Dubai Expo 2020 نمایشگاه جهانی به تعویق افتاد اکتبر 1 2021

توسط JON GAMBRELL

دبی, امارات متحده عربی (AP) — دبی Expo 2020 نمایشگاه جهانی خواهد شد به تعویق افتاد Oct. 1, 2021, جدید کروناویروس همه گیر پاریس بر بدن در پشت حوادث روز دوشنبه گفت:.

این خبر توسط دفتر International des Expositions آمد تنها چند ساعت بعد از پلیس در کویت پراکنده آنچه که آنها به عنوان یک شورش رشته مصریان قادر به بازگشت به خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر. شورش شد و اولین گزارش از نشانه های ناآرامی را از منطقه جمعیت وسیعی از کارگران خارجی که از دست داده اند شغل خود را در طول بحران.

دبی یک sheikhdom در امارات متحده عربی است, شرط میلیاردها دلار در نمایشگاه اکسپو 2020 به جوانی از سر گرفتن آن مشکل اقتصاد است. پس از همه گیر مبتنی توسط پرواز در مسافت های طولانی آن حامل امارات و اختلال آن در بازار املاک و مستغلات دبی شده است به دنبال به تاخیر انداختن این رویداد تا سال آینده.

کشور متعلق به اداره شده بود رای گیری در مورد درخواست تاخیر روز با شمارش نهایی انتظار می رود در پایان ممکن است. روز دوشنبه این اداره گفت: لازم است دو سوم از کشورهای جهان در سازمان رای داده بودند را به تصویب تاخیر معنی آن خواهد بود اعطا شده است.

دفتر اجرایی کمیته رای به اتفاق آرا در ماه آوریل به این پیشنهاد که رویداد را ببینید اجرا از اکتبر. 1, 2021 تا 31 مارس سال 2022.

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم رئیس و مدیر عامل شرکت امارات که همچنین خدمت در دبی نمایشگاه کمیته استقبال, اعلام, در بیانیه ای.

“ما خدا را شکر به کشورهای عضو خود را برای ادامه تعهد به کمک به یک نمایشگاه جهانی در دبی است که نقش محوری در شکل دادن به پست ما-همه گیر جهانی در زمانی که از آن خواهد شد بیشتر مورد نیاز است” شیخ احمد گفت.

این آسمان خراش نکردم شهرستان موفق به کسب حق میزبانی این رویداد در سال 2014. کمک کرد که افزایش دبی بسیار مهم در بازار املاک و مستغلات بود و مقامات امیدوار برای بیشتر گردشگران در این شهرستان دولت است که به فرودگاه شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی.

در حال حاضر همه گیر شده است به خطر انداخته جهانی گردشگری و باعث وحشت بیشتر در بازار املاک و مستغلات در حال حاضر یک سوم از اطلاعیه 2014.

هنوز مشخص نیست که چگونه این تاخیر را تحت تاثیر قرار دهد کارکنان خود را که در تئوری نیاز به پرداخت می شود برای حداقل یک سال دیگر و نه ساخت و ساز. Expo 2020 نیست پاسخ به سوالات از آسوشیتد پرس.

برخی از کشورهای شرکت هنوز در مراحل اولیه ساخت خود را pavillions برای نمایشگاه به آنها بسیار مورد نیاز زمان اضافی. در میان آنها آمریکا که غرفه هزینه حداقل 60 میلیون دلار ساخته شده است که از طریق “سخاوت از اماراتی دولت است.”

در ضمن کویت را دولت اجرا KUNA آژانس خبری روز دوشنبه گزارش یک رویارویی توصیف آن به عنوان یک “شورش” انجام شده توسط مصریان محصور در یک گروه سرپناه.

“مقامات امنیتی مداخله کرده و در زمان کنترل و دستگیری تعدادی از آنها را” KUNA گزارش گفت:.

آن را تصدیق چه سطح از نیروی پلیس استفاده می شود برای قرار دادن ناآرامی و نه چگونه بسیاری از مردم و مقامات در نهایت دستگیر و پس از حادثه. کویت اطلاعات وزارت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ویدئوها ادعا را نشان می دهد مصریان در یک پناهگاه مسلح با قطعه از مبلمان در یک نقطه از رویارویی. پناه به نظر می رسد در یک واحد صنعتی, احاطه شده توسط یک زنجیره لینک حصار صدر با سیم خاردار.

KUNA زودتر به نقل از مصر سفیر نفت خیز کوچک کویت عنوان کرد و گفت که قاهره بازگشت برنامه ریزی شده پرواز برای کسانی که رشته بعد از این هفته. کویت مقامات همچنین گفته اند که آنها را تعلیق و جریمه و زندان هم برای کسانی که اعتقادی نداشته ویزا به منظور کمک به کسانی که مایل به ترک بازگشت به کشورهای خود.

کویت مانند بسیاری از نفت خیز خلیج فارس کشورهای عربی متکی به جمعیت وسیعی از کارگران خارجی برای مشاغل اعم از داخلی, کمک, کار ساخت و ساز به یقه سفید کار می کنند. بلند تاسیسات برای خانواده های کسانی که کارگران مهاجر در حال حاضر پیدا کردن خود را به دام افتاده توسط coronavirus همه گیر از دست دادن شغل در حال اجرا از پول و از جان گذشته به بازگشت به کشورهای خود به عنوان COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس ساقه خود را در اردوگاه های کار.

برخی از 35 میلیون کارگران کار در شش عرب حوزه خلیج فارس از بحرین کویت عمان قطر عربستان سعودی و امارات متحده عربی و همچنین در اردن و لبنان, با توجه به U. N. آمار و ارقام. خارجی ها تا کنون تعداد مردم در کشورهای خلیج فارس, حسابداری برای بیش از 80 درصد از جمعیت در برخی از کشورها.

در کویت در خصوص رشد حس بیگانه ستیزی دیده می شود مقامات فشار بیشتر برای اخراج اتباع خارجی برای همه چیز از جمله نقض ترافیک.

در همه کشورهای خاورمیانه گزارش داده اند بیش از 342,000 موارد coronavirus با حداقل 11,445 مرگ و میر بیش از نیمی از آنها در ایران. ایران سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: مرگ و میر از COVID-19 گل رز به 6,277 در ایران بیشتر از 74 نفر از روز قبل. ایران گزارش کرده است 98,647 ویروس موارد است.

اسرائیل روز دوشنبه گفت این بود که بیشتر آرامش بخش بهداشت و درمان محدودیت به معنای به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد که مراکز باز هوا بازار و مراکز تناسب اندام خواهد بازگشایی در روز پنج شنبه تحت شرایط خاصی به معنای محدود کردن تراکم. ترسیم این کشور استراتژی خروج نتانیاهو گفت: محدودیت های اضافی خواهد بود آرام در روزهای آینده و هفته اما می تواند سخت تر دوباره باید عفونت خزش است.

این ویروس به ارمغان آورد اقتصاد اسرائیل متوقف و ارسال بیکاری بالا رفتن سرسام آور. و اگر چه این کشور دیده می شود بیش از 16,200 موارد و 235 مرگ و میر در بیمارستان هرگز تجربه سیل بیماران و کشور کاهش پیدا کرده است و آن ميزان عفونت.

در سودان دولت وزیر حمل و نقل و زیرساخت های هاشم ابن Auf آزمایش مثبت بالاترین-رتبه بندی رسمی برای انجام این کار از دولت گفت: از اواخر یکشنبه. سودان گزارش شده 678 موارد و 41 و میر ناشی از ویروس است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Samy Magdy در قاهره و ناصر کریمی در تهران, ایران کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net