صبح زود در صف Centrelink

هیچ کس نمی تواند پیش بینی اجرا در Centrelink دفاتر در سراسر کشور به عنوان هزاران نفر از مردم استرالیا سعی در به ثبت نام با رفاه آژانس برای اولین بار دولت فدرال می گوید.

صف های طولانی تشکیل شده در روز دوشنبه پس از پورتال آنلاین برای خدمات دولت سقوط کرد و به مردم درهم به درخواست برای مزایای به عنوان شغل زیان کوه با توجه به تاثیر اقتصادی coronavirus که تعطیل کرده است بسیاری از کسب و کار.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

مرتبط با: تمام سوالات خود را در مورد کوروناویروس پاسخ

“من فکر نمی کنم که کسی می رود یا می تواند آماده برای … چنین شتاب تقاضا آمد که دیروز” خدمات اجتماعی وزیر آن راستن گفت: نه در امروز نشان می دهد این صبح است.

“ما به وضوح درک پریشانی که این coronavirus باعث شده است.”

دولت فدرال در حال حاضر جذاب برای مردم در تلاش برای Centrelink ثبت نام کنید. – بسیاری از افراد برای اولین بار – به نگه دارید برای چند روز. اما تصاویر گرفته شده از مراکز در سراسر استرالیا صبح امروز نشان می دهد تشکیل صف دوباره.

“ما در حال درخواست برای صبر و آرامش … آنچه که ما دیروز دیدیم دلخراش بود,” Ms راستن گفت.

این MyGov آنلاین پورتال سقوط کرد و روز دوشنبه پس از آن غرق شد توسط مردم در تلاش برای دسترسی به آن.

دولت گفت این سایت تنها می تواند رسیدگی 55,000 بازدید کنندگان در یک بار, اما تعداد مشخصی برای تقریبا 100,000. در یک روز عادی تعداد بازدید کننده در حدود 6000.

حجم ترافیک خیلی بالا خدمات دولت وزیر استوارت رابرت در ابتدا ادعا کرد که هکرها مسئول توفنده سایت.

سناتور راستن وجود دارد گفت: هیچ بهانه ای برای آنچه اتفاق افتاده است.

“من عذرخواهی,” او گفت:.

Centrelink را افزایش نیروی کار آن توسط 5000 نفر برای مقابله با هجوم متقاضیان و گسترش مرکز تماس ساعت.

اما وجود خواهد داشت کمتر کارکنان در این مراکز به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز است. هیچ پاپ آپ shopfronts برنامه ریزی شده است.

بسیاری از خانواده های کارگران و صاحبان کسب و کار شده اند مجبور به پرداخت تأمین اجتماعی به همه گیر می اندازد اقتصاد ملی است که به احتمال زیاد به عنوان یک رکود را به هرج و مرج.

سناتور راستن گفت: هیچ کس نیاز به خط تا در Centrelink دفاتر در سه شنبه, مگر اینکه آنها را به یک تلفن و یا دسترسی به اینترنت.

کار frontbencher Tanya Plibersek گفت: دولت باید با برنامه ریزی بهتر و مطمئن ساخته شده بود که این سیستم تا به وظیفه.

“و اگر آن را نشانی از سقوط به خاطر خوبی ما رو وزیر تظاهر این یک هک کار – سریعترین راه دولت می تواند از دست دادن اعتماد استرالیایی ها این است که نمی توان صریح درباره این مسائل گفت:” ABC News.

“این بی سابقه بار. این احتمال وجود دارد که دولت نیاز به انجام بیشتر.”

در اصل منتشر شده در اوایل صبح صف در Centrelink

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de