Duquesne می رسد تاریخی 20th پیروزی در برابر جورج میسون

39 دقیقه پیش

Duquesne تاریخ ساخته شده در شنبه شب و همچنین در زمان یک گام مهم به سوی ساخت postseason با 81-78 پیروزی در برابر جورج میسون در رابرت موریس ” UPMC مرکز حوادث.

پیروزی مطرح Duquesne رکورد به 20-8 مارک تنها بار سوم در سال 48 آمیلیا برنده 20 بازی (2009 و 1981).

از همه مهمتر آمیلیا imprved به 10-6 در اقیانوس اطلس 10 و نقل مکان به یک کراوات برای جایگاه چهارم با سنت Bonaventure. چهار تیم برتر در فینال کنفرانس جدول رده بندی کسب دو bye در این مسابقات که باز می شود مارس 11. پیش از آن در روز Bonnies از دست داد به La Salle, 73-65.

Duquesne همچنین یک مدرسه رکورد با آن 10 کنفرانس پیروزی و مسجل متوالی برنده فصل برای اولین بار از 1980-81.

آمیلیا شکست یک 50-50 کراوات در اواسط نیمه دوم با یک 8-2 اجرا اما پرستان بسیج را به یک 61-60 سرب با 5 دقیقه و 23 ثانیه های باقی مانده در 3 نقطه به ضرب گلوله توسط Jamal Hartwell.

Dukes مرکز Michael Hughes پاسخ با سنتی 3-نقطه بازی برای 63-61 منجر شود اما نتیجه این بود در سوال تا پایان.

با سه دقیقه چپ هیوز آمار یک پرتاب آزاد اما از دست رفته است. مارکوس آب و هوایی بازی در درد مچ پا و به دنبال آن با یک putback به Duquesne یک 68-64 منجر شود. دو پرتاب آزاد توسط صادقانه انجام دادند و منجر به 70-64.

اما جورج میسون کمرنگ منجر به 72-68 با 1:33 چپ. که در آن نقطه آمیلیا به سختی اجتناب 10 ثانیه نقض اما شرايط خراب شد و ضربه زدن به یکی از دو از خط پرتاب آزاد.

حمل که دیر رایگان می اندازد کمک به شکست سنت Bonaventure چهارشنبه شب از دست رفته دو از خط و شرايط از دست رفته یکی از دو. که اجازه جورج میسون به قطع منجر به 74-72 در سبد اردن توسط میلر و جاش Oduro.

اما حمل آمار پنج ناپاک عکس و شرايط دو در فینال 18 ثانیه به ناخن پیروزی.

حمل led آمیلیا با 23 امتیاز و به دنبال آن شرايط (16), هیوز (12) و مکئو آستین (10).

Duquesne گرفتار یک استراحت با جورج میسون بازی بدون دو تا از مهم ترین بازیکنان.

جاستین Keir بود که فصل گذشته گلزن برجسته کرده و جراحت پا و در تنها نه بازی. Javon گرین که منجر فعلی تیم با 13.8 نمره میانگین برگزار شد از شنبه به دلیل یک “مربی تصمیم” یک مدرسه سخنگوی گفت.

همچنین دانشجوی سال اول Bahaide Haidara بازی های برگزار شده است تنها دو بازی بعد از یک مچ دست آسیب است.

Duquesne برداشت 13-6 منجر کمتر از پنج دقیقه به بازی گیج کننده پرستان با تمام دادگاه مطبوعات. اما استفاده نمی آخرین طولانی است.

جورج میسون بهبود را 18-16 سرب در 10:42. مزیت چرخش به عقب و جلو بین دو تیم با چهار سرب تغییرات قبل از کیپ تاون را شکست 30-30 در اواخر نیمه.

هیوز دان-مارتین و حمل به همراه نمره هفت امتیاز در فینال 2:48 به به Duquesne یک 37-33 شود در حاصل کار دو تیم.

آمیلیا استفاده می شود نه بازیکنان در نیمه اول و هشت نفر از آنها را به ثمر رساند. حمل led آمیلیا با 12 امتیاز قبل از تنفس و آستین اضافه شده هفت.

جری DiPaola یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جری از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>