Ed Helms در خدمت ‘قهوه’ با چلپ چلوپ از قلب

در Netflix بکشد اکشن کمدی “قهوه و Kareem” اد هلمز قهوه است — جیمز قهوه محاصره پلیس دیترویت در عشق با ونسا (Taraji P. Henson) تنها از روشن 11-year-old کریم که راه بیش از حد نگرش یک پسر به سن و سال او.

کریم (تازه وارد ترنس کمی Gardenhigh) می خواهد برای پایان دادن به مادر خود را در رابطه با قهوه با از بین بردن او — در یک وضعیت که در نهایت شامل اسلحه و مواد مخدر و خشونت شدید و نهادی فساد در یک مقیاس بزرگ است. و این همه بیشتر برای خنده.

“فقط داستان و اسکریپت یک صفحه ترنر من فورا آن را دوست داشتم و laughing my ass off,” هلمز, 46, گفت:.

“من خواندن بسیاری از اسکریپت خنده دار که فقط برای من مناسب است. اما این من هستم کشیده شده به شخصیت های که در حال تلاش برای انجام بهتر.

“این که آیا آن را به پیدا کردن ستون فقرات خود را و یا درونی شجاعت یا بهتر همدم فقط کسی که تلاش می شود بهتر است همیشه جذاب به من. این چیزی است که من فکر می کنم این فیلم است که در آن قلب است.”

عجیب و غریب زن و شوهر از جنبه بعید متحدان قهوه و کریم teaming تا در برابر یک باند مواد مخدر در حال اجرا مرگبار اراذل و اوباش آغاز می شود, خوب بد.

“افسر قهوه را در روابط در پلیس بودن و قطعا در برخورد با یک بچه در مخلوط بالقوه خود فرزند خوانده” هلمز گفت.

“اما او یک قلب خوب است و می خواهد به خوبی در همه این چیزها. این فیلم یک قوس در او را به گرفتن برخی از self-actualization. من دوست دارم که!”

وجود دارد در مجموعه بحث در مورد اینکه آیا قهوه واقعا بی کفایت ترین پلیس و یا فقط یک پسر خوب در (بسیاری) از شرایط بد.

“او قطعا نه یک دوست خوب پلیس در دیترویت PD. من فکر می کنم او می شود دستکاری یک دسته” هلمز گفت. “او تلاش زیرا او است که اساسا در یک فاسد پلیس محیط زیست — اما او فاسد نیست. او در تلاش برای بازی توسط () قوانین اما لگد حدود زیادی.”

قهوه کینه جویی در نیروی خود را gleefully تند و زننده برتر, بازی های برگزار شده با استقبال شدت توسط Betty Gilpin در حال حاضر جریان “شکار.”

“Gilpin باور نکردنی است. من در ترس از Betty Gilpin” هلمز استادانی. “راه مغز او کار می کند در آینده با جوک ها و توهین او را مانند Don Rickles. آن را فقط می آید از او.

“وجود دارد یک کامل پویا وجود دارد با او و قهوه است که چنین شیرین مرد و او مانند یک پسر قلدر است. هنگامی که او تلاش می کند برای مطابقت با سطح پستی او فقط می آید به عنوان یک ادم سفیه و احمق.

“ما بداهه یک تن در آن صحنه” او اشاره کرد.

(“قهوه و Kareem” در دسترس است در Netflix بکشد جمعه.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im