Eduardo Rodriguez تعطیل بعد از عوارض با COVID-19

Red Sox امیدوار بودند بازگشت از شماره 1 شروع Eduardo Rodriguez خواهد ارائه یک افزایش بسیار مورد نیاز برای چرخش, اما آنها به صبر کمی طولانی تر.

رودریگز که در راه خود را به عقب پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 است که به طور موقت تعطیل از بیس بال فعالیت های پس از Red Sox کادر پزشکی کشف “عوارض جزئی” مربوط به طولانی اثر از ویروس. Red Sox را دوباره ارزیابی lefty در یک هفته.

“این یک مورد خفیف اما هنوز هم به اندازه کافی جدی به جایی که ما احساس می خواهم به انجام کار درست با بازیکنان ما و به مراقبت از آنها این است که تصمیم گیری ما پزشکان و خایم (بلوم) و خدمه اش و همه ما باید آمد تا با” Red Sox مدیر Ron Roenicke گفت. “بنابراین بدیهی است که آن پشت او را از فعالیت در این زمینه و قادر بودن به بخشی از کارکنان ما. آن را ناامید کننده برای او بدیهی است. او آمد و در اینجا پس از رفتن را از طریق بیماری و احساس او در حال رفتن به راه رفتن کامل و در حال حاضر یک شکست.”

Roenicke گفت که رودریگز تست نکردم دوباره مثبت برای COVID-19 و او احساس می کند خوب است. مدیر گفت که او مطمئن است که رودریگز زمین خواهد شد در این فصل اما با 60 بازی فصل زمان است و بدیهی است که نه در کنار خود.

فهرست مجموعه

Red Sox در روز پنج شنبه خود را اعلام کرد 30-مرد فهرستی برای شروع سال 2020 فصل شروع می شود که جمعه شب در Fenway پارک مقابل آرام.

بزرگترین حمله ممکن است شده اند پارچ برایان جانسونکه تصور می شد به چهارمین استارت. تازه واردان زاک Godleyکه سه تن به تن بدون ضربه نوبت در چهارشنبه شب نمایشگاه بازی و کریس Mazza همچنین برش را ندارد.

Red Sox را حمل 15 کوزه که شامل سه استارت. نامزدها به افتتاحیه برای چهارم و پنجم در نقاط چرخش شامل دیلن Covey, Matt سالن و جفری چشمه.

ابزار مرد Jonathan اروزیک قانون 5 پیش نویس انتخاب شده این تیم و جوراب قرمز نیز تصمیم به حمل سه فو به روز افتتاحیه. در اینجا کامل 30-مرد فهرستی مجروح لیست باقی مانده بازیکن استخر که گزارش به متناوب آموزش سایت در McCoy در ورزشگاه در پوتوککت, R. I. Red Sox را به وضعیت 30-مرد فهرستی به 28 دو هفته پس از شروع فصل و 26 دو هفته پس از آن.

کوزه (15): مت بارنز رایان Brasier, Colten آبجو Austin Brice, Dylan Covey, Nathan Eovaldi مت سالن هیت Hembree جاش Osich, مارتین پرز جفری چشمه های آب, فیلیپس, والدز, Marcus والدن رایان وبر براندون کارگر

فو (3): Jonathan Lucroy کوین Plawecki مسیحی Vázquez

INFIELDERS (7): Jonathan Araúz سکس Bogaerts مایکل Chavis, رافائل Devers تزو-Wei Lin, Mitch Moreland خوزه Peraza

OUTFIELDERS (5): Andrew Benintendi جکی Bradley جونیور, J. D. مارتینز, Kevin ستون الکس Verdugo

کندی امیدوار در مورد طرفداران

وجود خواهد داشت نه طرفداران در Fenway پارک که دروازه نوسان باز برای روز افتتاحیه جمعه شب اما باشگاه جمهور سام کندی هنوز هم فکر می کند وجود خواهد داشت طرفداران در برخی از نقطه در این فصل است.

“من (فکر می کنم این امکان پذیر است)” کندی گفت: پنج شنبه. “من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد یک چیز دشوار به جلو و در این نقطه است. همین دلیل است که ما در حال رفتن به راه رفتن قبل از ما اجرا شود. اولین گام این است که به بازی در جریان مطمئن شوید که ما می تواند به جلو و همه چیز را از ما انتظار می رود از MLB با توجه به ایمنی و بهداشت پروتکل های. اولین گام این است که بازگشت به بازی.

“اما نام این بازی برای ما آماده است. ما نیاز به آماده برای گام بعدی که ما امیدواریم آوردن طرفداران بازگشت به صورت محدود در برخی از نقطه در آینده است. بهداشت و ایمنی اولین و مهمترین برای طرفداران و بازیکنان و خانواده های که در اینجا کار می کنند. اما با توجه به هوای محیط زیست توانایی اجتماعی فاصله پوشش صورت دست عفونی preregistration برای مردم زمانی که آنها می آیند در یک راه وجود دارد به اعتقاد من آن را انجام دهد. و آن را بکشید در راه امن است.”

کندی گفت: آن را “وهم آور” به بازی بدون طرفداران اما او هیچ جدول زمانی برای زمانی که طرفداران ممکن است اجازه داده شود.

Sox بر روی پل

کندی همچنین خطاب Red Sox draping Black Lives Matter ثبت نام خود را در پشت پارک رو ماساچوست شاهراه.

“این شده است یک مسئله بسیار مهم برای جان هنری و تام ورنر و Fenway گروه ورزشی مشارکت” کندی گفت. “آنها صحبت کرد تا در اوایل سال 2002 در مورد شرم آور تاریخ Red Sox عنوان آخرین تیم به ادغام. ما یک راه طولانی برای رفتن به عنوان یک سازمان در مقابل دفتر یک عضو از ورزش میباشد. … ما در حال متعهد به انجام این کار متعهد به تقویت پیام های قدرتمند برای پیشرفت مبارزه علیه نابرابری و عدالت در هر تیم. پس از آن برای ما مهم است باید بدون ابهام در مورد جایی که ما ایستاده برای زندگی مهم است.

“ما نمی بینیم آن را به عنوان یک بیانیه سیاسی است,” او گفت:. “ما آن را به عنوان یک حقوق بشر در بیانیه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im