آیزنبرگ به تصویر می کشد مارسل مارسو در جنگ جهانی دوم, هیجان انگیز ‘مقاومت’

جسی آیزنبرگ می داند که این نادر است که یک نقش در فیلم صحبت می کند به طور مستقیم به شما اما این مورد با او در جنگ جهانی دوم, هیجان انگیز “مقاومت.”

این فیلم در اصل داستان از جهان بزرگترین mime مارسل مارسو اما تمرکز اصلی آن است مارسو کمی شناخته شده کار میان فرانسه, مقاومت برای نجات هزاران نفر از کودکان یهودی از اردوگاه های مرگ نازی ها.

در حال رشد در شهر نیویورک, آیزنبرگ, 36, به یاد “من را از خواب بیدار هر روز صبح و دیدم مادرم تنظیم گیتار خود را و چهره خود را نقاشی مانند مارسل مارسو برای رفتن به محل کار.”

امی آیزنبرگ مشغول به کار به عنوان یک دلقک در کودکان احزاب “تا زمانی که من دیدم تصاویر واقعی آنها آشنا بودند چون مادر من عینک همان آرایش.

“بیشتر به طور مستقیم نه ماه من صرف یادگیری در مورد mime” آیزنبرگ افزود: “این است که شما در حال فراخوانی یک احساس به جای انتقال یک فکر.

“فقط به عنوان یک کنجکاو فرد یهودی که علاقه مند در تاریخ من به عنوان خوانده شده در مورد آن در همه زمان ها و آنچه قابل توجه در مورد این داستان این است که من تا به حال خانواده ای که از جنگ جان سالم که از نزدیکی جایی که مارسل مارسو خانواده خانه در جنوب لهستان.

“به عنوان خوانده شده در مورد یک یهودی قهرمان از همان منطقه به عنوان خانواده من ساخته شده من احساس واقعا خوب است.

“به خصوص از آنجا که بسیاری از هولوکاست, فیلم, ‘فهرست شیندلر’ که احتمالا یکی برجسته ترین و آنها همیشه گفت: در مورد یهودی قهرمانان. آنها اغلب مردم صرفه جویی یهودیان. چه خوب است برای پیدا کردن در اینجا است که یک پسر یک هنرمند یک قهرمان و یهودی است که صرفه جویی در زندگی و نه خیرخواه خارجی است.”

جسی آیزنبرگ به عنوان “مارسل” در Jonathan Jakubowicz مقاومت. حسن نیت ارائه میدهد از IFC Films. یک IFC Films انتشار.

آیزنبرگ کشف “هر داستان بقا نیاز به یک نوع معجزه و یک قهرمان است. بنابراین این واقعیت است که این داستان در مورد کسی که شد بزرگترین و تقلید در جهان است که تقریبا بی ربط.

“این واقعا می تواند در مورد هر کسی.”

“مقاومت” فیلم برداری در پراگ چک روستا و آلمان است.

“وجود دارد یک صحنه که در آن شخصیت من می گوید: ‘ما می تواند مقاومت مبارزان و انتخاب کردن یکی از نازی ها در یک زمان. اما ما همچنین می تواند مقاومت در برابر زنده ماندن و صرفه جویی در کودکان است.’

“ما فیلم برداری است که در مونیخ و من همسر من و 1½ سال به اردوگاه کار اجباری داخائو و او در حال اجرا در اطراف و خنده که در آن بازداشتگاه بودند.

“در ابتدا من میگردند چون ما در این موقر محل و من نمی خواهم کسی را پریشان این خنده کودک است. سپس من فکر کردم چه ما انجام شد چیزی بود که مارسل در مورد مذاکرات در فیلم: زنده ماندن شما را در برابر.

“فکر می کردم که چه می نازی ها می خواهند حداقل در این اردوگاه ؟ که یک یهودی کودک بود در حال اجرا در سراسر خنده, جایی که آنها مرتکب این قتل عام.”

IFC را ‘مقاومت’ در دسترس است جمعه در تقاضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im