی است که می خواهید به بازی را به نفع خود و شما می خواهید برای ادامه به ساخت برنامه” گفت لاتین آکادمی مربی پاتریک Mudie. “بیشتر توجه شما را به این برنامه بیشتر کودکان و نوجوانان می آیند و بهتر است شما در دراز مدت است.”

از دست دادن علائم نهایی BCL بازی ببر ” نیمکت O’Bryant مربی جو Natola که 15 سال تصدی را نمی توان اندازه گیری در برنده و ضرر و زیان اما با مقدار زیادی از بچه ها او قادر به ارائه یک تجربه مثبت برای یک مشکل هاکی محیط زیست است.

“این یک چالش تمام 15 سال ساخت مطمئن شوید که من تا به حال به اندازه کافی بازیکنان مطمئن شوید که من تا به حال به اندازه کافی بازیکنان با کیفیت, اما آن را بسیار پرارزش به این بچه ها یک خروجی به بازی گفت:” Natola. “سرگرم کننده است, اما شما باید بدانید که زمانی که به آنها آویزان و از آن زمان به چسبیدن به آنها را.”

دروازه بان دیلن Stegemann سعی O’Bryant (3-16) در آن اوایل ساخت 20 از 33 موجب صرفه جویی در اولین دوره تنها شمارش آمدن از ساقی 1:24 در.

اما یک شکست بد باز floodgates در یک سوت پر دوم — هشت مجازات نامیده می شدند پس از اژدها شروع به آن را در یک بازی قدرت — به عنوان یک Farley شات منحرف کردن یک اسکیت در جلو و پنج سوراخ فقط 36 ثانیه به دوره

ایامون Vraibel ساخته شده آن را 3-0 کمی بیش از یک دقیقه بعد و اژدها زده دو بار در هفت ثانیه دیر در این بند برای 5-0 لبه اول Farley سپس باتلر.

لاتین آکادمی کردم سه مطلب در سومین کردن پشتیبان گیری دروازه بان اندی شیه که تبرئه خود را به خوبی با نه موجب صرفه جویی پس از اینکه نام خود را برای اولین بار تیم اول دانشگاه یا دانشکده وظیفه زمانی که Stegemann کردم 10 دقیقه سوء با Guerard رایان فرنهم و لیام اسمیت گرد کردن به ثمر رساند.

اندرو Sahatjian 20 ساخته شده موجب صرفه جویی در به امن shutout لاتین آکادمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im