الیزابت وارن شد و توانمند نامزد شده است. چه اتفاقی افتاده است ؟

در یکی از crueller پیش بینی دموکراتیک نژاد برای ریاست جمهوری هیچ کس—نه یک نظر سنجی—پیش بینی سناتور الیزابت وارن برنده شدن او در ایالت ماساچوست در سه شنبه. اما هنوز به نیش او را برای آمدن به سوم دست به هر دو سناتور برنی ساندرز (که انتظار می رود را به نفع خود) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن (که برخاسته از جدید انگلستان قبر پس از سقوط در نیوهمپشایر اولیه).

و در عین حال با در نظر گرفتن مرحله ناشیانه در اوایل سه شنبه شب قبل از بسیاری از کشورها حتی خود را بسته سنجی او صدا مبارز.

“شما نمی توانید آنچه شما لازم نیست برای مبارزه با” او اعلام کرد با یک لبخند بشاش است. “من در این مبارزه!”

ادامه مطلب: الیزابت وارن پس از پشت بسته است صف آرایی مانند یک مدعی

الیزابت وارن کمپین مسیر پدید آمده که مسلما عجیب ترین کل مسابقه. او به عنوان یک استرلینگ مترقی رقابت برای ساندرز چمن با حمله به میلیاردرهای و امیدوار کننده مدیکر برای همه است. برای یک دقیقه سابق دانشگاه ییل قانون پروفسور شبیه یکی به ضرب و شتم اتخاذ بسیاری از ساندرز ایده های رادیکال در حالی که تعادل یک ژنده پوش به ثروت, پس زمینه صادقانه ارزش های مسیحی و unapologetic فمینیسم. او در ارائه چیزی برای همه: بهتر پرداخت می شود, معلمان, حقوق زنان, رایگان, بهداشت و درمان کاسته بدهی های دانشجویی, مسکن مقرون به صرفه. و به عنوان او به طور مداوم به همه یادآوری او در حال برنامه ریزی برای آن است.

در طول سال 2019 با این حال او blipped به مقام اول تنها یک بار زن و شوهر. با پایان سال, پس از ناکامی در سرقت دور به اندازه کافی از ساندرز هواداران تا حدودی توضیح او zagged به بایدن سرزمین با افتخار خودش یک سرمایه داری و couching او مدیکر برای همه طرح در یک دوره گذار است که نگاه بدجور شبیه به پیت Buttigieg را ناشیانه نیمه مترقی “مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم”. او بدهی های دانشجویی-طرح امداد او نشان داد که متفاوت از ساندرز $1.6-تریلیون-nix-it-all استراتژی توسط اعضاء را در $50,000 در امداد برای هر کسی که کمتر از 100.000 دلار در سال است. (کسانی که بین $100000 $250,000 را حتی کمتر و هر کسی ثروتمند نمی گرفتن یک استراحت در همه.) هماهنگی با نام تجاری آن منطقی تر از رادیکال.

و پس از شروع چند ماه از تبادل خودش را به عنوان “وحدت” نامزد تلاش برای مقابله با بایدن است. زمان سه شنبه نورد در اطراف آن روشن بود که کار نمی کند. میانه رو احساس او بیش از حد unelectable (یا متاسفانه شاید فقط بیش از حد زن) در حالی که ترقی خواهان احساس خیانت. از او می خواهم outdone توسط بایدن را ایجاد پشتیبانی ساندرز سازمان مردمی و مایک بلومبرگ را خود بودجه چند میلیارد دلاری مبارزه است. پس از اعلام او “را نمی خواهد یک سکه از تایید پول” در ماه فوریه 2019 یک سال بعد از او پذیرفته بسیاری از انبوه از dimes—14 میلیون دلار از سایه فوق العاده PAC دقیق می شود. او نسبت فلیپ فلاپ به فمینیسم استدلال او نمی تواند نگه دارید تا با پسر بزرگ بودجه. آن را به طور کامل قانع کننده باشد.

مرتبط با: Elizabeth Warren, خالی از سکنه شده توسط ارواح از گذشته جنسیتی

به جای برنده شدن بیش میانه و ترقی خواهان او بیگانه هر دو گروه است. به جای اصلاح, پشتیبانی از بایدن و Sanders, او به احتمال زیاد بلد رای خود را به نفع. او نمی تواند برنده بیش از هر گونه جوامع از رنگ. تنها رقیب سابق به حمایت او بود که به سختی شناخته شده جولیان کاسترو در حالی که نام بزرگتر مانند Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke همه gleefully طرفه با بایدن تنها چند ساعت قبل از Mar. 3. با وجود توجهی بحث پیروزی در هزینه بلومبرگ کرامت و پس از مطرح 29 میلیون در ماه فوریه او موفق به پیروزی در یک دولت واحد در برخی موارد در آینده شرم آور چهارم به مایک بلومبرگ—در اوکلاهما امور خارجه که در آن او متولد شد.

