5 دقیقه پیش

دو گروه مواد مخدر موفق به جلوگیری و یا کاهش سرعت کاهش روانی در یک مطالعه افرادی که عملا به مقصد به توسعه بیماری آلزایمر در سن نسبتا جوان به دلیل نادر ژن معایب.

نتایج روز دوشنبه اعلام کرد یکی دیگر از ناامیدی برای این رویکرد است که دانشمندان با تمرکز بر سال ها تلاش برای حذف عنوان یک پروتئین است که می سازد تا در مغز افراد مبتلا به آلزایمر به علت زوال عقل است.

“در واقع ما حتی نمی دانیم اما آنچه که این داروها را” در اصطلاح از بین بردن پروتئین که به دلیل نتایج آن هنوز در حال تجزیه و گفت: رهبر مطالعه دکتر راندال Bateman در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس ،

اما پس از پنج سال به طور متوسط هدف اصلی از این مطالعه ملاقات — مردم در هر کدام از این داروها به ثمر رساند در مورد همان در تفکر و حافظه آزمون به دیگران داده شده با دارونما درمان است.

بیش از 5 میلیون نفر در ایالات متحده بیشتر و میلیون ها نفر در سراسر جهان به آلزایمر است. داروهای کنونی تنها به طور موقت علائم بیماری و نه تغییر این دوره از این بیماری است.

در این مطالعه solanezumab توسط Eli Lilly & Co., و gantenerumab توسط سوئیس داروسازی Roche و ایالات متحده خود را شرکت تابعه Genentech. هر دو دارو به نتایج ناامید کننده در برخی از مطالعات قبلی اما دوز در این بازه زمانی چهار تا پنج برابر بیشتر و محققان امیدوار بود که ثابت بیشتر موثر است.

این مطالعه با بودجه ایالات متحده موسسه ملی پیری انجمن آلزایمر و برخی از پایه.

این شامل حدود 200 نفر در ایالات متحده و اروپا و جاهای دیگر با نقص در یکی از سه ژن.

“اگر شما یکی از این جهش های ژنتیکی شما تقریبا تضمین شده است برای دریافت آلزایمر” به طور معمول در 30s و 40s و 50s گفت: دکتر اریک McDade مطالعه دیگری رهبر در دانشگاه واشنگتن.

افرادی مانند این حساب تنها در حدود 1% موارد آلزایمر, اما مغز خود را با تغییرات و علائم شبیه به کسانی که دچار این بیماری در سنین بالاتر است. که می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای آزمایش درمان های بالقوه است.

“ما می دانیم که هر کس مریض و ما می دانیم درباره چه زمان است که” در زندگی خود Bateman گفت.

اکثر شرکت کنندگان در مطالعه در حال حاضر نشانه های مضر پروتئین در مغز خود را حتی اگر آنها هیچ علائم در هنگام مطالعه آغاز شده است.

قرار داده شد و هر یک از gantenerumab شات یک چهارم از solanezumab یا نسخه های جعلی از این درمان هر چهار هفته. داروهای ساخته شده تفاوت در ترکیب نمره از چهار حافظه و تفکر آزمایش در مقایسه با دارونما درمان است.

عوارض جانبی اعلام نشده اما “هیچ گونه شواهد مربوط به مواد مخدر و میر در محاکمه” McDade گفت.

جزئیات داده خواهد شد در یک جلسه پزشکی در ماه آوریل است.

Solanezumab در حال آزمایش است در مطالعه دیگری برای دیدن اگر آن را می تواند کاهش سرعت از دست دادن حافظه در افراد مبتلا به آلزایمر.

Gantenerumab همچنین در حال آزمایش دو دیگر بزرگ آزمایش است که انتظار می رود به نتایج در دو تا سه سال است.

این معلوم نیست که آیا این نتایج را تحت تاثیر قرار خواهد ديد aducanumab یکی دیگر از داروی آزمایشی که سازندگان آن می گویند می توانید حذف مضر پروتئین و آهسته کاهش روانی. نتایج جستجو بر روی آن مخلوط شده اند و شرکت ها گفت: آنها به دنبال خواهد فدرال تصویب آن را به زودی. کمبریج ماساچوست بر اساس Biogen در حال توسعه آن را با یک شرکت ژاپنی ایسای Co. Ltd.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im