سالمندان نهفته ویروس محدودیت

ضعیف افراد مسن از دست رفته در خانواده کمک تغذیه و toileting با توجه به محدودیت های اعمال شده با هدف حفاظت از آنها را از قرار گرفتن در معرض coronavirus سلطنتی کمیسیون هشدار می دهد.

هشدار آمد و در همان روز دولت فدرال به تعویق افتاد زمان دور از بودجه برای مراقبت از سالمندان و اماکن دیگر تامین مالی تغییرات پس از آن و از بخش می توانید تمرکز بر مقابله با این بیماری همه گیر.

سلطنتی کمیسیون به سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی صندلی تونی Pagone QC در روز جمعه به نام برای بیشتر باید انجام شود برای کمک به افراد مسن را تحت تاثیر محدودیت در بازدید از خانه سالمندان و اجتماعی فاصله گرفته است.

آقای Pagone گفت: در غیر این صورت قابل فهم و معقول اقدامات انجام شده برای اطمینان از سالمندان ایمنی نیز ممکن است باعث آسیب برساند.

“ما شنیده ام که ناتوانی در دریافت بازدید کننده و یا کاهش زمان که بازدید کنندگان ممکن است شرکت برای بازدید می توانید اثرات بر مکمل, مراقبت از خانواده بازدید کنندگان اغلب ارائه به صورت اساسی چنین چیزهایی به عنوان تغذیه و toileting,” او گفت:.

“کاهش چنین بازديد از خانواده نیاز به تکمیل اقدامات بیشتری برای اطمینان از سالم و کیفیت زندگی است.”

آقای Pagone وجود دارد گفت: ممکن است نیاز به گام های فوری به نقل مناسب پرسنل واجد شرایط برای شناسایی افزایش نیازهای ناشی از کوروناویروس محدودیت.

“همچنین ممکن است نیاز به طور خاص نقل و انتقال از پرسنل واجد شرایط به مکمل, مراقبت از پشتیبانی و رفاه اقدامات برای ما آسیب پذیر و ضعیف جامعه است.”

دولت فدرال در روز جمعه به حالت تعلیق در دور فعلی بودجه برای یارانه مسکونی سالخورده مراقبت از مکان های شناخته شده به عنوان سالخورده مراقبت از تصویب دور (ACAR).

آن را نیز متوقف شد محاکمه یک بودجه جدید مدل ارزیابی برای مراقبت از سالمندان امکانات و تغییرات به راه دولت می پردازد مراقبت در منزل ارائه دهندگان.

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck گفت: یخ را در محل برای حداقل شش ماه.

“به تعویق انداختن 2020 ACAR, ارائه دهندگان می تواند به تمرکز تلاش خود را در کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 به جای پر کردن فرم درخواست,” او گفت:.

دولت هفته گذشته اعلام کرد که اضافی $445 میلیون دلار برای حمایت از سالمندان مراقبت از نیروی کار و بخش در طول بیماری همه گیر.

سناتور Colbeck گفت: بیش از 25,000 سالخورده مراقبت از کارکنان بود که تا کنون به اتمام آنلاین عفونت پیشگیری و کنترل دوره آموزشی است.

“مطمئن شوید که مراقبت از سالمندان ارائه دهندگان می تواند همچنان به امن ارائه مراقبت با کیفیت برای شهروندان است که ما همراه هدف,” او گفت:.

“خطر ابتلا به بیماری های جدی از COVID-19 با سن افزایش می یابد بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید ارشد استرالیایی در معرض خطر قرار گرفتن در معرض غیر ضروری بازدید کنندگان از جمله ارزیابان.”

در اصل منتشر سالمندان نهفته ویروس محدودیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de