الیزابت وارن می گوید: او را ‘نگران’ در مورد برنی ساندرز در ایالت ماساچوست

الیزابت وارن مواجه است بزرگترین آزمون خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری امروز به عنوان رای دهندگان در 14 متحده سر به پای صندوق های رای و برنی ساندرز بيشترین در خلیج وزارت امور خارجه — اما سناتور ماساچوست می گوید او را “نگران نیست.”

“امروز فقط بخشی از گرفتن و صحبت کردن با مردم در سراسر این کشور” وارن به خبرنگاران گفت: پس از مصاحبه او رای گیری برای خودش البته در کمبریج بود ، “ما در حال رفتن به 40 درصد از نمایندگان ما برای grabs امروز و این یک معامله بزرگ است.”

بیش از یک سوم از نمایندگان متعهد برای نامزدی حزب دموکرات هستند تا برای grabs در امروز سه شنبه, رفت و برگشت, 91 از جمله از وارن خود ماساچوست است. و خوراکی به عنوان بسیاری از این نمایندگان که ممکن است تبدیل به یک تمرکز اصلی برای وارن مبارزات انتخاباتی و پس از او شک و تردید عمل در چهار اوایل متحده است.

وارن گفت: هدف این است که به “رقابت در همه جا” در روز سه شنبه. “ما در تمام ایالات متحده امروز و من احساس می کنم مثل این بوده است که شانس ما برای دریافت پیام ما است.”

اما وارن است که یک قفل را به نفع خود دولت خانه با رقیب ساندرز ساخت سرمایه گذاری های قابل توجهی در اینجا و رسم هزاران نفر به آخر هفته تظاهرات در بوستون و Springfield.

“من نگران نیستم,” وارن گفت: از رقیب خود سناتور ورمونت. “من خوشحال می شود بخشی از این روند دموکراتیک.”

او همچنین شانه ای بالا انداخت حرکت توسط رقبای سابق مینه سوتا به گزارش ایسنا ، ctq سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و سابق تگزاس در کنگره ایالات متحده Beto o’rourke به تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز دوشنبه به عنوان میانه رو با عجله به یکی شدن در اطراف یک کاندیدای واحد را در Sanders.

“من فکر می کنم که جایی که خود را در سیاست بودند در تمام طول. من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد تعجب آور در اینجا” وارن گفت: قبل از ساخت خود برجای گذاشت. “اما من معتقدم که حزب دموکرات مترقی ، من معتقدم دموکراتیک ایده های محبوب نه تنها در درون حزب ما بلکه در سراسر کشور ما است. و من فکر می کنم مردم در سراسر این کشور دیدن مشکلات بزرگ و آنها نمی خواهند کسی به سرمازدگی در اطراف لبه های آنها می خواهند کسی با راه حل.”

جمعیت کثیری از هواداران به صف خیابان خارج وارن در کمبریج به تشویق او به عنوان سناتور ماساچوست راه می رفت چند بلوک بین خانه و محل رای گیری در Graham & Parks مدرسه شوهرش بروس مان و محبوب گلدن رتریور بیلی در دو. این سناتور تنها برنامه ریزی عمومی ظاهر در ماساچوست در روز سه شنبه قبل از رفتن به میشیگان که رای هفته آینده برای یک شب رالی.

وارن متوقف به خوش آمد می گوید هر حامی در طول بازو را در Linnéan خیابان, دست دادن, دادن, در آغوش گرفتن و حتی ساخت چند انگشت کوچک وعده به جوانان به عنوان شعارهای “رویای بزرگ مبارزه سخت!” و “وارن برنده خواهد شد!” شکست در اطراف او.

“من بسیار افتخار به شما رای می دهند” یک زن گفت: او به عنوان تکیه در آغوش.

کمبریج معاون شهردار Alanna Mallon بود در میان هواداران که بیرون آمد به استقبال وارن.

“این احساس در کمبریج است که ما در حال هیجان زده در مورد وطن ما سناتور بودن در مسیر ریاست جمهوری است. ما حمایت خود را تمام راه را. و من فکر می کنم آنچه شما دیدم این بود که هیجان بسیاری از ما با هم فقط ot مطمئن شوید که او udnersatn عشق و حمایت از زادگاه او” Mallon گفت.

Mallon گفت: آن را “کاملا” مهم است برای قرار دادن در یک نمایش از پشتیبانی پس از ساندرز’ تظاهرات در بوستون و Springfield بیش از آخر هفته. “این واقعا سخت و خسته کننده چیزی است که او را doin. و با هم بودن در خانه و راه رفتن به او بگوئید من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای او پشتیبانی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im