همه این begs سوال: الیزابت وارن هنوز هم انجام می دهند در اینجا ؟

یکی از شعارهای انتخاباتی ممکن است مجموع آن است. “با این وجود او همچنان ادامه داشت” دارای او کوله پشتی. وارن کمپین کارکنان باقی مانده است معتقد او دارای یک مسیر به ریاست جمهوری. در واقع اگر شما بخواهید آنها را تقریبا همه چیز با توجه به طرح.

گام اول این است که در حال حاضر انجام می شود: outlast تمام نامزدها رای گیری در کمتر از 10 درصد در سراسر کشور. پس از Buttigieg, Klobuchar و تام Steyer به تازگی کاهش یافته است یک کشت کل آرا آمد تا برای grabs. بسیاری از رنگی به بایدن اردوگاه, مطمئن, اما به وضوح به اندازه کافی برای پیروزی او پیروزی های قاطع در کافی متحده است.

که دو دلی به احتمال زیاد منجر به طولانی نژاد و احتمالا یک رقابت کنوانسیون است که آنچه وارن تیم بانکی در.

مرتبط با:, آیووا, Wolf Blitzer و پایان امریکا

“به عنوان گرد و غبار حل و فصل پس از 3 مارس واقعیت این مسابقه روشن خواهد شد: هیچ نامزد خواهد شد و به احتمال زیاد در یک مسیر به اکثریت نمایندگان مورد نیاز را به نفع خود آشکار ادعا می کنند به نامزدی حزب دموکرات” نوشته راجر لاو, وارن مدیر کمپین در یادداشت اخیر ارسال شده در متوسط. “ما مردمی کمپین ساخته شده است به رقابت در هر ایالت و منطقه و در نهایت پیروز در کنوانسیون ملی در میلواکی است.”

Opaquely, که در آن یادداشت را به پایان می رسد. Lau نمی کند و توضیح دهد که چگونه دقیقا وارن قرار است برای برنده شدن در یک رقابت کنوانسیون به ویژه هنگامی که با توجه به جدید کمیته ملی حزب دموکرات قوانین پس از انتخابات است و رقابت فوق العاده نمایندگان—فرمانداران سناتور سابق رئیس جمهور و حزب خودی که اساسا تعریف دموکراتیک استقرار—مجاز به گام به عنوان داوران. که در میان آنها خواهد پرش به نفع وارن بیش بایدن?

او کارکنان امیدوارم که بیشتر رای دهندگان رای با قلب خود به جای استعفا خود را به حمایت از بایدن. داده ها نشان می دهد وارن است که در واقع بسیاری از دموکرات ها’ اولین انتخاب, اما همان کسانی که رای دهندگان به سادگی نمی فکر می کنم او electable. شاید اگر او چوب در اطراف او باید بر این باورند که درک تغییر خواهد کرد.

روشن است از Lau را یادداشت منتشر شده در Mar. 1 که وارن اردوگاه فرض Buttigieg و Klobuchar خواهد حداقل تا سه شنبه و سیفون پشتیبانی و دور از frontrunners. متاسفانه برای Warren هر دو کسانی که در حد متوسط داوطلبان کاهش یافته است و با صدای بلند حمایت بایدن ساعت قبل از محوری شب. همانطور که از نوشتن این او انتهایی بلومبرگ در مجموع نمایندگان داشتن به دست آورده فقط 19 سراسر کشور رتبه پنجم را به طور کلی. Buttigieg که برنده آیووا قبل از رها کردن آن است که هنوز هم در مکان سوم جای گرفت.

بله, آن را هنوز زود است. اگر بایدن 2020 به ما آموخته است هر چیزی را که در اوایل زیان نمی طلسم پایان مبارزات انتخاباتی. اما حداقل بایدن می دانستند ایالت های جنوبی در انتظار بودند برای او. وارن کل استراتژی لولایی در داشتن یک طرح برای همه چیز. قطعا او می داند که شوخی قدیمی: اگر شما می خواهید به خدا, خنده, یک برنامه.

اطلاعات بیشتر در مورد 2020 آمریکا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>