لس آنجلس — تقریبا هیچ شواهد فیزیکی اتصال نیویورک املاک و مستغلات وارث Robert Durst به قتل بهترین دوست خود را در لس آنجلس از 20 سال پیش.

چه پیوند او را به قتل سوزان برمن اگر چه مرموز توجه داشته باشید ارسال شده به پلیس با آدرس و یک کلمه: “جسد است.”

لغزش کاغذ در نظر گرفته شده منجر به مقامات به بدن مرده در دسامبر سال 2000 به قلم Durst. وکلای او را پذیرفته و به اندازه.

دادستان قصد استفاده از توجه داشته باشید و یک وب سایت از اماره قرار داده Durst پشت میله های زندان برای سه قتل او را مظنون به ارتکاب بیش از نزدیک به چهار دهه است. آنها خواهد بود تا در برابر یک تیم حقوقی که برنده Durst را تبرئه در یکی از این مرگ و میر.

“ما دفاع, یک, او آن را انجام نمی, و, دو, آنها نمی توانند اثبات فراتر از شک معقول است که او آن را” دفاع وکیل دیوید Chesnoff گفت. “این بسیار ضمنی مورد و ما باید قوی پاسخ به توضیح شرایط است.”

انتخاب اعضای هیات منصفه شنبه در یک مورد ساخته شده در اطراف یک داستان خیلی پر شور آن را با الهام از یک فیلم سینمایی با بازی رایان گاسلینگ به عنوان Durst و شش بخش مستند در زندگی خود کمک کرد که منجر به دستگیری او.

Durst, 76, عجیب و غریب پسر از اواخر برجسته New York توسعه دهنده املاک و مستغلات است التماس کرد گناه نیست.

Durst بازداشت در برمن را به قتل آمد و پنج سال پیش در نیواورلئان در آستانه نهایی قسط از “The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst” مستند HBO. آخر شامل یک ساخته شده برای تلویزیون مارپیچ زمانی که فیلمسازان مواجه Durst با یک نامه آنها کشف که او تا به حال یک بار نوشته شده به برمن که شامل تقریبا یکسان بلوک-نامه نوشتن به عنوان به اصطلاح جسد توجه داشته باشید. بورلی هیلز بود اشتباه به همان شیوه در هر دو: “بورلی.”

او چشم burped قرار داده و سر خود را در دست خود را قبل از انکار بودن قاتل. پس از مصاحبه او رفت و به استفاده از توالت غافل او هنوز هم با پوشیدن یک میکروفون. فیلمسازان درک نمی کنند تا زمانی که دو سال بعد به عنوان آنها در حال ویرایش فیلم است که آنها اسیر صوتی از او را در حمام.

این فیلم به پایان می رسد با Durst صدای: “شما گرفتار! چه جهنم من انجام دهید ؟ کشته شدن همه آنها ،

اما آنچه برای تلفن های موبایل مانند یک اعتراف بود در واقع یک نتیجه در حال ویرایش است. Durst گفت: همه سه تا از این جملات اما نه در آن منظور با توجه به سوابق دادگاه. قرار داده شده در چارچوب مناسب به عنوان هیئت منصفه به احتمال زیاد به شنیدن آنها را کمتر از بمب که زده بینندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im