اقتصاددانان رنگ وخیم تصویر — اما فقط برای کوتاه مدت

21 دقیقه پیش

کار اخراج تاریک سینما و قرنطینه ساکنان از ترس coronavirus و تمایلی به سرمایه گذاری فراتر از جلوی درب می تواند منجر به یکی از بدترین رکود اقتصادی در سال های اخیر تاریخ آمریکا با توجه به یک منطقه ،

“ما در حال رهبری برای رکود و اگر ما در یک رکود اقتصادی در حال حاضر” گفت: Risa Kumazawa صندلی وزارت اقتصاد و دارایی و دانشیار اقتصاد در دانشگاه Duquesne در پیتسبورگ. “مدت و شدت این است که بستگی دارد که چگونه به خوبی ما شامل coronavirus. این نه فقط بحران اقتصادی ما در حال برخورد با, اما یک بحران بهداشتی نیز هست.”

Kumazawa به یاد می آورد رکود بزرگ سال 2008 زمانی که نرخ بیکاری مشخصی به 10٪. این می تواند قابل مقایسه و یا حتی بدتر.

“بدون شک در ذهن من است که مردم در حال رفتن به از دست دادن شغل و رکود اقتصادی است که نمی تواند به عنوان خفیف به عنوان یکی که ما احساس کردیم در سال 2001″او گفت:. “این است برای رفتن به یک رکود اقتصادی شدید نه تنها در ایالات متحده بلکه در سطح جهان به خاطر ما خیلی به هم پیوسته و تمام کشورهای جهان در حال مبارزه با این کار را در همان زمان.”

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin هشدار داد که بیکاری می تواند به 20 ٪ برسد. که رویکرد نرخ 25 ٪ از رکود بزرگ دهه 1930 ،

“اما ما در حال رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد” Mnuchin گفت: در CNBC.

همانطور که از شنبه, coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده رسیده بود 239 با حدود 18,000 موارد شناخته شده به گفته نیویورک تایمز آنلاین ردیاب. مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری بسته شده, کالج روشن به آنلاین آموزش از راه دور و در تمام رویدادهای ورزشی شده است به تعویق افتاده و یا لغو شود.

بسیاری از مصرف کنندگان قادر به صرف پول “حتی اگر آنها می خواهند به صرف” گفت: Gus Faucher اقتصاددان ارشد برای گروه خدمات مالی PNC.

“آنها نمی توانند” او گفت:. “و که انشعابات برای کسب و کارهای دیگر. بنابراین ما باید بیشتر اخراج.

“اگر ما فکر می کنم در مورد صنایع است که واقعا می تواند صدمه دیده است, این, سفر و گردشگری, آن را ساخت که در آن آنها را بزرگ زنجیره تامین با آسیا است که تعطیل شده است.”

پنسیلوانیا وزارت کار و صنعت دریافت کرده است حدود 121,000 آنلاین ادعا می کند برای مزایای بیکاری پس از اعلام این هفته است که کارگران نهفته coronavirus می تواند فایل مدعیان بلافاصله به جای انتظار یک هفته. دولت نیست که آمار و ارقام موجود با منطقه شهری.

با کالج ها در حال حرکت به کلاس های آنلاین کسب و کار را دچار خسارت های ناخواسته.

“وجود دارد در حال رفتن به نیاز کمتری برای حمایت از کارکنان” Faucher گفت. “فکر می کنم در مورد تمام کسب و کار در اوکلند که بستگی به دانش آموزان از (دانشگاه کارنگی ملون) و از پیت. خود دانش آموزان وجود ندارد. بنابراین آنها در حال رفتن به واقعا رنج می برند.”

او گفت: برخی از افرادی که در مصرف کننده گرا مشتری رو صنایع می تواند از دست دادن شغل خود.

“شما در حال رفتن به رستوران است که یا تعطیل موقت یا دائم,” او گفت:.

از سوی دیگر او گفت: “صنعت بهداشت و درمان است که مهم کارفرما در پیتسبورگ باید همچنان به انجام خوبی است.”

هنگامی که آن را به پایان ؟

“است که یک تریلیون دلار سوال سمت راست وجود دارد” گفت: کارتر هندرسون مدیر نمونه کارها در فورت پیت سرمایه ، “اگر شما می خواهید برای قرار دادن یک ارزش دلار در (رکود) من فکر می کنم شما در حال صحبت کردن در تریلیون $1 تریلیون دلار به علاوه از کل فعالیت های اقتصادی از دست داده است.”

“من ابتدا فرض” Faucher گفت: “ما خواهد شد به حالت عادی بازگشت و نه بازگشت به حالت عادی به حالت عادی بازگشت مدتی در اواخر بهار و اوایل تابستان است.

“در صورتی که من انتظار می رود برای دیدن یک انقباض در اقتصاد از طریق وسط 2020, اما پس از آن دوباره بجای اول برگشتن شروع زمانی در سه ماهه سوم.”

پرش به شروع به اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال و قانون گذاران پیشنهاد های مختلف محرک برنامه های که ارسال پول برای هر آمریکایی است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., پیشنهاد کرده است که پرداخت های مستقیم از 1200 $در هر فرد و $2,400 برای ارتباط با هر کودک است.

“شما باید پول بیشتر در جیب شما” Faucher گفت: “هر دو در طول این رکود و زمانی که توسعه (بهبود) آغاز می شود.”

هنوز Kumazawa گفت: این ممکن است صدای بیش از حد خوب می شود موثر است.

“من شروع به تعجب می کنم اگر مردم در حال رفتن به استفاده از چک برای دلایل درست,” او گفت:. “شما دیدن فیلم از مردم در فلوریدا حلق آویز کردن در سواحل است. این است رفتن به جلب مردم به صرف در اماکن اشتباه است؟”

Faucher و هندرسون بر این باورند که اقتصاد زنده خواهد ماند چرا که آن را در شکل خوب قبل از ظهور coronavirus.

“قبل از اینکه ما به این بحران مصرف کنندگان آمریکا بود که منجر به راه” هندرسون گفت.

“گسترش در حال حاضر (بازیابی از رکود اقتصادی سال 2008) است که طولانی ترین دوره بدون وقفه رشد اقتصادی در آمریکا تاریخ” Faucher گفت. “اقتصاد ایالات متحده به عنوان این بود که در شکل بسیار خوبی است. مصرف کنندگان شاهد خوب بازار کار است. مصرف کنندگان شاهد افزایش درآمد و افزایش هزینه های خود را, اما همچنین صرفه جویی است.”

که به احتمال زیاد می توانست ادامه داد: در طول سال بدون coronavirus, او گفت:.

“گفت: در میان اقتصاددانان است بسط نمی میرند سن. گسترش و توسعه بود که ما می تواند به طول انجامید یکی دیگر از نه ماه حداقل یکی دو سال شاید” Faucher گفت. کروناویروس “است که فقط یکی از آن چیزهایی است که از آبی رنگ است.”

جری DiPaola یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جری از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Allegheny

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im