درو کندال سهام جذب سفر با پدر پیت

پیت کندال سعی کردم به آن را بازگشت به بوستون کالج فارغ التحصیلان ورزشگاه پس از او طرفدار فوتبال حرفه ای به پایان رسید به عنوان اغلب به عنوان او می تواند و بیشتر وقت او به ارمغان آورد به همراه سه فرزند خود را.

او جوانترین پسر خود جلب کرد, به یاد بازدیدکننده داشته است مکرر به آن محدوده در یک بعد از ظهر شنبه — آن را احساس مانند یک خانه دوم. در یکی از سفرهای به دانشگاه چند سال پیش کشید زود از خواب بیدار شد و آماده کردم به آشنا ماشین سواری با پدرش.

اما برای این دیدار آن بود که پیت که برچسب زدن همراه است.

درو 6-پا-4, 255 پوند junior چپ گارد برای نجیب و Greenough بود فقط شروع به جلوه های ویژه گرافیکی را به مشخصات بالا, کالج, فوتبال, چشم انداز, سپس, و او شروع به خود را استخدام با آن سفر به سال قبل از میلاد — که در آن ستاره دار پیت از 1992-95 — آغاز شده و همان مسیر پدر خود را هنگامی که سفر.

“این بسیار هیجان انگیز” درو گفت. “من به نوعی می دانست که این رفتن به شروع از فرآیند استخدام و همه چیز. این فقط یک خنک لحظه ای برای به اشتراک گذاشتن با پدرم و رفتن به مدرسه که در آن او ساخته شده یک نام برای خود.”

درو استخدام گسترش یافته است. او پس از به دست آورده ارائه بورس تحصیلی از قدرت-5 کنفرانس مدارس مانند میشیگان واندربیلت دوک و ویرجینیا, در میان دیگران.

با توجه به استخدام 24/7 خدمات ورزشی کامپوزیت های نورول ساکن است به عنوان رتبه برتر دانشگاهی استخدام در دولت برای کلاس ششم سراسر کشور در موقعیت خود. بسیار وجود دارد که همراه با نشاندار بسیار تبلیغ چشم انداز کشید و خدا را شکر که او می تواند به نوبه خود به پدر خود برای راهنمایی در هنگام مرور یک فرآیند دشوار است.

“او قطعا یک کمک بزرگ گفت:” به خود جلب کرد که امیدوار به ایجاد یک تعهد تصمیم اواخر تابستان. “او به من کمک بسیاری در طول راه آموزش من همه چیز را او می داند.”

پیت دارای مازاد از دانش او می تواند انصراف خود را به پسر. پس از یک standout در ویلیامز اسقف اعظم پیت سرآمد در خط حمله برای عقاب بود و به نام به همه بزرگ شرق, کنفرانس, اولین تیم او در فینال دو فصل است.

سپس او تبدیل شد در دور اول انتخاب توسط Seattle Seahawks در سال 1996 پیش نویس NFL که لگد 13 سال کار حرفه ای است که همچنین شامل متوقف می شود با آریزونا کاردینالز جتز نیویورک و واشنگتن ردسکینز.

بسیاری از پدران به رخ کشیدن پیت فوتبال تجربه اما او تلاش می کند تا از تداخل با پسرش, استخدام ارائه می شود یک منبع ارزشمند که بر نامیده می شود.

“من برای او خوشحال است چرا که او خوشحال با این روند و جایی که او با آن” پیت گفت. “من می توانم بچه ها من هر بیشتر یا کمتر که آیا آنها تصمیم به بازی فوتبال و یا دنبال یکی دیگر از شور و شوق است.”

پیت نیز می خواهد به خود جلب کرد به فکر می کنم فراتر از فوتبال است. پیت بر دانشگاهیان به پسرش نیست و سعی دارد به خود جلب کرد به حضور در مادر آلما خود را که نیز که در آن درو مادر میشل رفت.

اما برای جلب کرد که چندین جذب سفر در حال حاضر به قبل از میلاد و به تازگی آشنا شدم با مربیگری کارکنان led توسط جف Hafley وجود دارد یک جذبه به حمل در مدرسه شهرت تولید نخبگان linemen توهین آمیز.

“این قطعا یکی از گزینه های بالا” به خود جلب کرد گفت: “اما من در تلاش نیست که پدرم میراث تواند یک عامل بزرگ در آن بیشتر از یک عامل مثبت نسبت به یک عامل منفی برای اطمینان حاصل کنید.”

آشکار است که چرا برخی از کشور بالا دانشگاهی, فوتبال, برنامه ها نشان داده اند علاقه جوانترین کندال. او دارای یک ترکیب نادر از اندازه قدرت و ورزشکاری که او به نمایش در برابر BB&N در این فصل با تنه زدن خاموش دفاعی lineman و با نگه داشتن تیم خود را در حال اجرا به عقب 35 متری پایین درست قبل از اینکه به طور آهسته از مجازات بلوک.

پیت تصدیق میکند که درو برتر ورزشکار, اما همچنین می بیند در میان بسیاری از ستارگان ویژگی های بی امان موتور که او با بازی به عنوان به خوبی.

“او یکی از بهترین ورزشکاران در این تیم گفت:” اشراف مربی Panos Voulgaris. “این چیزی است که مجموعه او از هم جدا است او ورزشکاری خود انعطاف پذیری خود را انفجاری و درک خود را از بازی فوتبال است.”

به خود جلب کرد همچنان به دنبال پدر خود را جای پای او اطمینان داشتن سابق NFL lineman در پدر خود را در کنار او.

و آن را ممکن است یک احساس و حتی بهتر برای پیت به دیدن شور و شوق خود را شعلهور در درو به عنوان دو بزرگ شده اند و نزدیک با رفتن را از طریق این تجربه مشترک است.

“این فقط به من این شانس را به اطراف او و رعایت او را نه تنها از نزدیک اما در فاصله” پیت گفت. “فوتبال یک بخش بزرگ از زندگی خود را پس از آن پاداش برای من به عنوان یک پدر به بخشی از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im