سرمقاله: این نسخه مناسب برای همه گیر

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

Coronavirus زیادی به ما یاد می دهد.

و یا به جای راه جهان است پاسخ به آن را ندارد.

کسانی هستند که زیاده و کسانی که underreacting. وجود دارد کسانی که در انکار و کسانی که در اوردرایو. و سپس کسانی هستند که کنترل پیام.

ما می توانیم چیزی از همه آن.

زمانی که بازار بورس نیویورک بسته شده در روز جمعه به پایان رسید بدترین روز بازار سهام تا به حال دیده می شود از سال 2008 — که قطعا نه یک سال خوب. سرمایه گذاران آمریکایی نبودند به تنهایی در خود را به طور ناگهانی ولرم استراتژی. بازار در چین و ژاپن و آلمان و انگلیس و ایتالیا و استرالیا و کره جنوبی همه کاهش یافته است بیش از حد. اگر کروناویروس یک بیماری همه گیر آن است که همراه با یک نوع اقتصادی آنفولانزا است که فقط به عنوان مسری است.

جریان اطلاعات در چین به نظر می رسید بهتر از 17 سال پیش با سارس. اما دو هفته پیش راه آنها شمارش تعداد موارد تغییر در یک چشمک زدن و تشخیص داده شده در مجموع ballooned. روز جمعه در سراسر جهان تعداد موارد نزدیک 85,000. تعداد مرگ و میر رخنه کرد و نزدیک به 3000, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

ایالات متحده شده است خوشبخت. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده فقط 62 کل موارد 47 که قرارداد در چین و یا در الماس شاهزاده کشتی کروز و سپس به خانه آورد.

اما ما مبارزه با جنگ های مختلف به عنوان سازمان های مختلف و کارشناسان قرار دادن اطلاعات متناقض.

“من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر” رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم ما در مراحل شروع یک بیماری همه گیر” گفت: پیتسبورگ بر اساس بیماری های عفونی و مراقبتهای پزشک دکتر Amesh Adalja در مصاحبه با تریبون را نقد کنید.

“آیا شما می خواهید برای دیدن برخی از مدارس تعطیل است ؟ احتمالا. ممکن است شما ببینید اثرات و در حمل و نقل عمومی ؟ مطمئن گفت:” کاخ سفید اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در ایالت مریلند در روز جمعه.

وجود دارد چند موارد تشخیص داده شده اما وجود دارد بیشتر مردم در حال انتظار برای تست شده است.

یک آسوشیتد پرس واقعیت-بررسی مقاله گفت دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن و مایک بلومبرگ ساخته شده نادرست نظرات به کروناویروس آمادگی.

رهبران ما نیاز به یادگیری دو درس از آنچه آنها انجام می شود تا کنون. به مردم اطلاعات و مطمئن شوید آن را درست.

اقتصادی پاسخ یک حکم-بزرگ نسخه پولی از آنچه مردم فکر و احساس در مورد ویروس. آنها در اشتباه هستند و مطمئن نیستید و لطافت در یک طرف و احساس خطر از سوی دیگر است. سرمایه گذاران نمی دانم چه باید بکنید چرا که مردم نمی دانند چه باید بکنید.

ما نیاز به اطلاعات بیشتر و نه کمتر. ما نیاز مطابق اطلاعات است که از نظر علمی بر اساس سیاسی نیست.

در همه ما نیاز به یک کار خوب و قوی با دوز از حقیقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>